783 Shares 2770 views

Jak zrobić piękny kokosznik własnymi rękami?

Takie jak element dekoracyjny kokosznik prostu niezbędna w tworzeniu wizerunku rosyjskiej piękności lub Snow Maiden. Teatr karnawał kostium lub bez takiego nakrycia głowy jest niekompletna. Dlatego mam zamiar bawić się w Sylwestra lub rola Snow Maiden Vasilisa pięknym, trzeba będzie dokonać kokosznik własne ręce.

Różne opcje takiego wykwintne piękno dekoracji udać dużo. Będziemy patrzeć na kilka sposobów zarabiania kokosznik własnych rąk, bez uciekania się do pracowników firmy.

Przypomnijmy jakąkolwiek historię w rosyjskiej zobrazowania pozwalające wykonania. Każdy kolor księżniczka zawsze nosił kokosznik. W każdym przypadku konieczne on czapkę, różną wysokość i styl wykonania. To było bardziej uroczyste okazje, tym wyższa i luksusowe był to element dekoracji.

Jak kokosznik Maiden z rękami

Stroik ośnieżone piękno powinno być przewiewne, przezroczyste i błyszczące, przypominające naturalne piękno śniegu. Można zatem kokosznik swoje ręce, stosując szkielet. Najprostszym rozwiązaniem produkcji – jest to elastyczny przewód stworzyć nakrycie głowy w postaci połowy płatki śniegu. Gotowy ramki owinięte puszystej blichtr. Do montażu na głowicy dodać dwie taśmy odpowiedni kolor, który jest związany z powrotem, ustalające kokosznik kolor.

Druga opcja nieco bardziej skomplikowana. Drut Arch w białej ramce wskazał kokosznik plecionki z kilku skoczków sztywności. Nałożyć go na szmatką lacy i dodanie trzech centymetrów z każdej strony, wyciąć szczegół. Nakładać rzeźbiony szczegółowo na ramie, dodatek obwiedni mocowania drutu za pomocą igieł. Szyć ręcznie koronki na konturze. Kilka szwów zakotwiczenie go do sztywności skoczków. Po obrysie kokosznik szyć wątku niebieskiego łabędzia dół.

Korzystanie naturalny wzór koronki tkaniny, ozdobić go z cekinami, koralikami, cekinami lub koralikami. Zamiast ustalania szyć szeroką wstążkę, która wiąże tyłu. Gotowy produkt jest pokryta warstwą lakieru do włosów silnego mocowania z błyskotki.

Jak zrobić rosyjski kokosznik

Aby rozpocząć, należy wyciąć klatkę tektury. Aby zakończyć wybrać jasne plamy brokatu, satyny lub atłasu. Złota brokatowa wyciąć dwa kawałki kokosznik, dodając do 2 cm w szwach. Korzystanie czerwone, niebieskie i zielone łatki, wycięte części wzoru. Przyklej je na dublerin usztywnienie. Weźmy jeden baz kawałku, rozmieszczonych na nim poczęła wzór, umocować igłę i nastrachivaem na krawędziach zygzakowatym szwem. Dopiero wtedy usunąć igłę.

Krotnie główne części brokatu złota i toruje się wewnątrz linii prostej na obu bokach, tworzący górną kokosznik odchodzenia 1 centymetr od krawędzi. Dokonaj schludny przecina na długości spoiny. Mamy gut-wstrząsających szczegółów na zewnątrz. Zamontowana w ramie tektury. Na innych plasterków ubrany uprawnień szwów i uszyć dane ręcznie. Wzdłuż konturu kokosznik zamocowania nici jasne kulki. Według szyć wzór kryształów trąb i paetki.

Szczególny urok stroik ażurowej siatki przymocowane do czoła. Może być połączony z odpowiednim kolorem nici i szyć. Jeśli masz umiejętności tkania koralikami, można z nich korzystać, aby utworzyć część. Dla kogo jest to problem zarówno z proponowanej metody, proponujemy zrobić siatkę wykonaną z cienkiej satynowej wstążki.

Aby to zrobić, należy umieścić na starej nieszczelnego kokosznik piłkę, która utrzymuje swój kształt. Następnie, w przedniej części szacowanego początku nałożyć kawałki cienkich wstążek, skręcając je ze sobą, tworząc siatkę. Wszystkie końce igieł kotwiących, trzymać je w kulkę. Szyć wstęgi ze sobą w złączach i ukryć pod szwem kulek. Odcięte wszystkie niepotrzebne końce w przedniej części przymocować do kokosznik ręcznie. Węzeł maskarady jako ozdobną taśmą lub sznur paciorków. Wszyte po bokach szeroką taśmą, aby pomóc rozwiązać kokosznik wykonane z rękami na głowach.