712 Shares 3909 views

Obóz dla dzieci „Artek Azure.”: noclegi, wyżywienie, rekreacji

letnie wakacje dla dzieci jest bardzo ważne, w zależności od jakości wykonania i dobrego samopoczucia przez cały rok. „Artek. Azure „Od ponad pół wieku, uważa się strażnikiem tradycji na najlepsze dzieci na wakacje. Jest najbardziej znany z „Artek” obozu, nie może spędzić lato nawet swoich rodziców. Został zbudowany w 1896 roku jako ośrodek dziedzinie zdrowia, a także w „Artek” wszedł w 1936 roku. Jest to świat, słońca i morza, świeże powietrze, zabawy dla dzieci i niekończącą się radość.


ogólny opis

„Artek. Azure „przez cały rok, biorąc do 400 dzieci. W ramach obozu czterech domków, każdy nazwany po kolorze „Red”, „Green”, „Yellow” i „Niebieski”. Odbieranie ciało jest pierwszym odwiedzić dzieci, które przychodzą. Tutaj jest wszystko, czego potrzeba, aby pozostać na uboczu, a także umieścić swoje rzeczy.

„Artek. Azure „- to centrum kultury, gdzie dzieci zbierają się co roku nie tylko do opalania i pływania, ale również do komunikowania się, a także w celu zdobycia nowej wiedzy i rozwijać fizycznie. Aby to zrobić, nie jest wspaniały teren biblioteczne i sportowe. A w restauracji kucharze pokojowe przygotować smaczne posiłki dla dzieci.

lokalizacja

Niesamowite i niepowtarzalne miejsca były po prostu stworzone przez naturę tu otwarto największy zakres letniego wypoczynku dla dzieci. „Artek. Azure „położony jest 12 km od słynnego kurortu zwanego Jałta. Plaże obóz położony w pobliżu skał Puszkina. To zajmuje tylko 3-4 minut, więc wakacje na plaży tutaj w pierwszej kolejności. Oczywiście, w obozie istnieją pewne zasady, a na spacer do plaży jest niemożliwe, ale doradcy uwzględniać życzenia dzieci.

dzieci

„Artek. Azure „(Krym) oferuje zakwaterowanie dla młodych podróżnych wygodnymi dwukondygnacyjny budynek, ogród. W sumie cztery w obozie, różnią się kolorystyką, tak, że już od pierwszego dnia rozliczenia podziału dzieci przez żołnierzy już zrobione. Korpus wykonany jest świeże naprawy, dzieci są z doskonałych warunków życia.

Przyjdź odpocząć w „Artek. Azure „(Krym) są zakwaterowane w pokoju dla 10 osób. Każdy komplet nowych mebli. Dwupoziomowe łóżka, wyposażony szafy i stoliki, stoły i krzesła – wszystko wykonane z materiałów przyjaznych środowisku.

Obiekty znajdujące się na podłodze. To pytanie jest często zaniepokojeni rodzice, ale dzieci nie powodować żadnych niedogodności fakt, że każdy pokój nie jest wyposażony w łazienkę. Wszyscy turyści doceniają warunków życia jako bardzo dobry.

Dobre wspomnienia z wakacji będzie z pewnością mają swoje dzieci, jeśli kiedyś odwiedzić „Artek”. Obóz „Azure” jest inny i piękniejsze opieki medycznej. Na parterze „Blue” zegar biologiczny działa pokój medyczny, gdzie dzieci mogą zająć żadnego problemu.

karmienie dzieci

ICC „Artek” ( „Azure” jest jednym z dziewięciu obozów) słynie z doskonałego jedzenia. Są profesjonalni kucharze, którzy zepsute dzieciom przez cały sezon smaczne i zdrowe posiłki. Jadalnia jest prawdziwym dziełem sztuki. Jest on zbudowany w 1954 roku w stylu architektury pałacowej.

Gotowanie odbywa się na nowoczesnych urządzeń. Kompletna przebudowa została przeprowadzona w 2004 roku, w tym samym roku stwierdzono, i nowy sprzęt. Zgodność z normami sanitarnymi są dokładnie skanuje specjalny komitet, a historia nie był przypadek, że stwierdził naruszenie.

rozrywka

Tutaj nudzić, powie to każde dziecko, który udał się do „Artek”. Obudowa „Azure” znajduje się w bliskiej odległości od plaży. Tylko 100 metrów oddzielenia go od znanego grocie Puszkina. Na miejscu stadion i korty tenisowe, kino na wolnym powietrzu. Dzieci kawiarnia i sklep z pamiątkami pomogą urozmaicić dzień nawiedzenia, gdy rodzice pochodzą.

