447 Shares 1188 views

Dlaczego muszę znać siedzib w zarezerwowanym siedzibą

Wagon drugiej klasy typu charakteryzuje się głównie coupe samych nieobecności. Jest długi korytarz, gdzie wszyscy pasażerowie mogą swobodnie komunikować się ze sobą i kontemplować siebie. W tego typu samochodów ma zarówno swoich zwolenników i przeciwników, ponieważ wszystko zależy od gustu każdego podróżnika. Teraz staramy się pokrótce zbadać zalety i wady takich przejazdów w pociągach.


Pierwszym z nich jest, aby zwrócić uwagę na położenie siedzeń w zarezerwowanym siedzibą przy zakupie biletów. W tym samochodzie oprócz standardowych czterech foteli, które znajdują się w każdej niszy, istnieją również boczne siedzenia. Są one uważane za najmniej wygodny, ponieważ te półki minimalnie odizolowany od przejścia. Numerowane etykiety, które są charakterystyczne dla tych miejsc w samochodzie zacząć z rysunku 37, a kończy o numerze 54.

Lokalizacja miejsc w zarezerwowanym siedzeniu, a także dysponuje półki numeracji są bardzo różni się od sposobu, w jaki miejsca znajdują się w samochodzie śpiącego. Przy zakupie biletu, szczególnie na stacjach regionalnych Rosja, wyświetlanych obwód jest niezwykle rzadko, dlatego warto dowiedzieć się wcześniej. Numeracja miejsc w foteliku zastrzeżone jest, że wszystkie górne półki przeznaczone są parzyste i dno odpowiednio nieparzystych indeksów.

Kupując bilet drugiej klasy na pociąg ważne jest również, aby rozważyć, w jakim stopniu Twoja strona będzie w pobliżu zjazdu. Coupe w tych samochodów nie są izolowane, więc zimne powietrze, które przechodzi przez toalety i drzwi łączącego część spada swobodnie w samochodzie. Jeśli witryna znajduje się bezpośrednio pod drzwiami, ciągłe przeciągi i dyskomfort nie można uniknąć. Ekstremalne miejsca przewóz w takich półkach są ponumerowane od 34 do 38.

Należy zauważyć, że układ miejsc w zarezerwowanym siedzibą jest taka sama dla pociągów na całym świecie, a numeracja jest zawsze taka sama, niezależnie od tego, w jakim kraju się kupuje bilet na pociąg. Nie zapominaj, że w wagonach drugiej klasy na górnej półki miejsca jest zawsze mniejsza niż w komorze, a jeśli jesteś przyzwyczajony do przestronności, a następnie, wskazane jest, aby kupić bilet jest na dolnej półce.

samochody drugiej klasy są najbardziej powszechne w świecie za rozsądną cenę do podróżowania na nich, jak również właściwy stopień komfortu podczas przenoszenia. Optymalne rozmieszczenie miejsc w zarezerwowanym siedzibą pozwala wszystkich podróżnych na pobyt w taki sposób, że nikt nie będzie kolidować z nikim.

To właśnie w tych samochodach, według ekspertów, aby stworzyć najbardziej rentowne i ergonomiczne rozmieszczenie miejsc w pociągu. Zarezerwowane miejsce, stając się tym samym nowy rodzaj wagonu, który jest popularny wśród ludzi na całym świecie. Ważne jest również, aby pamiętać, że samochody takie jak komora i foteli mieszkalnych, mogą być bardzo różne. Odnosi się to także do naprawy i użytych materiałów szyte fotele, półki i systemów izolacyjnych. Czasami nie przewidzieć z wyprzedzeniem, co dostaniesz z samochodu, zwłaszcza jeśli chodzi o szynę krajowego, jednak w żadnym wypadku nie tracą optymizmu i dobrego nastroju, a następnie jeździć nawet w najstarszej samochodu będzie ekscytujące i zabawne.