404 Shares 2423 views

Irkuck techniczne State University. IrGTU: przechodzącą klasy, specjalność

Coraz więcej młodych ludzi dokonywania wyboru na rzecz uczelni technicznych. Eksperci, wychodzi z murów uczelni, popyt na rynku pracy. Będą mogli znaleźć pracę, nie tylko w swoim rodzinnym mieście, ale także poza nią. Jednym z najbardziej popularnych studentów stał Irkuck Irkuck techniczne State University.


Historia uczelni

Irkuck techniczny State University ma bogatą historię. Został on otwarty w odległym 1930 roku. Ale potem zadzwoniłem do Instytutu Górnictwa syberyjskiego. Z biegiem lat, instytucja wielokrotnie zmieniła swoją nazwę. Więc później ta instytucja została przemianowana Wschód-Siberian Instytut Metali Nieżelaznych i złoto. Ale to nie trwało długo. Wkrótce został nazwany syberyjski Instytut Wschodni górniczo a następnie – Irkuck Górnictwo i metalurgicznych. A dopiero potem przyszedł nazwę Irkucku Technicznej State University.

Instytuty i wydziały IrGTU

Obecnie kandydaci zapraszani są instytucje i 6 głównych działów. Różnorodne programy szkoleniowe oferowane są Politechnikę Irkuck państwa. Specjały będzie zainteresowanie nie tylko chłopców, którzy lubią fizyki i matematyki, ale także w humanistyce.

podglebie Instytut jest jednym z najstarszych oddziałów uczelni. Nieco młodszy – Architektura i inżynieria lądowa. Ponadto kandydaci są zapraszani aviamashinostroeniya Institute i transport. Bardzo popularne wśród przychodzących cieszył Wydziale Fizyko-Technicznego. A faceci, którzy chcą połączyć swoje życie z kulturą i sztuką, zainteresowanych w Instytucie Sztuk Pięknych i Nauk Humanistycznych i Społecznych IrGTU. Pomimo faktu, że Uniwersytet jest techniczne, humanistyczne studentów, którzy wybrali IrGTU otrzymać doskonałe wykształcenie dla ich ulubionego miejsca przeznaczenia. A może chcesz, aby stać się dobrym ekonomistą i poznać wszystkie tajemnice rozwoju gospodarczego? Cóż, są mile widziane! Będziesz Instytut Ekonomii, Zarządzania i Prawa im.

Razem Irkuck Techniczny Uniwersytet przygotowuje specjalistów w 34 kierunkach i 86 specjalnościach. Studenci mają okazję nauczyć się jak naukach ścisłych i humanistycznych. Oferuje on duży wybór Politechniki Irkucku państwa. Działy są bardzo różne. W sumie 18, ale głównym – 4. Ta jednostka Cybernetyki językoznawstwo stosowane, chemicznych i metalurgicznych i energii.

IrGTU gałąź

Politechnika Irkuck State posiada biura w miastach na Syberii i na Dalekim Wschodzie. Można je znaleźć w prawie każdym większym mieście.

Ale w Usolye-Siberian ma nie tylko reprezentacji, ale prawdziwy oddział. Tutaj studenci zdobywają wiedzę, w niczym nie ustępował, że uczy się w siedzibie uczelni. Ale warto zastanowić się, że wybór zawodu nie jest tak bogaty.

Osoba do kandydatów zaproszonych na Wydziale Technologii, który jest popularny i dziewczynek i chłopców. Poza pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin jest oferowany. Tych, którzy chcą połączyć naukę z pracą, należy zwrócić uwagę na zaocznie wieczornym wydziału.

Dla wygody studentów

Na terenie uniwersytetu stworzyła wszystkie warunki dla studentów czuć się komfortowo i uzyskać jak najwięcej wiedzy. Uniwersytet posiada 10 głównych budynków akademickich wyposażonych w sprzęt komputerowy. Dla studentów nierezydentów są zaproszeni hostel IrGTU. Politechnika Irkuck Stan jest bardzo popularny na przestrzeni każdego roku budżetowego i handlowego twierdził tysiące uczestników. Nie martw się, że przynajmniej niektóre z otrzymanych pozostawiony bez miejsca w schronisku, ponieważ ich 12.

Ponadto Politechnika Irkuck State zadbał o ich nauczycieli. Na terenie kampusu znajdują się domy, które są przeznaczone specjalnie dla nich.

Swoich sił, studenci będą mogli w jadalni lub w kawiarni. I tam, i tam ceny są umiarkowane i nie uderzać zbyt mocno w portfelu. Ci, którzy są prawdziwym patriotą swojej uczelni, zaproponował, aby kupić rzeczy z symbolami. To może być ikoną, kamizelka, szalik lub coś innego.

W celu zaangażowania w sporcie, także wszystkie warunki. Uczniowie aktywnie uczestniczyć w pełni wyposażony kompleks.

