343 Shares 8742 views

Jak zwiększyć swoją kobiecą energię: 8 skutecznego wykonywania

Twoje życie może wydawać się wam całkiem dobry, ale jednocześnie jesteś jak wiele kobiet, może stracili kontakt z ich kobiecej energii. Chcesz posmakować prawdziwego życia? Chcesz odzyskać kobiecość? Wtedy się przydać tych prostych porad. Żeńska energia – to co jest w środku każda kobieta, ale może łatwo zasnąć i nie zabraknie. Chcesz, żeby ją obudzić? Chcesz znaleźć niezwykłą kobiecość? Potem trzeba pracować trochę na siebie. Niestety, kobieta energii jest często w zachodnie społeczeństwo jest uważane za mniej ważne, wśród dwóch głównych źródeł energii. W rzeczywistości, żadna z nich nie jest ważne, ponieważ energie męskie i żeńskie są połówki całości. One wzajemnie się uzupełniają i tworzą równowagę. Jeśli jest niezrównoważona energia, mężczyźni i kobiety, może to prowadzić do poważnych problemów, ponieważ waga jest rzeczywiście bardzo ważne. Jak można wypuścić kobiecą energię? Jak stale uzupełniać jego podaż?


głowa

Energia kobiet – energia ruchu. Oceany, huragany i inne zjawiska pogodowe – wszyscy są dla niej metafory, ponieważ są one zawsze w ruchu, zawsze się zmienia. Jeśli utkniesz w biurze i nie prowadzą aktywny tryb życia a szczególnie w ostatnich latach, nadszedł czas, aby doprowadzić swoje ciało w ruchu. Może to być cokolwiek – spacer w parku, rozciągając na zajęciach jogi, a nawet tańczyć w bieliźnie w sypialni z ulubionej muzyki. W każdym razie, twoja kobieca energia jest aktywowany wraz z ruchem.

Usuń dżinsy

Ponieważ samice energia jest czysty ruch, nie lubi być zamknięty lub ograniczony. Kobiety nie lubią powiedziano, co robić i jak się czuje, podobnie jak huragan do wszystkiego, co nie będzie się oswoić. Dżinsy i spodnie mają tendencję do ograniczenia. Nadszedł czas, aby zrobić coś w rodzaju „detoks” i sobie tylko spódnice i sukienki na co najmniej miesiąc. Zobacz, jak się czujesz. Czy uważasz, że łatwiej jest iść przez życie? Czy czujesz się mniej ograniczona i bardziej kobiece? Miękkie, płynący materiał jest odbiciem przesuwając żeńską energię.

Wyróżnij żeński czas

Czas, celowo spędził razem z innymi kobietami, może poważnie naładować kobiecą energię. Kiedy jesteś w spółce wyłącznie dla ludzi podłogi, jest coś niesamowitego. Ci o wiele łatwiej stracić maskę i być tym, kim naprawdę jesteś.

Uzyskaj więcej orgazmów

Jeśli ludzie szybko tracą energię męską, jeśli wytrysku zbyt często, kobiety, przeciwnie, są tym większe korzyści, tym bardziej odczuwają orgazm. Każda osoba może zobaczyć, co dzieje się z dziewcząt i kobiet, które są często w sposób regularny do orgazmu – są bardziej kreatywni, lepiej czują połączenie emocjonalne, pracują lepszą intuicję, a to tylko niektóre z ulepszeń – pełna lista z nich jest bezgraniczna.

Umieścić w uzyskaniu priorytetu

Męskiej energii – moc przenikliwy. Energia kobiet – energia, której celem jest odbieranie, na otwarciu. Kiedy masz miłość, uwagę, siłę, swoją wewnętrzną energię dobrze wypełnione. I mówimy tu nie tylko o seksie (choć to też odgrywa ważną rolę). można uzyskać za pomocą masażu, pedicure, a nawet kolacji przygotowanej przez kogoś innego. W przypadku masażu, na przykład, oddychasz spokojnie i odpocząć, dzięki czemu dłonie masażysty penetrować warstwę stresu, który jest bardzo pozytywny wpływ na kobiecej energii. Więc dotrzeć do swojego kalendarza i zaplanować kilku sesjach przygotowania.

odnawiać

Kobiety tworzą połączenia głównie poprzez komunikację werbalną, podczas gdy mężczyźni wolą dotknąć. Nie jest tajemnicą, że kobiety, gdy osiągną dojrzałość płciową, zaczynają bardziej dbać o jak stać się skutecznym i słowne darmowe komunikatory z rówieśnikami. Zatem energia kobiet w was jest uzupełniana przez dłuższy kontakt z bliskimi – mama, tata, rodzeństwo, bliskich przyjaciół, i tak dalej. Tak wyłączyć telewizor, aby zadzwonić do kogoś, z kim nie zostały przekazane, i dzielić się wydarzenia, które pojawiają się w swoim życiu. Nie wkładać sobie jakieś cele – po prostu powiedz nam, co się stało, i słuchać tego, co się z nimi stało.

Odpręż się

Mężczyźni są najbardziej prawdopodobne, aby być zamyślony, natomiast kobiet – w uczuciach. Więc jeśli chcesz, aby wypełnić kobiecą energię, trzeba pieścić zmysły. Oddawać poczucie smaku, jeść czekolady, pić czerwone wino lub zafundować sobie żadnego innego ulubionego jedzenia. Pieścić dotyk, pójść na zakupy i dotknąć wszystkie miękkie i delikatne tkanki różnych ubrań. Wybierz miejsce, gdzie będzie rozpieszczana jak najwięcej o swoich uczuciach – i tam. Opuścić głowę i w pełni odnoszą się do jego ciała, świadomie nawiązując do każdego ze swoich pięciu zmysłów.

tworzyć

Męski energii jest destrukcyjne, a kobieca energia jest twórcze. Wnieść coś jasne w swoim życiu, można zacząć malować, pisać wiersze, piosenki komponować, gotować smaczne posiłki dla siebie i dla innych, i tak dalej. I nie ma potrzeby do wiersza, posiłek lub twoja piosenka były dobre – po prostu muszą być tworzone przez użytkownika. Zapomnij o oczekiwania i po prostu tworzyć ze względu na proces tworzenia.