871 Shares 9791 views

Eaton, College: struktura i szkolenia

Eaton – kolegium, które ma status najbardziej prestiżowego liceum w Wielkiej Brytanii. Tutaj są akceptowane na szkolenia chłopców w wieku 13 do 18 lat. Zgodnie z zasadami tej instytucji, wszyscy studenci są zobowiązani do życia w pensjonacie, który znajduje się na terenie ogrodzonym. Przez cały rok jest zawsze w średnio około 1300 studentów.

Eaton (College) i jego historia

Specjalistycznej szkole dla chłopców został założony w 1440 roku przez specjalny dekret króla Henryka VI. Początkowo celem otwarcia instytucji było przygotowanie ludzi z rodzin szlacheckich do University of Cambridge edukacji.

W okresie średniowiecza, kolegium był znany jako miejsce, gdzie praktykowane Spartan metod wychowawczych. Od uczniów zażądał najostrzejsze normy postępowania. Obecnie stosunek uczniów są znacznie złagodniał. Jednak utrzymanie samodyscypliny jest nadal uważana za obowiązkową cechę, która ma prawdziwy dżentelmen.

Eton College w Anglii uwielbiony za jego słynnych absolwentów. W tym czasie szkoła została zakończona pomyślnie liczne potomkami rodzin szlacheckich, społecznych i rządowych liderów królewskich. W szczególności, historia instytucji przyszłości wysiadł 20 brytyjskich premierów, w tym ostatnim – David Cameron. Innych znanych osobistości, które były w szkole, warto zauważyć, pisarzy, Ian Fleming, Aldous Huxley i George Orwell, słynny aktor Hyu Lori kompozytor Thomas Arne, przyrodnik i podróżnik Lawrence Oates.

Eaton (College): gdzie?

Szkoła znajduje się w hrabstwie Berkshire, w odległości 30 kilometrów od centrum Londynu. Główne budynki znajdują się na samym brzegu rzeki Tamizy. College położony jest w pobliżu zamku Windsor.

sprzęt

Dziś brytyjski Eton College jest wyposażony zgodnie z najnowszymi standardami. Istnieje ekskluzywny laboratorium chemii, fizyki, biologii. Praca w centrum szkolnym rozwoju innowacyjnych technologii. Instytucja posiada centrum projektowe, studio nagrań. Na terenie instytucji jest sala teatralna, która może pomieścić około 400 osób.

Eaton – College, gdzie wszystkie warunki dla sportu. Studenci są dostępne liczne place zabaw, tereny zielone, duży kryty basen, a także całe mnóstwo specjalistycznego sprzętu. Blisko Tamizy skoncentrowany doki, gdzie studenci pochodzą łodzie wiosłowe i kajaki.

mieszkanie

Jak wspomniano powyżej, Eaton – uczelni, których studenci wyłącznie męski dobro. Dla nich utrzymać porządek w formacie pensjonacie. Innymi słowy, studenci nie mogą być umieszczone na zewnątrz uczelni.

Na terenie kampusu znajduje się ponad 20 budynków mieszkalnych. Każdy student otrzymuje osobny pokój. Jednocześnie faceci są umieszczone według kategorii wiekowych. zachowanie i warunki życia uczniów w budynkach mieszkalnych stale monitoruje tzw hausmaster.

wymagania wstępne

Na jakich warunkach są zapisani w Eton (uczelni)? Wstęp tutaj jest możliwe, gdy wnioskodawca ma 13 lat. Aż do połowy ubiegłego wieku, rodzice dzieci zarejestrowanych w szkole od urodzenia. Obecnie taka możliwość została anulowana. Jest możliwe, aby dać szansę, aby zapisać się w szkole dla każdego.

