808 Shares 8609 views

Oryginalne wyroby gaziki

W tym szwaczka marzycielem i nie masz pytanie dotyczące, co zrobić rzemiosła. Patyczkiem lub kolorowy papier, stosowanie nici lub motyla z plastikowej butelki. A teraz kolej na zestawach. Wydaje się również, że jest coś, co można znaleźć? A światło pojawia się rzemiosła od gaziki! Tak, tak, to jest jeden z nich.

Wyroby z kijami bawełny. materiały

Rzeczywiście, z takiego materiału jak waciki mogą zrobić wielkie rzemiosła, które zadowolą Tobie i innym z ekscentryczności. Oprócz jednego lub dwóch paczek paluszków siebie, trzeba także klej, nożyczki, karton i akrylu lub Akwarele. Podobnie jak ołówek, łodyg kwiatów sztucznych i kulki pianki o średnicy od trzech do czterech centymetrów. Jeśli istnieje taka kilka sztuk – świetnie!

Niezwykłe rzemiosło z rękami

W celu stworzenia kolejnego arcydzieła z materiałów pod ręką, trzeba będzie ustawić wyżej wymienionych materiałów i trochę cierpliwości. I że praca była bardziej interesująca, zaprosić dzieci, które pomogą Ci poradzić sobie z pracy. Ich radość nie jest limit. Zacznijmy od koloru. Odetnij czubki gaziki z bawełny tak, że plastik jest pozostawiony gdzieś indziej i pół centymetra. Weź kulkĊ i równomiernie przesuwać się do niego na odległość kilku milimetrów przygotowane wycięte paluszki. W rezultacie, powinien mieć podobieństwa kwiatostan cebuli. A teraz przesuwanie go na spodek z farbą, pozostawić do wyschnięcia. Farba spadnie nierównomiernie, ale nie musimy. Przymocuj nóżkę sztucznych roślin. Twój kwiat jest gotowy! Jeśli się kilka z tych kwiatów ozdobnych, to będzie możliwe, aby umieścić je w wazonie i staną się bardzo oryginalny wystrój wnętrz. Jakie inne wyroby gaziki można zrobić? Na przykład, ozdób choinkowych. Symulowane płatki powinny być wykonywane na tej samej zasadzie, tylko wziąć piłkę albo bardzo małe, albo po prostu dołączyć całą waciki gliny, a następnie owinąć miejsca zamocowania białą nicią. A jeśli masz gotowy produkt zanurzone w kleju, a następnie w złoto lub srebro w proszku, można dostać prawdziwą magiczną gwiazdkę. Powieś go przez okno, dać możliwość podziwiać wszystkie przechodniów!

Jeszcze artykułów z kijami

Jeśli opcje oferowane do was nie było mało, a dzieci po prostu poszedł do smaku, a następnie starać się uroczą małą owcę. Aby to zrobić, wycięte z tektury tułowia i głowy jagnięcia. Dokładnie zwraca pysk. Patyczki odciąć nawet krótszy niż w pierwszym przykładzie. I wklejanie warstw blisko siebie na pokładzie. Czubki gaziki muszą patrzeć w dół. Wtedy, patrząc na nasz jagnięciny, wszystko to wydaje się, że ona ma ładne loki. Otrzymujemy piękny śnieżnobiałą i puszyste stworzenie. Następnie wklej gotowego baranka dla dwóch spinaczy do bielizny, naśladując nogi. Cóż, to wszystko. Lamb można umieścić na pulpicie i będzie to przypomnieniem zabawy godzin spędzonych z dziećmi. Oto najbardziej proste rzemiosło z gaziki, które można tworzyć, nawet bez doświadczenia tworzą zabawkę lub dekoracji własnymi rękami!