565 Shares 4865 views

Które są importowane z Włoch? Porady przyprawione turyści

Włochy – popularny kurort europejski, ogłuszając swojego wdzięku architekturą, bogatą historię i barwne tradycje. We Włoszech wszystko, co najlepsze: sery, wina, kawy, kiełbasy, oliwki i makaron, oczywiście. Goście tego wspaniałego kraju nigdy nie wróci do domu bez prezentów. Wszystkim, że są importowane z Włoch, bardzo smaczne.

1. makaron

Ci, którzy uważają, że makaron nie może być dobry prezent, po prostu nie próbowali włoskich odmian tej potrawy, najbardziej popularne w ojczyźnie Columbus. Makaron z każdego rodzaju i kolorów sprzedawane w każdym sklepie miasta. To zwykły produkt Rosjanie w oryginalnym opakowaniu mogą być miłą niespodzianką dla znajomych, z którymi można zrobić ładny dom gotowania imprezę w stylu włoskim.

2. wina

Jeśli nie próbowałem wino, które są importowane z Włoch, to na pewno trzeba naprawić ten błąd. Raz próbowałem ten boski napój, całkowicie zmienić swój pogląd na temat alkoholu. Wino, stworzony przez starożytnych receptur z tego winogron, o bogatym smaku i doskonałej jakości, można kupić w każdym sklepie z kraju. Włosi i wino jako nierozłączne jak Włochy i makaron. Przynieść znajomym w prezencie butelkę Chianti, które mogą być razem i napić się opowieści o tym niesamowitym kraju.

3. Kawa

Degustacji włoskiego cappuccino, można poczuć smak prawdziwej kawy. Nie można oprzeć się pokusie i nie kupić ten napój bogów jako dar – będzie to najlepsza odpowiedź na pytanie, co zabrać ze sobą z Włoch. cena kawiarniach w mieście są dość rozsądne i, oczywiście, zależy od odmiany ziarna. Ale jeśli kupisz włoską kawę, więc konieczne jest, aby podjąć najlepsze. Spróbuj znanych marek lub Zegafredo Illy.

4. oliwek

Oczywiście, że słyszałem, że importowane z Włoch, a nawet oliwy z oliwek. W tym eleganckim kraju podatny grunt, na którym corocznie usuwane więcej niż jedną porcję pachnącej oliwek. We Włoszech, można nie tylko kupić kilka butelek oliwy z oliwek, ale również udać się na wycieczkę do prawdziwych gajów oliwnych. Twoi przyjaciele są smakoszami docenią ten hojny dar.

5. Ser

Jak wiadomo, najbardziej znanych serów „urodziły się” tylko we Włoszech: mozzarella, parmezan i inne. Nic dziwnego, że sery importowane z Włoch, podróżnych z całego świata. Sery – ulubiony przysmak mieszkańców kraju, w wielu krajowych przepisów produktu odgrywa ważną rolę. Kupując ten przysmak, można wnieść znajomego zapach prawdziwej Włoch.

Oczywiście, można dowiedzieć się, jak wnieść meble z Włoch czy biżuterię jako prezent dla znajomych. Ale być może prawdziwe przysmaki narodowe tego słynnego kraju pozwoli im nie mniej imponujące. A najlepsze jest to zrobić dobry prezent od razu do wszystkich krewnych i przyjaciół, zapraszając je do zabawy włoskiej partii, które mogą być umieszczone w zwykłym mieszkaniu. Menu święto, oczywiście, być zawarte makaron, pizza, ser mozzarella i obecnego włoskiego wina. Twoi znajomi z pewnością będą zachwyceni!