643 Shares 8399 views

Maroko. opinie

Jednym z najbardziej interesujących i tajemniczy kraj na świecie znajduje się w północno-zachodniej Afryce. Nazywa się to w następujący sposób: Królestwo Maroka Al-Maghreb Al-Mamlyaka lub, jak nazywają go turyści, Maroko. Opinie podróżnych mówić o niepowtarzalnym pięknem tych miejscach.


W południowo-wschodniej części stanu graniczy z Algierią i na południu Sahary. Od północy graniczy z oceanem. Długość linii brzegowej wynosi 1835 kilometrów niekończące się piaszczyste plaże. Charakter tych różnych miejscach. Ze względu na pasma górskie Bliski Atlas Atlas Rif, High Atlas, Antyatlas, tutaj można zobaczyć i ośnieżone szczyty i wodospady i wielowiekowej sosnowe lasy, równiny, rzeki, wąwozy, i tak dalej. Podróż w Maroku pozostawi w swoim życiu niezatarty ślad i wiele żywych wrażeń.

Jest domem dla ludzi różnych narodowości. W większości są to Arabowie i Berberowie. Oprócz nich są Żydzi i Europejczyków. Główną religią jest islam.

Klimat podzwrotnikowy w Maroku, na Morzu Śródziemnym i Atlantyku wybrzeży łagodne, kontynentalnych i górskich stokach. W zimie można cieszyć się ze zmianami pór roku. ogrody wiosna kwitnące Chaouilley współistnieć z gorącego morza i plaż, podnóża Atlasu malowane w kolorach jesieni i zboczach górskich, można jeździć na nartach. A wszystko to można znaleźć bez wychodzenia z Maroko. Recenzje niezapomnianej zimowej podróży lewo wielu turystów, którzy mają szczęście być tutaj.

Na wybrzeżu Atlantyku nie mróz, śnieg i zimno. W zimie nie kwitną drzewa, kwiaty i krzewy. Jest to piękny widok docenić każdy.

Królestwo Maroka jest jednym z najstarszych krajów w Afryce. Jego historia zaczyna się około VIII wieku na terenie Maghrebu, pierwszy arabskich podmiotów państwowych. Jest na terytorium współczesnej Maroku znaleziono pierwszych ślady dawnych osad ludzkich w Afryce Północnej, które pochodzą z 800.000 lat przed naszą erą.

Strategicznie ważne położenie Maroka odegrało znaczącą rolę w jego historii. Liczne najeźdźcy, wśród których byli Rzymianie, Fenicjanie, Grecy, Wizygotów Wandale, chwycił te terytoria. Najdłuższy jest zdominowany przez Arabów. Rozciągają się one zakorzenione i ich cywilizacji i religii islamu, które są wciąż kwitnącej w Maroku. Recenzje barwnie opisywać świat, w przeciwieństwie do znanych nam.

Największym miastem – jest Rabat, Meknes, Fez, Marrakesz. Życie tutaj jest tak, jakby zatrzymał się w średniowieczu. Zabytki, place, wąskie, brukowane uliczki przypominają ciekawej, bogatej historii miasta.

Ze względu na różnorodność krajobrazów, podróżni mogą zobaczyć zupełnie inny styl życia miejscowej ludności. W pobliżu miasta Rabat jest wioska Azrou. Atmosfera jest spokojna atmosfera. Dookoła leżą piękne lasy i doliny. Oto miły spacer pieszo i oddychać świeżym powietrzem.

Góry niewiarygodnie piękne krajobrazy, oazy z wysokich palm – to wszystko będzie można zobaczyć w Tafraoute. To miejsce znajduje się w pobliżu Agadiru.

Świat arabski zawsze wiąże się z pustyń. Wspaniałe oazy na Saharze i gajów palmowych daje niezapomniane wrażenia i ozdobić swoje wakacje w Maroku. Recenzje opisać to miejsce jako jedno z najciekawszych w kraju.

W Maroku można zobaczyć wiele starożytnych zabytków, pięknych miast i urocze wioski, sklepów, tworząc słynne dywany. Ponadto, czekasz na pięknych, piaszczystych plaż, urokliwych zatoczek, tajemniczych kobiet i dzieci są zawsze zabawa.

Jednym z najbardziej gościnni i życzliwi ludzie żyją w Maroku. Opinii wielu podróżnych opisać je tylko na pozytywne strony.