96 Shares 4787 views

Jak zrobić Meincraft z Lego: wskazówki i wskazówki

Meincraft to gra komputerowa. Jest to rodzaj projektanta. W nim można zbierać dowolne przedmioty, które tylko fantazja będzie życzyć. Ostatnio gra kultowa z ekranów monitorów została przeniesiona do trybu offline. W sprzedaży pojawiły się licencjonowane Lego Meincraft (zestawy). Teraz 40 milionów fanów komputerów PC ma możliwość zebrać niesamowity świat Steve'a, pnącza i endermena.

Meincraft z Lego

Jeśli po prostu kliknij na komputerze jednym palcem, aby zbudować całe miasta, aby zbudować prawdziwy Lego Meincraft zabawka, będziesz musiał korzystać z pełnego potencjału delikatnych umiejętności motorycznych – 10 palców. I, prawdopodobnie, kilka osób. Piękno Lego-zabawek polega na dotykowych wrażeniach, umiejętnościach manipulowania obiektami i do ustalania reguł gry. Ale aby znaleźć się we wszechświecie Lego w Maincraftie, musisz przejść przez 4 etapy:

  1. Wybierz z wielu zestawów i kupuj projektanta.
  2. Ostrożnie otwórz opakowanie. Układaj szczegóły na płaskiej powierzchni, aby szybko znaleźć pożądany obiekt.
  3. Aby dowiedzieć się jak zrobić Meinkraft z Lego.
  4. Załóż zestaw.

Zawartość opakowania

Każdy pakiet projektanta musi zawierać szczegółową instrukcję. Jeśli nieobecny, kupujący z prawa zakupu do wymiany. Instrukcją może być broszura kolorowa lub książka mini. Małe części są przechowywane w przezroczystej plastikowej torbie lub plastikowych pudełkach.

Najważniejszą zasadą producentów zabawek jest bezpieczeństwo dzieci. W widocznym miejscu opakowania dostarczane są informacje wskazujące wiek, w którym zaleca się używanie zabawki. Jeśli jest napisane "10+", to dzieci w wieku 10 lat mogą bezpiecznie tworzyć świat Mayncraft. Również liczby oznaczają poziom trudności.

Skala stworzonego świata jest łatwa do nauczenia dzięki liczbie szczegółów. Jest to wskazane na przedniej stronie pudełka, obok ograniczeń wiekowych. Na przykład: "480 pcs / Stck / pzs / db".

Zbieramy Lego zgodnie z instrukcjami

Najprostszym sposobem jest zestawienie zestawu zgodnie z instrukcjami. Opisuje krok po kroku jak Meinkrafta z Lego. Każda akcja jest numerowana w kolejności. Ponadto wskazana jest ilość każdego rodzaju części.

Montaż zaczyna się od punktu nr 1. Elementy te są pobierane i łączone zgodnie z rysunkiem. Dla wygody wizualnej percepcji na rysunkach, szczegóły Lego są wyświetlane w różnych kolorach. Kierunek połączenia jest często wskazywany strzałkami.

Opanuj pierwszy punkt, przejdź do drugiego, trzeciego i następnego. Nie można naruszać sekwencji. Jedna pozycja może zawierać kilka działań. W takim przypadku obraz powinien być zrozumiały nawet dla dziecka. Jeśli czytanie jest trudne, nie jest to szkoda, skonsultować się z dorosłymi, jak zrobić Meinkraft z Lego.

Projektant wymaga dokładnej regulacji bloków. Szczegóły muszą być wciśnięte do wartości granicznej, w przeciwnym razie ostateczny projekt będzie zniekształcony, nieproporcjonalny. Oprócz bloków o różnych kształtach, seria Lego Maincraft może mieć szpilki – kijki krzyżowe. Łączą poszczególne części zabawki w jeden świat. Oznacza to, że gra może być zakupiona w częściach, łącząc się z już zmontowaną konstrukcją.

Maincraft bez instrukcji

Jak zrobić Meinkraft z Lego bez żadnych instrukcji? Łatwo! To jest o wiele bardziej interesujące, aby stworzyć świat Steve'a bez żadnych wskazówek, według własnego uznania. Zasada łączenia bloków jest taka sama. Przy montażu należy wybrać szczegóły odpowiednich wymiarów. Szczególnie ważne jest przestrzeganie proporcji wysokości. Jeśli jedna sekcja jest mniejsza niż druga, poprzeczny pasek będzie się pochylał, nie podłączaj tych sekcji w sposób pewny.

Z bezpłatnym planowaniem niektóre szczegóły mogą nie wystarczyć. Dzięki standardom Lego można je zapożyczać z innych zestawów. Są projektanci innych marek (na przykład Brick), o odpowiednich rozmiarach.

Ponieważ nie ma podpowiedzi, pożądane jest sortowanie części przed rozpoczęciem pracy. Długie paski mocujące oddzielnie, duże kostki oddzielnie i tak dalej. Nie powstrzyma dodatkowego sortowania według kolorów. Pomoże to stworzyć harmonijnie piękny świat, lub na odwrót – chaotycznie zróżnicowany.