542 Shares 1181 views

Sanatorium "Blue Hill" (Soczi): opinie i zdjęcia

Sanatorium „Blue Hill” znajduje się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Khosta (Soczi) – W górach Big Akhun, z którego roztacza się wspaniały widok na morze. Ceny wycieczek tutaj jest dość wysoka, ale goście są wprowadzane za pomocą odpowiedniego komfortu.


Przegląd

Popularnym radziecko-era sanatorium „Blue Hill” zajmuje powierzchnię 9 ha i zajmuje odpoczynku i leczenia dla dorosłych i dzieci po 4 latach. Założona tej instytucji w 1938 r. W 2008 roku przeprowadziliśmy przebudowę, budowę nowego ciała. Okres pobytu może być 14-21 dni. W tej chwili, ośrodek jest klasyfikowany jako trzy gwiazdki.

lokalizacja

Jest to pensjonat w malowniczej miejscowości Morza Czarnego Host – Soczi przedmieściach. To miasto jest uważane za najcieplejsze miejsce na wybrzeżu Morza Czarnego Kaukazu. Średnia roczna temperatura Khost przez jeden lub dwa stopnie większe niż w innych subtropikalnych strefy Rosji.

leczenie

Odwiedź sanatorium „Blue Hill” oznacza ludzi, którzy mają choroby układów:

 • mięśniowo-szkieletowego;
 • dróg oddechowych;
 • moczowo-płciowego;
 • krążenie;
 • nerwowy.

Również w ośrodku jest leczenie chorób układu oddechowego, przewodu pokarmowego, ginekologii, dzieci i profilu „uszu, nosa i gardła.” W stanie 17 lekarzy różnych specjalności i 48 pielęgniarek. Pediatra działa tylko w lecie.

leczenie

Korzystne dla odzyskania klimat, ciepłe morze, wygodne plaż – to coś, co może się pochwalić n hosta (Soczi) .. Sanatorium „Blue Hill” oferuje swoim podróżujący różnych programów terapeutycznych. Wszystkie pokoje wyposażone są w najnowsze technologie.

Gości instytucje mogą przechodzić balneoterapii, decymetrofalowej procedurach mikrofalowe inductothermy, ultradźwięki, promieniowanie UV, itd. Wł. Programy fizycznej (joga, masaże, dieta i tak dalej. D.) i leczenia psychologicznego (biofeedback i muzykoterapii).

Jest sanatorium i jej laboratorium diagnostycznym. Tutaj, określenie węglowodany i białek, lipidów, wody i soli i minerały, aby ogólne badania kliniczne (krew i mocz), i tak dalej. D. Także w „Blue Hill” może zdiagnozować oddechowy (spirometrycznego), układu sercowo-naczyniowego (EKG System Holtera), układ mięśniowo-szkieletowy (komórkę), układu nerwowego (polisomnografia, entselografiya) i t. d.

infrastruktura sanatorium

Oferuje on swoim gościom instytucji o takich samych warunkach, jak w większości ośrodków Soczi. Sanatorium „Blue Hill” (ceny za noclegi tutaj, jak wszędzie, jest dość wysoki) posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Urlopowicze mogą odwiedzić:

 • Gymnasium. Sprzęt można wypożyczyć w wypożyczalni biurku.
 • salon kosmetyczny. Dla wczasowiczów opracowany całych programów specjalnych.
 • Na placu zabaw, można grać w piłkę nożną, siatkówkę lub koszykówkę.
 • Siłownia. Pomieszczenie, w którym się znajduje, jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń.
 • Park Krajobrazowy.
 • Bilard.
 • Kort tenisowy.

W razie potrzeby, basen, pójść do sauny, łaźni tureckiej lub rosyjskim. W kompleksie znajduje się apteka, sala bankietowa, sala konferencyjna, biblioteka, pralnia. Jest też duży parking. Dzieci mogą odwiedzić wyposażone specjalnie dla nich pokój. Jest sanatorium oraz sala konferencyjna dla 20 osób.

Basen pływacki wypełnione wodą morską. W okresie zimowym jest podgrzewany. Bezpieczeństwo turystów zapewnia profesjonalną ochronę.

Usługi i wycieczki

W pokoju dziecięcym sanatorium „Blue Hill” pracuje doświadczony pedagog. W jesienno-zimowym sali konferencyjnej mogą być usunięte do odwrotu. Przyjmujemy dzieci w grupie 150 osób.

W wolnym czasie, ośrodek leczenia oferuje wczasowiczów do odwiedzenia jednego z wielu atrakcji Soczi miejscach. Spędzają doświadczonych przewodników.

pokoje

Goście sanatorium „Blue Hill” trwa kilka wygodnych opakowaniach. Stary (numer 1), zbudowany w stylu pałacu (1965), niedawno odnowiony. Ten budynek jest przeznaczony do 138 miejsc. Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, telewizor i telefon, WC, prysznic. Istnieją również tanie pokoje dwuosobowe bez łazienki (jest on na piętrze).