Bardzo blisko znajduje się pałac Suuk-Su. To kulturowe i historyczne centrum „Artek”. Jest on oparty na tym legendarnym ośrodku i został stworzony przez rekreacyjnym międzynarodowego dziecięcego. Istnieje cienka biblioteka, muzeum i pracuje Exhibition Complex, który obejmuje zarówno muzeum obozu i słynne muzeum „Kosmos”. Ogromna sala koncertowa z pewnością należy pamiętać o swoich dzieci ich zabawy.

program wakacyjny

Mamy wymienione tylko urządzenia do rekreacji, ale wierzcie mi, czas wolny dla dzieci będzie bardzo mała. Wszystko Program obozu kulturowe koncentruje się na rozwoju kreatywności młodzieży, ich zdolności i zainteresowań. Każda jednostka pod nadzorem jednego lub więcej doradców ma swoje główne obszary. Dzieci mogą dokonywać wyborów w oparciu o ich preferencje.

Doradcy jednostki nie koncentruje się przede wszystkim na rozrywkę dla dzieci i zaangażowanie ich w życiu kulturalnym obozie. Tutaj każde dziecko będzie się nie tylko widzem, ale również bezpośrednim uczestnikiem wielu programów. Istnieje uroczystości tematyczne i festiwal, za każdym razem, szykując się na imprezę tak poważnie, jakby uczestnicy czekają na nagrody „Oscar”. Festiwal odbywa się dla dzieci, międzynarodowy konkurs chóralny. Działa on wielką liczbę kręgów tematycznych.

Droga do życia

„Artek” wśród wielu znanych artystów i celebrytów. Przychodzą tutaj, aby odświeżyć i towarzysko z młodymi talentami. Zauważając wybitnych i utalentowanych nastolatków, mogą pomóc im w podejmowaniu pierwszych kroków na dużej scenie. Tak, tu zaczął karierę młodych "lazuritnika" Gazmanov, V. Vinokur i I. Livanov.

wymagane dokumenty

Ostatnie dni przed opuszczeniem dziecko w obozie jest zazwyczaj bardzo zajęty, ale nie możemy zapomnieć o niezbędnych dokumentach.

  • Niekoniecznie na ręce powinny być wypełnione zezwolenia.
  • Klinika będą musiały być zbadane i aby formularz zapytania 079U. Weź dokument trzeba będzie nie wcześniej niż 5 dni przed wyjazdem na obóz.
  • Kopia obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Wszystkie dokumenty trzeba dostarczyć administratorowi rejestracji obozie, tak, aby przebiegała ona szybko i bez większych emocji, trzeba dbać o nich z wyprzedzeniem.

opinie

Jest to niemożliwe, aby nie zakochać się w „Artek”! „Azure” opinie o wdzięcznych rodziców i Nastoletnie otrzymuje każdego roku, a każdy, kto spędził lata tu wrócić. Czytając opinie, dochodzę do wniosku, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie. Nawet dzieci zrozumieć od razu, jak czyste jest powietrze i morze.

Szczególną uwagę zwraca się na organizację wypoczynku. Spośród kilkudziesięciu komentarzach nie są negatywne. Niesamowite jedzenie, dobre warunki życia, jasne rozrywka – czego więcej dzieci potrzebują dla prawdziwego wypoczynku! Wracając do domu, nastolatki będą przez długi czas, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach, a kwestia, gdzie chcą iść w przyszłym roku, już dokładnie nie jest możliwe, aby zapytać. „Artek” – miłość na całe życie.

Nawet dzieci, które wolą być sami, a nie jak eskapady tutaj ujawnione, zaprzyjaźnić się, a moje oczy. A jak mogłoby być inaczej, bo z nich twórcze doradcy pracy, doskonałych nauczycieli i psychologów, dla których bardzo ważne jest, aby każde dziecko nie tylko kiedyś, ale żył podczas gdy tutaj. Nic dziwnego, że wielu studentów marzy o powrocie tutaj po szkole jest już w roli doradców przekazać iskrę szczęścia innym.