590 Shares 9913 views

Rostov State University of Economics: Adres

Kilka lat temu, wielu uczestników w Rostowie nad Donem przybył do rosyjskiego państwa Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego (Rostov Institute). W 2014 roku nastąpiła reorganizacja. Instytucja w Rostowie nad Donem oddziału był REU im. G. V. Plehanova. Jednak w roku 2016 uniwersytet został zamknięty przez zlecenie Ministerstwa Edukacji Federacji Rosyjskiej. Niektórzy studenci zgodzili się kontynuować naukę w Rostowie państwa. Uniwersytet ekonomiczny.


Nazwa skrócona tytule instytucji – FGBOU W RGEU (rine). Jest to dość duży rosyjski uniwersytet. Posiada 10 oddziałów. Są one zlokalizowane w takich miastach jak Azowskiego, Machaczkała, Gukovo, Millerovo, Wołgodońsk, Cherkessk, Georgievsk, Taganrogu, Yeisk, Kislovodsk. Łączna liczba studentów w siedzibie uczelni i oddziałów jest około 25 tys. Man.

Tworzenie placówek oświatowych w mieście: Informacje historyczne

W sprawie ustanowienia instytucji profilu gospodarczego w Rostów nad Donem zaczęły odzwierciedlać pod koniec XIX wieku. Miasto ze względu na szybki rozwój gospodarki był w potrzebie odpowiednich ramek. W 1890-tych. zaplanowano otwarcie akademii handlowej. Jednak plany te zostały wdrożone później i tylko częściowo.

ekonomia Instytucja rozpoczęła działalność w Rostów nad Donem w roku 1900. To nie był Academy, a szkoła męska handlowego. Od 1907 roku pracuje tutaj dla części damskiej. I wieczorne kursy zostały stworzone. Następnie, w związku z wybuchem I wojny światowej w Rostów nad Donem ewakuowano UW. Od 1917 roku stał się znany jako Don, aw 1925 – na Północnym Kaukazie.

Występowanie RGEU w Rostów nad Donem

W latach 1926-1927 gg. na Uniwersytecie w gospodarce Północnego Kaukazu została ona zorganizowana. Wydział. To właśnie na podstawie jego później pojawił Rostów Instytut Finansów i Ekonomii (RFEI). W 1964 RFEI przemianowany na Instytut Gospodarki Narodowej. Rine – skrócona nazwa instytucji, która jest nadal w użyciu.

W następnych latach uczelnia, aby zmienić nazwy stanu. W 1994 roku szkoła stała się akademia. Po 6 latach college'u stał się uniwersytet. W przyszłości stan nie uległ zmianie. Rostov State University of Economics, Rine (TIN – 6163022805, BIN – 1026103165538) – obecna nazwa uczelni.

Budynki instytucji

budynki uniwersyteckie znajdują się w kilku obszarach Rostów nad Donem:

 • Rostov State University of Economics (Rine) adres pierwszego budynku akademickiego – ul. Bolshaya Sadovaya d. 69.
 • Drugi budynek oświatowy – pas. Ostrowski d. 62.
 • Trzeci budynek oświatowy – ul. Gorkiego, 166.

Główny budynek Rostów państwa. Uniwersytet Ekonomiczny – kulturalnych i historycznych miejsc w kraju. Dlatego szkoła regularnie i dokładnie przeprowadzone prace remontowe przeprowadzone rekonstrukcję. Od statusu innych budynków również zwraca uwagę.

Uniwersytet Usługi

Uniwersytet skupia się na poprawie bazy materialnej i technicznej. widzowie multimedialne są nowoczesne. Są one wyposażone w nowe komputery. Regularne studia nabywa produkty programowe, które mają zasadnicze znaczenie dla zapewnienia jakości procesu kształcenia.

Rostov State University gospodarcza sprawia, że szerokie wykorzystanie formatu wideo konferencji. Aby przeprowadzić zakupiony i zainstalowany niezbędny sprzęt takich imprez. położył również system okablowania strukturalnego dla całego uniwersytetu Internecie. Szczególną uwagę personelu uczelni podejmuje problemy związane z bezpieczeństwem tej instytucji. Ich rozwiązanie jest zaimplementowany system dostępu, kupić i zainstalować specjalny sprzęt.

Działania edukacyjne uczelni

Rostov State University of Economics jest jednym z wiodących szkół wyższych Federacji Rosyjskiej. Działania edukacyjne prowadzone są na kilku głównych obszarach:

 • nauki społeczne;
 • Computer Engineering and Computer Science;
 • gospodarka;
 • Science człowieka i in.

We wszystkich obszarach jest realizowana sporo programów studiów, specjalności, master, średnim zawodowym. W Rostowie państwa. Uniwersytet ekonomiczny ma również podyplomowe i studia doktoranckie, prowadzone szkolenia i przekwalifikowania pracowników.

