194 Shares 6121 views

Lido di Jesolo – opinie o „prawie Wenecji”

Nie daleko od poezji śpiewanej i innych stylów zawartej w sztuce malarzy Wenecji jest interesujący dla miłośników plaż i miejscowości morza w Lido di Jesolo. Opinie o pobycie tam jest bardzo entuzjastyczny. Nie bez powodu jest preferowane przez europejskich turystów żyć w centrum pięknej, ale strasznie drogie Wenecja. Ten ośrodek jest dobry nie tylko bliskość Perła Adriatyku – autobusem można dostać się do maksimum przez godzinę z wszystkich korkach i łodzi, tramwaju oraz w krótszym czasie – ale również swój urok – ciepłe płytkie morze, dobre plaże, relaksujący pobyt w w tym samym czasie nie jest sypialny. Więc, co ludzie mówią o Lido di Jesolo? Recenzje tego miasta w otoczeniu Alp dotyczą przede wszystkim tego, co jest „typowy Włochy”, który jest doskonale widoczny sercem tego wspaniałego kraju i ponętna. Nie na darmo zawsze, że w celu znalezienia duszę narodu, trzeba iść do prowincji. I tu, mimo nowych hoteli wielokondygnacyjnych, można znaleźć miejsce, podobnie jak w powieści lub malowania. Wąska prowadzącej do morza, brukowanych uliczek, tawern w stylu „połowy” kojarzy się myśli o komfort i „słodki robi nic” domy … Oto ona – moment Lido di Jesolo. Odpowiedzi różnią się od siebie o zalecenia w tej sprawie, gdzie jest najlepiej spędzić czas. Niektórzy ludzie wolą Faro z jego napędu sportowego ducha, jachtów i wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Ktoś taki jak Centro, chociaż miejscowych plaż i zatłoczone, ale blisko do sklepów całkiem dobre. Smakosze z pewnością docenią Kortelyatstso, gdzie można spróbować niesamowite „tutti-frutti di mare” i pięknych kochanków romans oczywiście wolą Pineta z jego sosen i traw.

W skrócie, podobnie jak w Lido di Jesolo. Hotele, które opinie są całkiem dobre, prawie wszystkie znajdują się w pobliżu morza. Maksymalna odległość od hotelu do najdalszego przyjemnego opalania i pływania – nie więcej niż trzysta metrów. Hotel jest mały, ale bardzo przytulny – to nie jest pałace Egiptu i Turcji. Ale nie ma potrzeby, aby zrobić miejsce na plaży lub w restauracji, ale to, co jest karmione, nie potrzebuje żadnej reklamy. Szczególnie uderzające wczasowiczów obfitość owoców i wiele słodkich produktów. Lido di Jesolo opinii wakacje, w którym znak i lokalizacja hoteli, jest tak skonstruowana, że główną drogą silnik jest na obrzeżach miasta, co jest bardzo wygodne dla turystów. Pomiędzy tymi dwoma liniami na morzu jest mała ścieżka, i sprawia, że wycieczka do plaży dla mieszkańców jakiegokolwiek wypoczęty spacer.

Wreszcie, Lido di Jesolo, opinie o uroku których śpiewa chwałę miejscowych plaż, szczyci się faktem, że jest to możliwe za kwadrans będzie bardzo powoli do morza, aby dotrzeć nie tylko z dowolnego hotelu, ale także z dowolnego miejsca w tym mieście. A tutaj jest po prostu niemożliwe do pominięcia – niektórzy turyści nie mógł go nawet na dwa tygodnie pobytu! Konkurs na najlepszą rzeźbę z piasku, tańczy na głównym placu, zakupy na najdłuższej ulicy handlowej w Europie, bary, cukiernie i różne restauracje z autentycznych włoskich kucharzy – po prostu nie ma na liście. I tutaj można przejść do każdej podróży, a zwłaszcza nie wysiłku, aby zobaczyć cały region Veneto, a nawet północnych Włoszech.