615 Shares 3439 views

Koktajl z wódki: recepty, dekoracja

Moonshine – jeden z najbardziej popularnych wódki w przestrzeni poradzieckiej. Wynika to z kilku powodów. Po pierwsze, to alkohol jest tańszy, co jest ważne, gdy sąd innego kryzysu. Po drugie, zdolność, aby produkt wysokiej jakości własnymi rękami, aby przynieść zaufanie i satysfakcję. Nie jest konieczne, aby wymienić wszystkie przyczyny – są oczywiste. Mimo regularnego picia homebrew, choć filtrowane zgodnie z zasadami – raczej od niechcenia. Ale koktajl z wódki z niezwykłym smakiem i naturalnych składników do serca zachwyci każdego smakosza. Ponadto napój ten uratuje pozycję na wszelkie uroczystości i przyjęć, a także różnorodne możliwości wykorzystania opcji jest niesamowite.


Koktajl z wódki: uniwersalna recepta

Oczywiście, jest to zwyczajne, znane wszystkim „śrubokręt”, stworzony na bazie alkoholu.

 1. Zaparzania (najlepiej podwójnie destylowaną lub oczyszczać maksymalne) – 3 części. Jeżeli napój o wyraźnym smaku, to nie ma znaczenia – sok neutralizuje go doskonale.
 2. sok pomarańczowy świeżo wyciśniętego – 7 części. Z braku świeżych, można użyć worków. Tylko należy pić sok zamiast (odsetek wskazany na opakowaniu).
 3. Lód.
 4. Wszystkie składniki są mieszane, włożyć rurkę i koktajle serwowane przy stole.

Uwaga: Sok można zastąpić przypadku pomarańczy lub cytryny „Phantom”. Następnie koktajl z wódki nadal i gazowane. Należy jednak pamiętać, że będzie to ogromna ilość cukru i naturalność produktu spadnie praktycznie do zera.

Moonshine i koks

W przybliżeniu taki sam sposób można wytwarzać i dodaje się koktajle (analogicznie jak w takich napojach jak „Genie cola coli” i „” whisky). Proporcje mieszania – 3/7, ale dla fanów sportów ekstremalnych mogą brać mocniejsze i 1/3 lub nawet 1/2 (pierwsza cyfra – odsetek bimbru). Ten koktajl z wódki jest silnie przypominający klasyczną marką „Whisky-Cola”. Korzystanie z lodu jest mile widziane.

„Dziki mojito”

Kolejna zmiana, która sprawi, że partia niezapomniany. Doskonała alternatywa dla popularnego „Mojito”, tak uwielbiany przez wielu płci pięknej. Prawdziwy macho rosyjski pseudonim go „Mohitovkoy”.

 1. Weźmy tylko destylat jakości – 1 litr.
 2. Wapna i jego skórka – 4 szt.
 3. Do 20 sztuk (może być więcej) świeżych liści mięty.
 4. Nieco syropu cukrowego do smaku (głównie dla kobiet).
 5. Żądaną ilość kostek lodu.

Nie zapomnij kanalików koktajlowych, a tu jest inny arcydzieło dla stron zapalających gotowy!

ze śliwką

Bimber ze śliwek – świetnym rozwiązaniem koktajl na spotkanie starych znajomych, gdy chcesz, aby pamiętać o przeszłości i użyć czegoś mocniejszego. Śliwki w doskonałej harmonii ze smakiem bimbru, przekształcając go w składzie szlachetnego, jest podobny do brandy.

Po pierwsze, trzeba pewną ilość zaparzania (pucharowy) nalegać na śliwki owoce, pestki (100 gramów) i garść posiekanej róży. To infuzji przetrwać w ciemnym miejscu przez około miesiąc.

Następnie osuszyć uzyskanej kompozycji. Po trzeba wprowadzić kilka łyżek miodu, aromatycznych przypraw, wanilii i dodać czystego bimbru w zdolności do wyprodukowania jednego litra.

