548 Shares 6742 views

Jak podniecić jej mąż mieszkali razem przez wiele lat?

Po żyjących razem od wielu lat, para idą na zupełnie nowy poziom relacji. Ich pasja stygnie, a oni zaczynają rozejścia. To nie pomaga uwodzicielską bieliznę lub nową fryzurę. Zanim kobieta rodzi się pytanie: „Jak podniecić męża?”

Przede wszystkim, trzeba być mądry i przebiegły. Jeśli zaczniesz otwarcie przylgnie do swej żony, boi się swojej wytrwałości. Staraj się nie zwracać uwagi na jej męża. Można starać się go zazdrosny. Udawać, że wysyłania lub odbierania wiadomości SMS z jej kochankiem. Oczywiście, nie ma gwarancji, że to zadziała.

To świetny sposób, aby odnowić w sobie pasję – wyjechać na wakacje razem. Jedyny warunek – aby podróżować bez dzieci.

Kobieta musi podążać nie tylko wygląd, ale również być w stanie zmienić swoje przyzwyczajenia i zachowania. Wszakże każdy człowiek chce coś nowego. Po raz pierwszy w moim życiu, niech sobie dwuznaczne żarty. Twój luz zwiększyć swoje zainteresowanie. Najważniejsze – dokładnie żartuję.

Nie wiesz, jak podniecić swojego męża? Przeglądaj z erotycznych filmów i czasopism. Pomoże to człowiek napalony. Chociaż na imprezie, powiedz swojemu mężowi do ucha, że zapomniał umieścić na jej majtki. Jego uwaga do Ciebie natychmiast wzrośnie.

Gdy twój małżonek będzie w pracy, wysłać mu wiadomość, że dosłownie płonie z pożądania kochać. Nie zapomnij wspomnieć, że masz na sobie krótką czarną peignoir i szpilki. Z pewnością przyjdzie do domu podekscytowany.

Jeśli twój mąż spędza cały swój wolny czas na komputerze, wystarczy podejść do niego i zacząć delikatnie całować jego brzuch w dół do obszaru poniżej pępka. Wierz mi, że nie będzie w stanie nadal grać w gry komputerowe.

Zabierz swoje niespodzianek małżonka. Na przykład, przygotować się do kolacji przy świecach. Głównym warunkiem – ekscytująca atmosfera. Na stole trzeba być owoce morza, jaja, awokado, banany, mango, migdały i miód. Produkty te pomogą rozbudzić pragnienie. Nie zapomnij butelkę wina lub szampana. więc trzeba być nieodparta: pre-wziąć kąpiel z solą morską, zrobić maskę, pedicure, manicure i upewnij się, aby używać perfum. Włącz powolnym muzyki, przyciemnić światła i zaprosić żonę do tańca. Tarcie podczas tańca jest również uważany za niezawodną agenta.

Często chwalić męża i go podziwiałem. Po tym wszystkim, dla mężczyzn jest to bardzo ważne! Wystarczy poprosić żonę, aby otworzyć mocno pokrywkę na słoiku lub zip zamek na jej sukni. Więc będzie mógł wykazać swoją opiekę i siłę.

Aby zrozumieć, jak podniecić swojego męża, to powinien być podekscytowany. Namiętna kobieta nie może zachowywać się jak kłoda.

Mąż podnieca żonę czy ona wie, co uczucie lubi najbardziej, a nie im zaprzeczyć. Musisz stać się fachowiec w sprawach miłości, aby zbadać swoje ciało i ciało jej męża, należy wyrazić podziw dla ich ulubionym.

Myślę, że teraz są w pełni wyposażone w wiedzę o tym, jak podniecić swojego męża. Pozostaje tylko umieścić je w praktyce. Powodzenia i miłość!