Ponadto uczelnia dysponuje prywatnym sanatorium, gdzie można odpocząć, poprawić swoje zdrowie i do świętowania zdarzenia. Każdego roku istnieją bused pierwszaków, dzięki czemu stają się one lepiej poznać siebie.

współpraca międzynarodowa

Jak w każdej nowoczesnej instytucji, w Irkucku Politechnika członkowskie ma dużą liczbę partnerów w innych krajach. studenci, którzy sprawdzają się w trakcie studiów i wykazano, że niezwykłe pragnienie wiedzy, mogą udać się do jednej ze szkół, które są wymienione jako pracownicy wyższych uczelni, a także odbyć staż. Nawet krótka praktyka w innym kraju pozwoli stać się jeszcze bardziej widoczne na rynku pracy i znaleźć dobrze płatną pracę.

Studenci IrGTU mają szansę dostać rosyjski i niemiecki dyplom. Istnieje również możliwość zapoznania się z Korei.

Twórczość studentów

Studenci IrGTU gryźć nie tylko nauka granitu. Rozwijają się one w wielu różnych kierunkach, z których, oczywiście, kreatywność jeden. W liceum, istnieją różne grupy interesu. Ta grupa wokalna i taneczna. Studenci będą mogli poczuć urok pieśni ludowych i wykazać go innym w kręgu „Kalina”. Pomóc stać się zdrowe i piękne zatańczy Studio „Kroki”. Bardzo niezwykłe i piękne występy dzieci, które są w godzinach szkolnych zajmujących się plastik studio tańca „Art-harmonogramem”. Otwórz swoje talenty w nowym obszarze może być w pracowni projektowej „Pyramid”.

A to tylko krótka lista tych stowarzyszeń interesów, w których uczniowie są zaangażowani. Każdy, kto chce odkryć swoje talenty i uczyć się nowych rzeczy, by móc wybrać to, co będzie ciekawe.

Każdego roku uczelnia organizuje wiele koncertów organizowanych przez studentów. Tancerze, piosenkarze, aktorzy, i wielu innych utalentowanych osób wykazać swoją wiedzę i umiejętności, a następnie chronić honoru swego liceum na krajowej scenie.

Sporting Life University

Nie tylko twórcze facetów, ale zawodnicy nie pozostają na uboczu. Ci, którzy są zainteresowani zdrowym stylem życia, którzy chcą przyjść i konkurować na cześć Uniwersytetu w konkursie, oferuje większy wybór. Studenci będą mogli grać w zespole lub pokazać się w klasyfikacji.

Każdego roku na terenie uczelni odbyła Olimpiady. Studenci pokazać kto jest najmocniejszy, zwinny, szybki. Wszyscy faceci, którzy mają sprawność fizyczną lub pragnienie, aby go kupić, będą mogli zostać członkami zespołu piłkarskiego uniwersytet, koszykówkę czy siatkówkę.

Wstęp do studiów wyższych

Aby przygotować się na przyjęcie do uczelni potrzebne długo przed ukończeniem studiów. Lepiej jest rozpocząć w ciągu dwóch lat, a nawet lata, zanim prom. W tym czasie będzie musiała być określona z ich przyszłego zawodu, wybrać wydział, który spełnia pragnienia i zobaczyć, jakie tematy do wyboru, aby zdać egzamin, aby wejść tam, gdzie chcesz.

Warto pamiętać, że każdy dział ma swoje własne wymagania. Na przykład, aby zapisać się na Wydziale Technologii Chemicznej, będzie musiał wziąć chemię. Czy jesteś zainteresowany w socjologii? Musimy podjąć studia społeczne. Niektóre egzaminy uniwersyteckie posiada w jego murach. Na przykład, aby wprowadzić Wydziału Dziennikarstwa, będzie musiał przejść obowiązkową twórczą konkurencję na Politechnice Irkucku państwa.

Przygotowanie do podjęcia tematu profilu, nie możemy zapomnieć o głównym. Rosyjski i matematyka są niezbędne do przyjęcia. W ciągu ostatnich dwóch lat w szkole trzeba dokładnie wypełnić wszystkie luki w wiedzy na te tematy. Nie powinno być naiwny, aby wierzyć, że można przygotować się do egzaminu w ciągu kilku miesięcy.

W sierpniu wychodzi z IrGTU komisji selekcyjnej. stopy przechodzą – to przekonanie, że wszystkie zainteresowane wnioskodawcy. Ci faceci, którzy chcą studiować bezpłatnie, muszą zdać egzaminy przez 70 lub więcej punktów. Najlepsze wyniki na podstawie wyników egzaminu – jest to pewien gwarancją przyjęcia na budżet miejsce.

adres uniwersytet

Odpowiedzi na wszystkie pytania można znaleźć bezpośrednio w Politechnice Irkucku państwa. Adres Institute w Irkucku ulicy Lermontowa, 83. Kod pocztowy: 664074.

Można również zadzwonić: (3952) 43 05 97.

Najlepszy uniwersytet regionalny uznana przez Irkuck Politechniki Państwowej Rosji. Wstęp do tej prestiżowej instytucji edukacyjnej – nie jest łatwe. Bo trzeba przygotować z wyprzedzeniem, aby uzyskać Wyniki egzaminu wystarczającą liczbę punktów. I wtedy będzie można się nauczyć z budżetu.