366 Shares 2221 views

State of Sri Lanka. Recenzje atrakcji

Sri Lanka – to prawdziwy raj biblijny. To tutaj, według niektórych doniesień, po raz pierwszy byli Adam i Ewa. Kilka wieków temu, w tej części planety nie nazywa Sri Lanka i Cejlon, a niektóre z nich do tej pory jest wywołanie tej wyspy. W ostatnich latach turyści wykazują wielkie zainteresowanie do rządu Sri Lanki. Recenzje już odwiedził to miejsce bardzo pozytywny. Nawiasem mówiąc, prawie każdy budynek, każdy park, położony na terenie kraju znajduje się pod ochroną UNESCO.

Dlaczego ten stan przyciąga setki tysięcy turystów każdego roku? Dla tych, którzy preferują odpoczynek w miejscu, z dala od betonowej dżungli, Sri Lanka pasuje po prostu idealnie. Nie było żadnych kawałków miasta. Wszystkie budynki są otoczone wyjątkowych roślin kosmetycznych, z których niektóre są unikalne i nie znajdziesz nigdzie indziej. Ale co najważniejsze – plaże Sri Lanki. Ktoś obliczył, że ich długości setek kilometrów. Przejrzyste, niezwykle ciepły ocean, który jest idealny do pływania, nie tylko dorosłych, ale także dzieci.

atrakcje Sri Lanka umożliwić odwiedzającym zanurzyć się w niepowtarzalny świat Buddy. Duża liczba wartości architektonicznych w kraju są zabytki, parki, dedykowane do Buddy.

Główną atrakcją turystyczną do dziś uważany jest za miasto Colombo. Można go podzielić na dwie części – współczesny i historyczny. Co drugi budynek to najnowsza część miasta należy do 18-20 wieków budowy. Ponadto, na terenie starej części Colombo znajdziesz niektóre imponujące parki kosmetycznych. Oczywiście, budowa miasta w zabytkowej dzielnicy ma zakazu, więc tutaj wraz ze starym można wykryć i obecne, nowe hotele, luksusowe sklepy jubilerskie i różnych urzędów. Atrakcje w Colombo rząd Sri Lanki, najlepsze oceny otrzymał następujące miejsca – Galeria Sztuki, Pałac Prezydencki, Stara latarnia, park strefy Galle Face Green.

Mimo obfitości atrakcji w centrum kraju, ale wielu turystów przejść kilka kilometrów od Kolombo. Jednym z tych obszarów – Dolina Kandy. To naprawdę cud światła. Teraz jezioro znajduje się w samym sercu miasta. Nie tylko turyści, ale także mieszkańcy pielgrzymują do świątyni Najświętszego Tooth Relic. On jest, o dziwo, nie w centrum, a tuż na skraju Doliny Kandy. Kandy muzeum w kraju Sri Lanka, prawdziwym turystów dowód, być może, najbardziej niesamowite w kraju. To tu znajdują się ciekawe eksponaty. Nie tylko dzieci, ale dorośli będą interesujące objechać schronienie dla ptaków zwanych „Udavatakelle Senktuari”.

Tak, kraj może znaleźć atrakcje dla wszystkich smaków, ale szczególną uwagę turystów nadal płacić Królewskie Ogrody Botaniczne. Według niektórych szacunków, na jego terytorium wzrosła ponad 45 tysięcy różnych roślin, które rosną tylko na terytorium państwa Sri Lance. Opinii na temat tego miejsca jest naprawdę niesamowite.