Eaton – uczelnia, która znana jest z wysokiego poziomu konkurencji. W jednym miejscu tam średnio 3-4 uczestnika.

wejście do procedury uczelni różni się od innych szkół w kraju. Przede wszystkim aplikacja, w której student wyrazić pragnienie, aby być tutaj w przyszłości, jest dostarczany w 11-roku życia. Po 2 latach, w przypadku zatwierdzenia zarządzania wniosek instytucji, chłopcy są wywiady, a następnie zdać egzamin. Ponadto chłopcy, którzy twierdzą, że miejsce na studiach, rektor musi dać pozytywną odpowiedź z poprzedniej szkoły.

Tylko jedna trzecia ogólnej liczby osób, które chcą ominąć Eton College. Dopuszczenie może nastąpić z pewnym opóźnieniem. Więc najlepszym z kandydatów, którzy nie zdali konkurencji, są na liście oczekujących. Świadczone zwolnić takie uczestnicy otrzymują stosowne powiadomienie na email, gdy zaprosił do studia.

zajęcia pozalekcyjne

Uczelnia otrzymała zwiększoną uwagę na organizację zabawne i praktyczne zajęcia rekreacyjne dla uczniów. Każdy student jest indywidualne podejście ukierunkowane na rozwijanie uzdolnień i talentów. Od najszerszej listy wszystkich rodzajów grup, kluby i sekcje faceci mają możliwość wyboru dla siebie coś dla siebie.

Na przykład w Anglii, Eton College oferuje studentom odwiedzające kluby:

  • archeologia;
  • astronomia;
  • śpiew;
  • gotowanie;
  • szachy;
  • Komputery i elektronika;
  • działalności gospodarczej;
  • języki obce;
  • sztuki;
  • umiejętności wystąpień publicznych.

Wśród dostępnych sekcjach sportowych warto zauważyć, lekkoatletyka, koszykówka, piłka nożna, siatkówka, tenis, badminton, sztuki walki, jazda konna, żeglarstwo, wspinaczka, pływanie, szermierka.

Czesne

Cena czesnego rocznie wynosi 55 600 dolarów, co odpowiada 35 700 funtów brytyjskich. W Eton również mieć wystarczająco dużo studentów, którzy nie dają za grosz edukacji. Wszystkie z nich są posiadacze przyznania królewskiej.

Na dopuszczenie do instytucji edukacyjnej z student może ponieść dodatkowe opłaty, która odnosi się do miejsca, z potwierdzeniem rejestracji w organizmie na pobyt. Poszczególne kwoty podlegają rodziców uczniów o dodatkowych lekcji, wycieczek i zajęć rekreacyjnych, wyznaczenie opiekuna, ubezpieczenia medycznego.

stypendium

Dostać się do Eton, uczelni, której zdjęcia są prezentowane w materiale, możliwe jest królewskim stypendiów muzycznych. W każdym przypadku między pretendentów istnieje poważna konkurencja.

Studenci, którzy chcą królewskiej stypendium, wymagane do uzyskania najwyższe noty w badaniach w matematyce i angielskim, a także mieć dobre wyniki w naukach przyrodniczych. W szczególności, w celu zgłoszenia w wolnym treningu, wnioskodawcy muszą przekazać historię, teologię, geografii, łaciny. Jeśli młody człowiek przeszedł pomyślnie wszystkie testy, powinien być zwolniony ze wspólnego badania dla dopuszczenia.

Jeśli chodzi o stypendia muzycznych, może dostać wnioskodawców, którzy mają wybitne talenty. W tym przypadku również brane pod uwagę osiągnięcia w nauce studenta.

Struktura instytucji

Zorganizowane przez Eaton (uczelni)? Struktura instytucji opiera się na określonym tempie, w którym 8 uczniów powinny stanowić jedną nauczyciela. W pierwszym roku w tej samej klasy może być maksymalnie 25 uczniów. Idź do ostatniego przebieg ich liczba jest ograniczona do 10 lub nawet mniej. Pozostali studenci rezygnują z powodu niezgodności z wymaganiami instytucji, słaba dyscyplina, słabych wyników w nauce.

