587 Shares 4598 views

Jak długo będzie najdłuższy pocałunek na świecie?

Guinness Book of Records ma wiele dziwnych i bezsensownych osiągnięć. Każdy z tych objawów i każe nam myśleć jeszcze o możliwościach ludzkiego umysłu i ciała. A wiesz ile pocałunek trwał najdłuższy na świecie? Przeczytaj o tym w artykule.


Ile dni można pocałować bez przerwy?

Całowanie – jest wyrazem miłości i uczuć przetargowych. Ustanowił rekord świata w dziedzinie stosunków międzyludzkich po raz pierwszy odważył się kochać Chicago w latach 90. ubiegłego wieku. 17 dni i 10 godzin i pół – czyli ile pocałunek trwał najdłużej. Rekord został ustawiony, a kochankowie byli hospitalizowani bezpośrednio po zakończeniu zawodów. Diagnoza – „wyczerpanie”. Wiadomym jest, że po przebiegu leczenia miłości para zakończyła swój związek. Być może zbyt dużo całować, tak źle? Jak można było umieścić taki niezwykły rekord? Zgodnie z zasadami „badanie” co miłośnicy godzinę odpocząć 5 minut, w czasie których to było możliwe, aby przejść do toalety, napić się drinka i przekąskę. Po prostu nie rozumiem, gdy spali.

Nowe zasady – nowe rekordy

W 1998 roku organizatorzy konkursu pocałunkami postanowił zmienić zasady. Teraz każdy dostanie się do świata książek zapisów zostały całuje w sposób ciągły. Nowy rekord w kategorii „najdłuższy pocałunek” odbył się w 1998 roku. Amerykanie Robert Mark Grisvald nie mógł oderwać się od krawędzi sobą przez 29 godzin. W 1999 roku płyta była w przeszłości, ponieważ w Izraelu znajduje się para stanie całując 30 godzin i 45 minut. Warto zauważyć, że w ramach ciągłych pocałunek usta oznaczać połączenie czasową. Ale czy jest to możliwe do zrobienia bez wody, jedzenia i toalety przez wiele godzin? Kiedy odnotowano najdłuższe uczestnicy konkursu pocałunek wolno było jeść i pić przez słomkę. Odwiedź toalety i może, jeśli jest to konieczne, ale tylko z partnerem. Inaczej, „sportowcy” ryzykowali swoje zdrowie. Wraz z wprowadzeniem tej reguły, chcąc pocałować „na czasie” było dużo na całym świecie, a nowe rekordy zostały ustawione w każdym roku. Już w 2014 roku uznano, najdłuższy pocałunek trwały ponad 50 godzin.

Najdłuższy dzisiaj pocałunek

W 2013 roku małżeństwo z Tajlandii okazało się, że małżeństwo może utrzymać miłość i namiętność. 58 godzin 35 minut i 58 sekund – tyle trwał najdłuższy pocałunek. Guinness World Records uznała to nowy rekord. Zwycięzcy otrzymali $ +3.300 i parę pierścionki zaręczynowe diament. W rozmowie z żoną i Lexan Ekkahay Tiranarat przyznać, że zdecydowali się wziąć udział w niezwykłym konkursie jest, aby podkreślić znaczenie wartości rodzinnych. Co ciekawe, po tym zwycięstwie rząd Tajlandii postanowił nie kontynuować zorganizować tak dużą skalę „oscular” zawody. Jest to duże zaskoczenie, ponieważ jest temperamentu Thais nie po raz pierwszy wejść do Księgi Rekordów Guinnessa.

Ciekawostki o całowaniu

Według badań, przeciętny człowiek spędza około 336 godzin kissing bliskich. Oczywiście, liczba ta jest nieco większa w tych, którzy starają się ustanowić rekord na najdłuższy pocałunek. Konkursy wśród fanów takich subtelności odbywają się regularnie na całym świecie romantycznych wieczorów, a szczególnie często podczas obchodów Walentynek. rekordy świata w przebiegu takich zdarzeń nie są zainstalowane, ale uczestniczyć w nich mogą każdą parę zakochanych. A jeśli masz szczęście, można również wygrać bodziec nagród. Jeśli masz kogoś do pocałowania przez dłuższy czas, należy wziąć udział w tym konkursie – gwarantuje wiele przyjemnych emocji!