474 Shares 6312 views

Co trzeba wiedzieć o Liberty Island, planowania wycieczki na Kubę

Co jest dla nas Kuba? Oczywiście, jest to morze, słońce, pasja i rewolucyjny romantyzm. Tu mieszkają ludzie kochający wolność na świecie, a nic nie ulegnie zmianie. Atmosfera jest szczególnym duchem i nic dziwnego, że jest na Kubie, Hemingway napisał swoje najbardziej znane utwory. Nawet Kuba – karnawał, dużo muzyki, tańczyć aż do świtu, rumu, cygar, owoców egzotycznych, boskiej natury i wspaniałych plaż. Wycieczki do Kuby coraz zażądał na całym świecie, a zwłaszcza w Rosji nadal mają wiele wspólnego z nimi. To miejsce od czasów Che Guevara ukierunkowane na rebeliantów i romantyków.


Jeśli zdecydujesz się na wakacje na Kubie opinii z których czytałem w Internecie lub słyszał od znajomych, że jest to idealne rozwiązanie: odrobiną pasji i emocji dokładnie gwarantowana. Tutaj, mimo skromności życia, czyraki bardzo gorące i aktywne życie, a ten nastrój koniecznie przekazywane i turyści. Istnieje wiele dni pracy, ale w nocy zabawy i zapalającego reszty – Kubańczycy nigdy nie podawać nic do świętowania. Jednak musimy być bardzo ostrożni z mieszkańcami, tak jakby ich emocje nie są dotykane Ci najbardziej nieprzyjemny sposób, więc lokalne zwyczaje i tradycje są proszeni o studia, ale do planowania wycieczek na Kubę.

Pomimo rozwoju infrastruktury turystycznej, Kuba pozostaje krajem o skromnych dochodach, ale wielu Kubańczyków – bardzo wykształceni ludzie, a większość z nich mówi po rosyjsku: To dlatego, że wielu z nich studiowali w ZSRR. Niestety, nie wszystkie z nich udało się znaleźć pracy w ojczyźnie, specjalności, a więc z wykształconej osoby anglojęzycznej można napotkać w niezwykłym miejscu, na przykład w taksówce lub na rynku.

Mówiąc o taksówki. Z transportu na Kubie jest trudne. Lokalne taksówki złapać prawie niemożliwe, a taksówki dla turystów jest bardzo drogie. Można wynająć samochód: to zabawne, najprawdopodobniej, będzie nasza VAZ, ale jest dość drogie. Miejscowa ludność preferuje rowery – można je również wypożyczyć. Transport publiczny nie jest zły, dlatego najlepiej polegać na autobusach turystycznych lub własnych.

Ale nie bójcie się słabo rozwiniętej infrastruktury miejskiej: tutaj turyści specjalnego podejścia. Ponieważ wycieczki na Kubę są w różnych kategoriach cenowych więc, odpowiednio, i różnych hotelach. Są drogie, znajdują się bezpośrednio przy plaży, a tam jest więcej tanich hoteli Kuba opinie, które czasami zupełnie sprzeczne. Wspólne cechy wszystkich hoteli – Jest to raczej surowe meble w pokojach, nawet najbardziej luksusowy, więc chyba nie ma sensu przepłacać, ale aby wybrać hotel poniżej 4 * również nie ma sensu – wszystko będzie dość skromne. Można to część lokalnego kolorytu rozważenia, a nie następuje przejażdżki tutaj ogromnej liczby turystów?

Ale program wycieczka podoba jej różnorodność. Lokalne atrakcje są głównie związane z historią i charakterem Kubie lub z tradycyjnej produkcji. Szczególnie popularne są rezerwy, szczególnie luksusowe Orchid Reserve. Również turyści oferują wiele wspaniałych spacery w niepowtarzalnym krajobrazie. Warto zauważyć, że wiele z nich są związane z prędkością, czy przejażdżki helikopterem lub wyścigi na łodziach – widocznie wpływa na ducha narodowego.

Równie popularne wycieczki związane z postaci historycznych, przede wszystkim, oczywiście, z Commandante Guevara, który stał się narodowym symbolem nie tylko tego kraju, ale także pragnienie wolności jako takiej.

Nawet plaża wakacje tutaj ma swój własny kolor. Oczywiście ci, którzy planują wycieczki do Kuby, nie oczekuj relaksujące wakacje, ale w zasadzie znaleźć ciche rogu jeśli chcesz możesz. Na większości plaż brzmi ciągłą muzykę różnych stylów, od wszelkiego rodzaju etnicznej elektronicznej: Krótko mówiąc, wszystko, jak wszędzie na Kubie – zabawy i tańce.

Kuba – wyjątkowe miejsce. Nie przychodzą tu dla tradycyjnego wypoczynku na plaży i wygodne, mimo niesamowitych przyrody i pięknych plaż, a chęć przyłączenia się do wyjątkowej atmosfery, która panuje tutaj. Tu, jak nigdzie indziej na świecie nie może być długi czas, aby uzyskać niesamowity zastrzyk energii i zdobyć duże doświadczenie na całe życie.