485 Shares 1855 views

Wyroby z tworzyw sztucznych butelki czapki dla dzieci i ich rodziców

Dziś jest bardzo popularny jest kierunek w robótek, jak produkcja wyrobów wykonanych z butelek PET. Ale bohaterowie niniejszego artykułu nie będą oni, ale tylko część – czapki. Jasne kolorowe Roundels – doskonały materiał do pracy twórczej. Z nich może zrobić wiele ciekawych rzeczy, które nawet nie podejrzewają. Wierzyć, z wielkim trudem? Spróbuj przekonać cię i zaskoczyć. W tym artykule dowiesz się, co można zrobić, rzemiosła pokrywami z tworzywa sztucznego. Zdjęcia produktów, można również zobaczyć tutaj. Inspiruje kreatywność!

zabawki

Wyroby z butelek plastikowych nakrętek w postaci figur ludzi bardzo lubię dzieci. Są bardzo jasne i zabawne, są w ruchu ramion, nóg i tułowia. Bawić się lalkami – prawdziwą przyjemność.

W celu dokonania rzemiosła z plastikowych kapsli w formie postaci ludzkich, potrzeba nożyczek, szydło, wąskie pasmo, pojemniki z „Kinder Niespodzianka” (6 sztuk) i, w rzeczywistości, własnych czapki. Proces wytwarzania jest zbieranie wszystkich części ciała na indywidualne jednostki gumy i głosów. Zdjęcia końcowego wyniku takiego produktu można zobaczyć powyżej. Wykonać otwór w pokrywie jest bardzo dobry gorący szydło, że topi się bardzo łatwo i szybko.

Podstawą aplikacji dziecięcych mogą być również pokrywa z plastikowych butelek. Rzemiosła w tej dziedzinie i rozwijać kreatywność dziecka i zdolności motoryczne rąk i wyobraźni. Klej na okładki kartonowe o różnych kolorach i poprosić dziecko, aby marzyć, niż mogą one być. Skupiając się na jego odpowiedzi, cięcie pożądane części kolorowego papieru i kleju. Na przykład, pokrywa może być zielone żaby. Dla konieczne jest odciąć nogi, oczy i usta. Podobnie, można włączyć inne czapki na rysunkach zwierząt, postaci z kreskówek i bajek.

Bardzo łatwe do wykonania mozaiki. Wystarczy zebrać w torbie dużo wielokolorowych czapek i tektury, rysować postacie z kręgów. Dziecko sam musi znaleźć odpowiednie kolorowe czapki i umieścić je w określonych miejscach na karcie.

Wyroby z butelek plastikowych nakrętek we wnętrzu domu

Oto kilka pomysłów wykorzystania kapsle z butelek PET do projektowania elementów dekoracyjnych w domu.

  • Ślepy. W diametralnie przeciwnych punktach bocznych powierzchni pokrywek wykonać otwór w środku i umieścić je na nici nylonowej lub grubego żyłki. Powiesić girlandę do otwarcia drzwi lub okna. Dla jednej kurtyny potrzeba około 10-15 takich zawiesin.
  • Żyrandol. W podobny sposób jak opisano powyżej, w celu przeprowadzenia zawiesiny i związania ich z pierścieniem z grubego drutu. Żyrandol przymocowane wokół żarówki.
  • panele ścienne. Umieścić na zasadzie mozaiki obraz podstawie kartonu lub sklejki i dołączyć gorącą pistoletu do klejenia lub wyrobów z tworzyw sztucznych. Płyty można ewentualnie zwrócić ramki.
  • pad masaż. Klej pokrywy spośród wielu „krawędzi do krawędzi”, tworzących prostokąt lub dowolny inny kształt. Po stronie, gdzie kruglyashi leżeć część płaską, a masaż. Przechodząc produktowi gładkiej strony, masz jasną podnóżek.

To nie wszystkie wyroby z tworzyw sztucznych kapsle, które mogą być wykonywane ręcznie. Pofantaziruet, a na pewno dojdziesz do głowy wiele ciekawych pomysłów. Opanowania i cieszyć się kreatywność!