472 Shares 4487 views

Wakacje w Tunezji: opinie i zalecenia

Tunezja jest krajem, który jest małych rozmiarów, ale wyróżnia się niepowtarzalnym smaku i wysokiej jakości usług, które są oferowane dla podróżnych. Długie piaszczyste plaże i łagodne wody Morza Śródziemnego są znakiem rozpoznawczym państwa. Wakacje w opinii Tunezja zauważyć, jak czas będzie pamiętał, przygotowane według specjalnych receptur kuchni lokalnej delikatnym zapachem jaśminu, łagodnych morskiej bryzy i smak świeżych ryb.

Aby dostać się do kraju, po prostu: tutaj regularnie prowadzi bezpośredni lot z Moskwy wiodących linii lotniczych. W sezonie, niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe czartery w tym kierunku. Wizy na podróż do tego kraju nie są wymagane, jeśli planujesz pobyt tutaj mniej niż miesiąc.

Wakacje w Tunezji w czerwcu, a także w innych miesiącach letnich będzie wystarczająco wygodne, ponieważ powietrze w tej chwili jest już rozgrzewa się do 30 stopni. Dzięki suchym klimacie, ciepło jest przekazywane łatwiej w tej dziedzinie. Morza Śródziemnego jest dobrze ogrzewane w okresie letnim, a sezon pływacki trwa zwykle do połowy jesieni.


Byli na wakacjach w Tunezji, wzywając do opinii musi odwiedzić w thalassoterapii, który jest oferowany w prawie każdym hotelu. Ten kierunek rozwoju kraju na wysokim poziomie. Proponowane procedury są porównywalne pod względem jakości do tych zawartych w głównych ośrodkach europejskich. ich koszt w Tunezji jest jednak znacznie niższa, co przyciąga wielu fanów okładów i innych zabiegów.

Wakacje w Tunezji z dziećmi może być atrakcyjną opcją rodzinną wycieczkę. Piaszczyste plaże, rozciągające się wzdłuż wybrzeża, mają łagodne wejście do morza. Ponadto, niektóre hotele oferują szereg udogodnień dla młodych podróżników: animacja dla dzieci, placów zabaw, parków wodnych, klubów i opiekę nad dziećmi. Najbardziej wygodny transport w kraju – to taksówki i autobusu. Jeśli musimy podróżować z jednej wioski do drugiej, to lepiej użyć szybkiego pociągu. I oferuje wypożyczalnię samochodów. Kierowca musi mieć uprawnienia, które zostały wydane nie wcześniej niż rok wcześniej.


Wakacje w opinii Tunezja opisać jako komfortowe wakacje. Tutejsze plaże są w większości gmin. W niektórych hotelach są niektóre części wybrzeża są chronione. Co do zasady, goście hotelowi są leżaki i parasole. Tradycyjne lokalne pamiątki – jest wykonany ze srebra i ceramiki. Również turyści domagają do sziszy, słodycze, napoje, terminów krajowych. Charakterystyczną cechą kuchni tunezyjskiej jest wiele potraw z tuńczyka.

Wśród atrakcji jest szczególnie popularny w Kartaginie, gdzie katedra i Muzeum Narodowego. Wśród wycieczkami, które są oferowane turystom, należy zauważyć, że podróż w poprzek Sahary, zwiedzanie wioski berberyjskie, troglodytes, wielbłądach i tak dalej. D. Wakacje w opinii Tunezja czuć się komfortowo i niskie koszty, dzięki czemu przepływ turystów rośnie z każdym rokiem.