Zdolność do koktajli włożyli dużo lodu i wypełnić je z drobnymi napojów.

koktajl malinowy

Moonshine, uszlachetniony w taki sposób, pokocha pięknej połowy ludzkości. Potrzebujemy:

 • kufel dobrego destylatu;
 • Szkło domowych malin likieru;
 • Szklanka soku malinowego.

Maliny można zastąpić truskawkami – również bardzo smaczne. Wszystkie składniki wymieszać w shakerze. Dodawanie pokruszony lód – jest mile widziane. Karmione koktajl wódki w kieliszku martini. Ozdobione mięty, plasterki pomarańczy, cytryny lub limonki. Można umieścić koktajl wiśniowy. Drink z łatwością, miękkość smak doskonale neutralizuje brutalne aromat bimbru.

laminowane

Ten koktajl wygląda elegancko i jest pijany z radości. Musimy (dawka podana dla 1 porcji, więc należy pomnożyć przez liczbę osób):

 • grubość wiśniowy likier – 20 ml;
 • 70 ml destylatu podwójnego oczyszczania;
 • świeży sok pomarańczowy miazgi – 70 ml;
 • 30 ml czerwonego wina deserowego;
 • lód (roztartych lub kostki).

W bębnie wlać lodu. Istnieje również ostrożnie wlać wiśnie alkohol, itd., Napełnić pojemnik z bimbru, soku pomarańczowego z pulpy, a na górze – wino. Wszystko powinno być wykonane z zachowaniem ostrożności (chodzi z doświadczenia), aby zachować świętość warstwami. Podawać okulary z słomek.

Classic "Ruff"

Sowieckie tradycje niektórych fanów duchów nadal spełnione. Wiele osób wie, że najlepszy koktajl „Ruff” dostać go z bimbru, gdzie napój smakuje bardziej wyraziste w porównaniu do, na przykład, z wódką. Więc bierzemy filiżankę (0,5 litra) piwa dobrej gęstej, umiarkowanie chłodzi i jasnym odurzającego smaku. Teraz istnieje wiele wariantów takich napojów. Byłoby najlepiej tzw piwo mieszka. 50 ml formowany oraz następnie wypełniony do podobnej ilości wywaru. Pić małymi łykami. Rzut lód nie jest konieczne, ponieważ konieczne stosowanie słomy.

„Niedźwiedź polarny”

Radziecki wersja prostego koktajlu jest przygotowany przez zmieszanie wódki (w oryginale – alkohol) z szampanem. Proporcje zmieniać się w różnych odmianach. Ale w zasadzie stosować się do poniższego: jedna część wódki zmieszanej z trzech części szampana. Przy okazji, dla tych, którzy nie próbowali go – eksperci zalecają: staje się dość łagodny i przyjemny napój, mimo złej sławy. Jednak bardzo pijany.

Skromny „Shpok”

Klasyczny koktajl okres radziecki można również otrzymać z destylatu domowej. Więc wziąć 50 gramów piwa i wlać do szklanki. Top schludny – 100 gramów wódki. Szkło top stłumić rękę, przewracać i ostro uderzył się w kolano. Zwracamy się jak najszybciej do swojego pierwotnego położenia i bardzo szybko możemy wypić mieszaninę aż emituje charakterystyczny syk wywołany przez uderzenie. Taki napój z dodatkiem efektów specjalnych.

Elite „Nektar”

Taki koktajl będzie cieszył przez wielu.

 • Sok pomarańczowy (korzystnie naturalny) – 2 części;
 • Moonshine – Część 1;
 • „Radziecki szampan” – 1 szt;
 • Pierścień puszki w puszce, siekany lub puree – 1 część;
 • trochę skórki z cytryny i lodu;
 • dodać łyżkę cukru.

Wszystko dobrze wstrząsnąć i wlać do szklanki i udekorować plasterkami cytryny. Sip. Najlepiej jest przygotować drinka raz w dużych ilościach, ponieważ jest to bardzo popularne w każdej partii.