195 Shares 964 views

Który plaża w Vityazevo? Uczymy!

Vityazevo – wieś letniskowa w południowej Rosji, który znajduje się 11 km od Anapa. Osada ta znajduje się wzdłuż Vityazevskogo ujścia.

Dlaczego to się nazywa?

Plaża w Vityazevo dobra, tak wielu turystów przybywających każdego roku. Miejscowość została nazwana na cześć majora Knighta, dokonał wyczynu w 1809 roku. Ten niezwykły człowiek bohatersko walczyli Czerkiesi i zmarł z ran otrzymanych w walce, trzy dni po bitwie.

Po chwili pojawił Kozak wsi Vityazevskaya, a następnie rozliczenie pontyjskich Greków – Vityazevo. Do tej pory, ale także tworzą dużą część miasteczka.

infrastruktura

Plaża w Vityazevo przestronne (około dwieście metrów szerokości), a on wyciągnął wzdłuż wybrzeża aż o 5 km. Oczyścić go codziennie. Na wybrzeżu znajdują się hotele, obiekty rozrywkowe, restauracje, parki rozrywki, kręgle. Taksówka do Anapa kursuje co pięć minut. W sprzedaży jest wiele różnych prezenty, to usługi kosmetyczne. Takie ładne SPA-salon w Vityazevo, nie ma chyba nigdzie indziej na wybrzeżu Morza Czarnego. SPA «Niga» oferuje szereg zabiegów, najlepszym złuszczający ryb, opakowania czekolady. Można zrobić i odmładzające maski, i tajskiego masażu. Cóż, dla fanów sportów ekstremalnych przygotowano różne wycieczki – ATV safari, wspinaczki górskiej w górach i wodospady.

Można również popływać w ujścia Vityazevskom, ale plaża jest wąska linia przybrzeżna niestabilny, a ulice są rysowane prawie na plaży.

Piasek lub żwir?

Ta wieś nie jest duża, nie jest bardziej odpowiedni matki wakacje z dziećmi i emerytów. Dla miłośników spędzić kilka dni na plaży – to jest po prostu doskonały. Wiele osób interesuje się pytanie: „Co plaża w Vityazevo – piasku lub żwiru” Kto da odpowiedź. Plaża jest piaszczysta, choć wszystkie plaże na wybrzeżu Morza Czarnego Rosji jest zwykle składa się z małych kamyków, run-surf.

Piasek jest mieszaniną skał kwarcowych i pokruszonych muszli. Również na wybrzeżu dużo wydm. Jest to bardzo piękne małe wydmy, jak prawdziwy pustyni, stworzony przez naturę. Interesujące jest to, aby przesuwać się na tych wzgórzach opalać się na nich. Dzieci uwielbiają bawić się w piasku. Potem duży, złoty, bez gruzu po każdym czyszczeniu burzy wykonana jest z dobrą techniką. Wolontariusze czasem pomóc. W Vityazevo można dostać pracę jako woźny plaży. Oznacza to, że każda noc będzie trzeba wziąć śmieci pozostawione przez odwiedzających. Wielu ludzi, którzy przychodzą do reszty, zarobione w ten sposób – tylko jedną godzinę dziennie, przez godzinę.

Wracając do opisu plaży, możemy powiedzieć, że jest bardzo piękna. W tych wodach może kąpać lub nurkowania maska. I nurków specjalistów również wybrać ten odcinek morza nurkowania. Można iść nurkowanie na zatopionym statku „Odessa Rady Miasta”, który zatonął przez Niemców w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Urlopowicze wolą plażę w plaż Vityazevo w Anapa i Noworosyjsk. „Dlaczego?” – pytasz. Prawdopodobnie dlatego, że było bardziej komfortowe. Jeśli dojdziesz do plaży w Vityazevo o zachodzie słońca można zobaczyć delfiny – są one często wyświetlane w tym czasie.

Ale nie jest to plaża i minusy – morze, jak w Anapa i Noworosyjsk, brzeg jest bardzo płytkie. Dlatego konieczne jest, aby przejść do głębokości stu metrów. Chociaż, oczywiście, dla dzieci to jest plus – brzeg tworzy się coś w rodzaju dużego „powitalny”. Temperatura 20-27 stopni morze, to jest praktycznie idealna do kąpieli.

prywatne plaże

Większość plaż w Vityazevo należy do hoteli, moteli – „Perła Rosji”, „Aquamarine”, Redrose. Są wolni, jak wiadomo, tylko dla hotelowych ośrodków. Obywatele ci mogą bezpłatnie korzystać z leżaków, barów i kawiarni na plaży. Ale podróżujący będzie musiał zapłacić za wstęp (ale w granicach rozsądku). Plaże hotele gdzie lepiej publicznego, a ludzie na nich mniej. Dobra obsługa, czyste, programy kulturalne i rozrywkowe – wszystko, czego potrzeba do wypoczynku.

publiczny

Istnieją dwie publiczne plaże – „Dune” i CPV (centralna plaża Vityazevo). Są one wyposażone w prawie wszystko, czego potrzebujesz – boisko do siatkówki, kawiarni, ustępy ratunek, pomoc medyczną. „Dune” – najpopularniejsza plaża w Vityazevo. Gości odwiedzających o to, nawiasem mówiąc, w zasadzie tylko pozytywna.

Istnieje również plaża LOC „Vityaz”. Jest zamknięty, ogrodzony siatką, a wejście uzyskać tylko przepustkę, ale warunki do odpoczynku jest wspaniałe. Być może jest to bezludnej plaży w Vityazevo. W sierpniu (koniec sezonu wakacyjnego), wszystkie plaże są zajęte spoczynku, czasami ma miejsce do leżenia. Ale LOC plaża, która zajmuje znaczną powierzchnię, nigdy nie jest w pełni zaangażowany.

dziki

W kierunku miejscowości Zwiastowania rozciągnięte niepewnych dzikie plaże. Nie można prowadzić samochód tuż przy plaży. Te plaże są idealne dla tych, którzy chcą odpocząć w spokoju z naturą lub żyć „dzikusów”, bez korzyści płynących z cywilizacji. Długość dzikiej plaży około dwunastu kilometrów. Istnieje parking, miejsce na ognisko, miejsca do biwakowania.

wniosek

Robimy do wniosku, że plaża w Vityazevo – jest świetnym rozwiązaniem, aby spędzić niezapomniane wakacje. Gdzie można się dobrze bawić z dziećmi i rodzinami, a gay friendly przedsiębiorstw.