521 Shares 9071 views

Ice Palace (Peter) – najlepsza platforma dla imprez

Aby wyświetlić listę wszystkich ciekawych miejsc i instytucji Petersburgu może być w nieskończoność. Zaczynamy najmłodszy z nich – sportowe i koncertowe wykonanie artystycznych instytucji. Ice Palace, Peter mogą być dumni, został zbudowany w 2000 roku. Celem jego budowy był bardzo specyficzny – posiadania takich imprezach jak Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie.


Historia budowy budynków

Początkowo budowa zakładu spowodowała spory. Chodziło o nieprawidłowe budowę takiego drogiego projektu dla miasta. Pod koniec prac budowlanych może konkurować z najlepszych europejskich zespołów, jak również na rynkach Ameryki Północnej. Piętnaście lat minęło. A te pierwsze debaty nikt nie pamięta. Rzeczywiście, w tym okresie, SCC jest ciągle popyt.

Obecnie kompleks

Ten pięciopiętrowy budynek posiada trójwarstwową arenę. Jej wysokość – 22 metrów. Raz na drugim i czwartym piętrze, można pójść na spacer w oszklenia pałacowej. Sam budynek został zaprojektowany z unikalną technologią, która pozwala włączyć dużą salę w środku. W tym samym czasie, proporcjonalnie do wielkości pomieszczenia jest zmniejszona, a ich pojemności.

Pałac różni się od innych podobnych obiektów doskonałą widoczność z każdego miejsca. Dlatego też, nawet z balkonu, można rozważać pełny obraz tego, co dzieje się poniżej. Jest to szczególnie zadowolony z fanami hokeja ze względu na możliwość spojrzeć na grę w swoim ulubionym zespole z wysokością i dowiedzieć się, co dzieje się w taktycznych zawiłościach.

12.500 widzów – to pojemność tej instytucji. Podoba się gościom z takich obiektów wielkoskalowych, takich jak Ice Palace, Sankt Petersburgu. Obiekt ten oferuje odwiedzającym umieścić balkony, amfiteatr, superkomfortabelnye Lodge. Te ostatnie są oddzielne pokoje. Dla wygody można porównać do pokoi w hotelu. Wyobraź sobie, mają nawet szatnię i toaletę. Są one również wyposażone w toalety, prysznice, wygodne meble, AGD i elektroniki. Pozwala widzom odpocząć nie przeszkadzając sąsiadom.

pole Event

Obecnie kompleks jest wykorzystywany do organizacji zawodów sportowych. Jest to koncert na występy światowych gwiazd. Ponadto, jest to miejsce, w którym wystawy i targi, zorganizowała konferencję. Ilość imprez organizowanych w Ice Palace, wzrasta corocznie. Ale w dniach wolnych od swoich gospodarstwach, życie nie kończy. Zainteresowani mogą udać się tutaj na lodowisko, dosłownie licząc od daty otwarcia kompleksu. Wydajność w tym budynku jest status dla każdego artysty lub zespołu. Scena Lodowego Pałacu widział koncerty Ally Pugachevoy i Jurij Szewczuk, Marilyn Manson i Cher.

Jak dostać się do kompleksu?

Adres instytucji – Prospect Pyatiletok 1A. Można dostać się do miejsca najbardziej wygodny sposób. Ktoś zdecyduje się na spacer, aby dostać się do wystawy lub imprezy, która odbywa Ice Palace. Peter – ogromne miasto. Dlatego też wybrać się na spacer, można żyć w okolicznych dzielnicach dzielnicy Newski. Jeśli masz swój samochód, trzeba wstępnie zaplanować trasę i zdecydować się na parking.

Transport publiczny – to jest inna opcja. Ci, którzy chcą dostać się metrem, które zostaną wybrane szybko. Wychodząc z niego, zrobi się trochę szlakiem turystycznym. Znajdź kompleks będzie łatwe – można zauważyć z jednego z pobliskich przystanków. Ci, którzy są zainteresowani w takich atrakcji jak Ice Palace, Peter nie powinno być pominięte. Można zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat obiektu i przytrzymał je mierzy, powołując się na oficjalnej stronie internetowej instytucji.