300 Shares 7908 views

Gdzie jechać na wakacje jednej opuszczenia był sukcesem?

Zdarza się czasami, że długo oczekiwany urlop przychodzi, a firma na ekscytującą podróż tam. Przyczyny mogą być różnorodne: nie pasuje do kalendarza daty wakacji, rozproszonych poglądów na temat lokalizacji itp A może po prostu chciał odpocząć w samotności ..? Albo raczej, nie, nie tak. Cieszyć się razem z nim sama, aby oddzielną podróż i może zrobić wiele nowych ciekawych znajomości. Dlaczego nie? Wszyscy jesteśmy wolnymi ludźmi i mają prawo wyboru, co nam się podoba. Ale teraz pojawia się kolejne pytanie: „Gdzie jechać na wakacje do jednego nie znudzi?” W rzeczywistości, wybór miejsca jest po prostu niezwykle szeroki. Zacznijmy od Europy.

Region ten jest bardziej odpowiedni dla rekreacji kulturowej i estetycznej. Francja, Włochy, Hiszpania, Grecja, a nawet bardzo duża lista krajów jest całkowicie do Państwa dyspozycji. Tu i kulturalnych zabytków i piękna architektura, urokliwe uliczki i żywy kwadraty, doskonałe jedzenie i piersiach zakupy. Jeśli chcesz połączyć program kulturalny o wypoczynku na plaży, potem Barcelona i południowych miast we Włoszech – co trzeba. U podnóża Alp, można zrelaksować się podczas obróbki spa, cieszyć się atmosferą spokoju i prywatności.

Dobrze odwiedzić Morze Martwe: numer Izrael doskonałych ośrodków odnowy biologicznej. Ponadto, tutaj i elegancki program kulturalny i historyczny, i mnóstwo rozrywki.

Chiny – jest kolejnym doskonałym miejscem, aby przejść do wypoczynku w spokoju o każdej porze roku i realizuje różne cele. Jest coś zobaczyć. Kontrasty, ciekawych atrakcji kulturalnych, strony religijne i historyczne, wielkie zakupy (które są tylko niektóre sklepy herbaty – raj dla amatorów). Jednocześnie kraj jest całkowicie bezpieczny, z surowych przepisów i procedur, tak, że nawet same dziewczyny nie jest przerażające i spokój.

Przy podejmowaniu decyzji, gdzie na odpoczynek nie powinien przeoczyć i Azji Południowo-Wschodniej. Urlop tutaj można przeprowadzić w bardzo różny sposób: głośny, zabawy z codziennych znajomych, jazda na rowerach i sportów ekstremalnych. Ale jeśli chcesz łatwo zorganizować wycieczkę relaksacyjną, odwiedź niesamowite piękno świątyń, aby nauczyć się podstaw buddyzmu, aby poddać się pogodnej atmosferze radości i spokoju. A jednak – zrzucić jeść pyszne egzotyczne owoce (choć bardzo tanie) i odwiedzić kilka wysp, parki narodowe (których jest wiele).

Jest to dobry sposób na to, gdzie się udać, aby odpocząć jeden (całkiem normalne rozwiązanie!) – kurorty w Wietnamie. Nie może być wiele i nakupatsya i odwiedzić wiele starożytnych jaskiń i angażują się w badania głębinowych nurkowania. Celownik jest łatwo się okazało, wielu rosyjskich i Europejczycy, jak reszta z ich rodzinami, a jeden po drugim.

Cóż, zagranicznych ośrodków – to wspaniale. Ale jeśli nie jesteś w stanie wyjechać za granicę lub po prostu chcą zobaczyć rodzime otwarte przestrzenie? Gdzie jechać na wakacje w Rosji, jeśli nie firma? W rzeczywistości – w dowolnym miejscu. W tym samym regionie Krasnodar – idealne miejsce dla niezależnych wizyt. Nie ma potrzeby, cały czas leżeć na plaży. Często chodzić po mieście, odwiedzić różne imprezy (w okresie letnim wiele z nich), badać kulturę i historię tego miejsca. I poznać ktoś nadal będzie łatwiejsze i mówią tym samym językiem i mentalność jeden. Na wybrzeżu Morza Czarnego wiele niesamowitych ośrodków piękności z hoteli o różnych kategoriach i ostrości. Wybór zależy wyłącznie od preferencji.

Gdzie jechać na wakacje – za granicą czy w Rosji – to nie jest tak ważne. Najważniejsze – aby uświadomić sobie, że niezależne podróż nie ma nic złego. A nawet więcej, tak, to nie może być nudny. Poświęcić czas dla siebie, swoich pragnień i potrzeb, odpocząć, bawić, poznać nowych ludzi i przynieść Holiday wiele pozytywnych emocji i za energię!