College jest podawany przez jego głowę. Starszy asystent akt zarządzanie opiekunów, którzy komunikują się bezpośrednio ze studentami i informowanie o postępach i ewentualnych incydentów.

uniform

W jakie ubrania mogą odwiedzić Eaton (college)? Mundury instytucja polega na ścisłym kamizelkę, która jest noszona na czarnym płaszczem. Ponadto, każdy student musi nosić spodnie w prążki. Taki garnitur jest uzupełniony z białym krawatem. Alternatywą do ostatni może służyć jako białe motyla. Jednakże prawo go używać w połączeniu z jednolitym otrzymać tylko licencjackich.

Promocja i sankcje dla studentów

Eton College słynie z ugruntowanym systemie, aby zachęcić uczniów. Prace wykonane perfekcyjnie, nie jest opiekun. Wysoka wydajność konkretnego przedmiotu przyznawany jest specjalny dyplom szefa kolegium.

Jeśli student jest wprowadzany do pracy nauczyciela znakomity, najnowszy decyzją najwyższej rady instytucji mogą być kierowane do archiwum. Tak więc w przyszłości może to zapoznanie nowych studentów Eaton. Ta forma promocji jest z powodzeniem działa od początku 18 wieku. Jednak sprawy, które dotyczyły nauczycieli uznane wybitny niezwykle rzadkie. Że praca została wyróżniona i wysłał do archiwum, nauczyciele są zobowiązani do uzyskania dekret z kierownictwa uczelni.

Faceci, którzy przychodzą do klasy późno, trzeba umieścić podpis w rejestrze. Z systematycznego charakteru tych naruszeń dyscypliny, uczniowie podlegają pewnym sankcji wobec wychowawców adresowych. W przypadku poważnego wykroczenia przez uczniów lekcje ekskomunikowanych i powołanych do odbycia indywidualnej rozmowy z szefem kolegium.

Jednak wymagania dotyczące terminowego frekwencję ma zastosowanie nie tylko do studentów, ale również dla nauczycieli. Na przykład, jeśli nauczyciel jest opóźniony o 15 minut, obecnych w klasie mają prawo go o swojej działalności na zajęty przez cały czas.

kara cielesna

Od momentu powstania, Eaton był znany ze stosowania kar cielesnych w studentom zarówno dla konkretnych przestępstw i bez obiektywnego powodu. Na przykład, w średniowieczu, nauczyciele zorganizowany losowe bicie uczniów w celu zastraszenia i dyscypliny. Takie zdarzenia są zwykle zorganizowane w piątek, tuż przed weekendem, i były znane jako „dzień chłosty”.

Praktykowane kar cielesnych do uczniów Eton aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Poprzednio używany do tego pręta, który pokonał uczniów na gołych pośladków. Były szef instytucji Anthony Trench, który prowadził szkołę od 1964 do 1970 roku, postanowił zastąpić laskę trzciny. Od tego czasu, kara nie jest uruchamiany przez oczach publiczności, aw biurach nauczycieli. Ostatni poglądowe bicie studentem na studiach z datami trzciny powrotem do stycznia 1984 r.

Jak realne jest to, aby przejść do Eton studenta z innego kraju?

Ze względu na prezentację wielu roszczeń do uczestnika i na czas trwania procedury przyjmowania zrobić ten obcy nie jest takie proste. Osoby ubiegające się o miejsce na uczelni pochodzi z innego kraju musi być biegły w języku angielskim zarówno w mowie i piśmie w testach. To samo odnosi się do wiedzy o brytyjskiej historii i literatury.

Jedyną realną szansą dla cudzoziemców do wjazdu wygląda Eaton porusza się żyć w Anglii nie później niż ukończeniem dziewiątej. Nauczyć się myśleć jak Brit, chłopak będzie musiał przejść szkolenie w jednej z miejscowych szkół, internatów. Jednocześnie musimy uczyć się według specjalnego programu, którego celem jest zapisać się na studia.