896 Shares 4980 views

Nieznany znana aleja Engelsa

Petersburg jest bogaty w zabytki, które przyciągają turystów z całego świata. Ale każdy obywatel ma swoją własną historię relacji z miastem. Rdzennych rodziny Petersburgu jest napisane na przestrzeni lat przez kilka pokoleń. Oprócz znanych zabytków, pałaców i nasypów, ulubiony turystów, Petersburgu i podpisać inne Peter. I każdy ma swój własny. Jednym z ulubionych miejsc mieszkańców miasta jest Engels Avenue, na której miejsce przed założeniem miasta odbyła Wyborg drogi. Jego nowoczesna nazwa Avenue otrzymał w 1918 roku po jednym z założycieli marksizmu. Teraz Engels Avenue, który ma długość 11 km, jest jedną z głównych arterii Petersburgu. Kochamy to obywateli, przede wszystkim ze względu na swoją długą historię. W 1834 roku, na miejscu, zgodnie z którym prospekt jest przetrzymywany, kościół został zbudowany księcia Włodzimierza, stał przez prawie sto lat i wybuchła w 1932 roku. W głębi, w pewnej odległości od alei warto Lansky rezydencja, wybudowana w 1801 roku i przebudowany w 2009 roku.

W 1929 roku, kiedy wszyscy parzystej stronie ulicy był już zbudowany, pierwszy tramwaj położono na Prospect Engelsa. I już w 1970 Avenue został przedłużony do Poklonnogorskaya się przez ziemie gospodarstwie „Suburban” do Circular Railway. Kolejne ważne wydarzenia, które się z nim stało, jest już powiązany z nowoczesnością. Tak więc, w 2002 roku, po otwarciu pierwszej części obwodnicy Petersburg części prospektu zostało odtworzone i jest połączony z CR. Nowy odcinek autostrady Priozersk Obecnie po obu stronach alei związane wiaduktu, a na jego kontynuację obwodnicy wybudowano.

Teraz Engels Avenue przecina obszar Svetlanovsky, przechodzi w pobliżu stacji metra „Specyficzne” i przejść do Poklonnaya Hill, przekraczania linii kolejowej przebiega przez rejon historycznego obszaru Parnas i kończy się poza Peter obwodnicy.

Poza Prospect w Petersburgu, na cześć słynnego filozofa i osobą publiczną Fridriha Engelsa również nazwane miasto w regionie Samara. Kontynuując temat rewolucyjnych przywódców Volzhsky Prospect, Engels – część nasypu Samara znajduje się w dzielnicach Oktyabrsky i Leninsky. Volzhsky perspektywa, a także prospekt Engelsa, ma długą historię.

Oczywiście, obecna forma i zakres nie ma on podobny do tego, co było w 19 wieku. Wiele zabytkowych budynków zbudowanych po obu jej stronach zostały zniszczone. Teraz ma wielką wartość funkcjonalną, która jest ważna arteria transportowa miasta. Ale mimo to, Petersburgers są zaznajomieni z historią ziemi ojczystej, i pamiętają historię tego prospektu.

Niestety, większość mieszkańców współczesnych miast, wiedząc dobrze rozpoznawane przez lokalnych atrakcji, rzadko myślą o tym, że oprócz oficjalnych zabytków zostały zachowane, choć nie w jego pierwotnej formie i innych miejsc o bogatej historii. W każdym razie, ten prospekt można słusznie uznać za jedno z tych miejsc, które trzeba odwiedzić, nie powiedzie się.