659 Shares 1181 views

Proste igły wzór dziania dla początkujących needlewomen

Zaczynasz szwaczka i jesteś zainteresowany dziania, prostych wzorów, schematów i techniki wykonania? To ten artykuł jest dla Ciebie. Po tym wszystkim, niedawno nauczył się robić na drutach, i, oczywiście, chce zaskoczyć swoich bliskich z pięknych rzeczy. Skomplikowane wzory nie są jeszcze dostępne, lub nie jesteś pewny swoich umiejętności? W tym przypadku byłoby bardziej właściwe, aby rozpocząć z prostym, zdobyć doświadczenie, a następnie przejść do trudniejszych układów. Nie martw się, że nie masz jeszcze ulec piękną ażurową i płaskorzeźby, a ponieważ z kombinacji dobra i zła może być przypisane unikalne i oryginalne produkty. Więc co to jest proste szprychy wzór będą rozpatrywane w pierwszej kolejności?

Podwiązki i jego wykorzystanie

Jednym z najprostszych i najbardziej popularnych wzorów jest pończoch. Jest on wykonany pętle twarzy we wszystkich rzędach (parzystych i nieparzystych). Zgadzasz się, że to proste? Użyj tego wzoru głównie na drutach czapki, szaliki i odzieży dla dzieci. Z tego wiązania i przedniej i na tylnej stronie tej samej figurze związku. Płótno jest dość miękkie, dobra wielkość i odcinki. Podstawowym warunkiem realizacji podwiązka ściegu jest uporządkowany. W tym przypadku, produkt wykonany w podwiązka ściegu, jest gładka i piękna.

Dywersyfikację zwykły szew pończoch, na przykład, podczas dziania tippet, można użyć igły w kilku rozmiarach. Dzianina kilka rzędów od liczby igieł 6, przejdź do szprychy numer 2, a następnie ponownie je zmienić. Okazuje się, bardzo piękny obraz – powietrze i ulgę. Szczególnie dobre dla okazja do korzystania z przędzy z angory lub inny mączniaka skóry.

Dwukolorowa drutach pętli twarzy wygląda bardzo ładnie. Używanie różnych jasnych kolorach, można zrobić ładny pakiet dla dziecka. Na przykład, czapkę i szalik. Lub dla starszych dzieci – sweter i legginsy.

dziewiarskie pończosznicze

Inny prosty wzór szprych – wyroby pończosznicze drutach. Ten typ drutach jeszcze bardziej rozpowszechniony niż poprzedni. W ten sposób, na drutach swetry rozpinane, sukienki, czapki i tak dalej. Dżersejem jest jednostronny.

Jest to w następujący sposób: wszystkie nieparzyste wiersze dzianiny pętle twarzy, wszystko jeszcze – bełkot. Aby uzyskać bardziej równomierne, dziania pętle twarzy provyazyvayutsya górnych płatów.

Dziewiarsko przemian wykonywania twarzy i pętle backstitches może wiązać wzoru, takiego jak guma. Szerokość pasm może być różny od 1×1 do trzech pętlach lub więcej.

Oto kolejny dość proste szprychy Pattern – „odpady nici” To, jak ściegu podwiązka, dwustronny rysunek. Dzięki niemu można drutach sukienka, zestawy dla dzieci, swetry, szaliki i tak dalej. Czasami to wiązanie jest nazywany „perłą”. Aby go wykonać, trzeba wybrać szprychy parzystą liczbę oczek i dzianiny w następujący sposób. W pierwszym rzędzie na przemian jedną twarz i jeden zły w drugim rzędzie przeciwnie – jeden zły i jednej twarzy. To bardzo proste.

Po prostu piękne wzory szprych. duża komórka

Ten wzór jest bardziej skomplikowany w realizacji. Ale żeby dowiedzieć się, jak łatwo robić na drutach. Dzięki niemu można skojarzyć pięknych rzeczy dla dzieci, skarpety, rękawice z jednym palcem, i tak dalej. A jeśli używasz dwa kolory, to staje się jeszcze lepszy. Zdjęcie przedstawia rękawiczki połączone za pomocą tej metody.

Wykonaj go: 1 i 9 rzędów wszystkie pętle provyazyvayut szmer; w 2 i 10 cyklu – wszystkie pętle twarzy. 3, 5 i 7, ilość konieczna do dzianiny tak – 4 twarzy pierwszy zawias pętli 2 usunąć (nitka powinna być w pracy) i tak powtarza się aż do końca wiersza. 4, 6 i 8 rzędów są dziane w następujący sposób: – 4 backstitches pętli dwie pętle są usuwane więcej (ale nić już przed operacją), a więc nadal do końca wiersza. W 11, 13 i 15 rzędów 1 provyazyvaetsya pierwszego przedniego pętli, pętla 2 dodatkowo usunięte (pracy przędzy), kończąc 4 pętle twarzy. Pierwszy z tych rzędów zawias twarzy pasuje tylko na początku, przed końcem rzędu powtarza resztę pętli. Wreszcie, 12,14 i 16 rzędów są dziane SO – pierwsze błędne pętli (przed końcem cyklu nie jest powtarzany), a następnie usunąć (2 o nici powinny być przed rozpoczęciem prac) i po 4 backstitches pętli. To wszystko. Takie proste szprychy wzór wygląda bardzo oryginalnie, oprawa ciasne zakręty i utrzymuje swój kształt.