Drugi budynek – nowoczesne – zbudowany w 2001 roku. Został on zaprojektowany z 73 miejscami. Pokój typu Superior (pojedyncze i podwójne) są wyposażone w telewizory, lodówki i telefony. Każdy pokój posiada duży balkon i wannę.

Trzeci budynek (zbudowany w 1996) jest przeznaczony do 190 miejsc. Oprócz zwykłych jedno- i dwuosobowych pokojach ze wszystkimi udogodnieniami w tym budynku jest w pełni wyposażone w „luksusie”, dodatkowo wyposażone w klimatyzację.

jadalnia

Sanatorium „Blue Hill” wprowadzony tryb żywności „bufet”. Menu zaprojektowane przez doświadczonych dietetyków i dobrze wyważone. W nowoczesnych przytulne pokoje wyposażone cztero- i sześć foteli tabele. jadalnia dla wczasowiczów drugich i trzecich budynków znajdujących się w budynku administracyjnym na czwartym piętrze. Jadalnia jest na pierwszym z jego terytorium. Można zjeść śniadanie od 8.00 do 9.30, obiad – od 13.00 do 14.30, kolacja – od 18.00 do 19.30. Pokoje wyposażone są do jedzenia w radiu i telewizji.

Catering ośrodek „Blue Hill” (Soczi) (recenzji w menu w salach jadalnych tej instytucji, warto zwrócić uwagę tylko dodatnie) instruuje catering Fusion zarządzania firmą. Doświadczenie tej firmy w sektorze usługowym – około 20 lat. Obiad, śniadanie i obiad w jadalni „Blue Hills” może w tym święta i weekendy. W razie potrzeby, można zamówić mlecznych, mięsa, warzywa, produkty rybne, a także różnego rodzaju napojów.

plaża

Ośrodek położony jest „Blue Hill” na górze Big Akhun, który oferuje wspaniały widok na morze. Plaża Dostawa odbywa się autobusami 3-4 razy dziennie (obie strony). W razie potrzeby, można zejść do morza i stóp (15 min). Seaside Resort, wynajęliśmy sanatorium – kamienista i ma długość 205 metrów. Dla wygody gości plaża jest wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia – szatnie, leżaki itp Są przestronne aerary … Można jeździć skuterem lub katamaran. Na plaży prowadzi kawiarnię, w której można zamówić śniadanie, obiad lub kolację. Jest też kącik dla dzieci wyposażone.

Sanatorium "Blue Hill": Opinie

Utworzone przez turystów o hotelu „Blue Hill” przeważnie miał dobre. Jeśli zastosujemy się do instytucji systemu pięciostopniowej, można bezpiecznie umieścić 4. Zwłaszcza jak odwiedzających lokalizacji miejsce sanatorium. Pochwały i jadalnia pensjonat. System menu popyt, sądząc po opiniach turystów, organizowane bardzo ostrożnie. Wiele z nich zaleca się tu z dziećmi. Pokój są dobrze wyposażone, a nauczyciele bardzo kompetentny.

Jest tam sanatorium „Blue Hill” (Soczi), przeglądy, które są doskonałe, bardzo blisko do dworca kolejowego, dość wygodne. Osiągnąć obudowy pochodzących może na 5-10 min. Trzeba iść po schodach do góry. Jednak niektórzy podróżni nie podoba, że w pokoju usłyszał odgłos przejeżdżających pociągów.

Uwaga odpoczynku i komfortowych pokoi. Wady to pobyt, który je oczyścić dość rzadkie. Mokro nie rób. Zwykle przeprowadza się nie częściej niż raz na trzy dni. Warto również zauważyć, że plaża ma mały ośrodek „Blue Hill” (Soczi). Opinii wielu turystów powiedzieć, że jest często zatłoczone i ciasne.

ceny

Na ogół ci, którzy chcą odpocząć i wyleczyć wybrzeża Morza Czarnego, powinno się kupić bilet do sanatorium „Blue Hill”. Ceny zakwaterowania są dość wysokie: od 2000 do 4000 rubli dziennie, ale można wygodnie spędzić czas. Koszt wizyty zależy od rodzaju wybranego numeru.

Jak dostać się do ośrodka

Przejazd do miejscowości Hosta może być w każdym pociągu, obok Adler. Stacja ma taką samą nazwę. Od Adler lotniska do hosta idzie numer cztery autobus. W miejscowości Village znajduje się pod adresem: ul. Autostrady, d. 15.