Działalność w sferze międzynarodowej

Rostov State University gospodarcza aktywnie rozwija współpracę z uczelniami zagranicznymi. W RGEU zagraniczni partnerzy mają w krajach WNP, Europy Zachodniej, Europy Wschodniej, Południowej i Azji. Warto zauważyć, że uniwersytet ma podwójny program studiów. Jest to doskonała okazja dla studentów, co pozwala na dwa lata studiów do uzyskania dokumentu o szkolnictwie wyższym:

 • Dyplom RGEU (rine);
 • uniwersytecki dyplom zagranicznej.

Uniwersytet Europejski (MU) uczestniczy podwójne studiów. Business Administration – specjalność, która jest przeznaczona dla studentów. Każdy uczeń rozwija znajomość języka angielskiego, ponieważ prawie wszystkie przedmioty są nauczane w nim. Wybierz program, uczniowie podwójny stopień może III, IV i V roku specjalności ekonomicznych. Czas trwania szkolenia w MU wynosi 1 rok, t. E. 2 semestry. Na 1 semestr wspólnego programu, uczniowie uczą się w RGEU, a drugi – w MU. Pod koniec szkolenia prowadzi się ochronę końcowego pracy kwalifikacyjnej w języku angielskim.

Rekrutacja Informacje

Przyszli studenci, którzy chcą zapisać się w Państwowym Uniwersytecie Ekonomicznym Rostów, trzeba podczas kampanii wstępu do odwiedzenia szkoły, napisać wniosek i przedstawić pakiet niezbędnych dokumentów. Jednak początkowo warto z wyprzedzeniem, aby określić kierunek szkolenia.

Niektóre obszary kształcenia na uniwersytecie i wykaz badań wstępnych
Poziom wykształcenia

Specjalność / Obszar szkolenia

Egzaminy niezbędne do dopuszczenia
student gospodarka Matematyka, rosyjskim. Język i wiedza o społeczeństwie
Handel informatyka
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
badania towarem
zarządzanie
firma handlowa
Inżynieria oprogramowania Fizyka, rosyjskim. język i matematyka
bezpieczeństwo informacji
zarządzania jakością
Informatyki Stosowanej Matematyka, informatyka, eng. język
Systemy informacji i technologii
jurysprudencja Wiedza o społeczeństwie, rosyjskim. język, historia
Reklama i Public Relations
dziennikarstwo Literatura rosyjska. język. Również wywiad i badanie kreatywnych
specjalność firma celne Inż. język, wiedza o społeczeństwie, język obcy
ekspertyzy prawne Historia, rosyjskim. Język i wiedza o społeczeństwie
bezpieczeństwo ekonomiczne Matematyka, rosyjskim. językowe, studia społeczne

Ze stopniem licencjata lub zawodowe, można iść do szkoły absolwent. W RGEU oferuje dużą liczbę obszarów i programów szkoleniowych. Edukacja w magistra uniwersytetu pozwala ludziom stać się powszechnie doświadczeni specjaliści, którzy mogą zajmować się doradztwem, nauczania, analizy lub badania.

Informacje dla studentów

Rostov State University of Economics, której adres jest znany wszystkim mieszkańcom miasta, pracujących z 8 godzin i 30 minut. To było w tym czasie zaczął pierwszych klas liceum. Czas trwania tej pary wynosi 1 h 30 min, a zmiana – 10 minut. Przeglądaj pary mogą planować w liceum lub na jego oficjalnej stronie internetowej. To prawie się nie zmienia, jak opracowany dla parzystych i nieparzystych tygodni. Tylko od czasu do czasu dokonać drobnych korekt.

Ludzie studiujący na uniwersytecie można robić naukę, ponieważ istnieją biura studenta. Pomaga wszystkim, aby znaleźć swoją niszę w badaniu. Biuro uczeń powiadamia roczne konkursy prac naukowych, pomaga w organizowaniu wycieczek do różnych wystaw i imprez.

Informacje dla absolwentów

GOU VPO "Rostov State University gospodarcza" (Rine) wspiera absolwentów. Wydział uniwersytecki działa zatrudnienia. Ten podział instytucji:

 • Jest oferowanie miejsc pracy dla absolwentów (jeśli Dostępność został zgłoszony do pracodawców uczelni);
 • porady, jak prawidłowo napisać CV;
 • organizuje imprezy kariery;
 • To pomaga w uzyskaniu zatrudnienia czasowego.

Instytucja działa również Stowarzyszenie Absolwentów. Jest to dobrowolne zrzeszenie osób, które ukończyły szkolenie raz na uniwersytecie. Stowarzyszenie realizuje następujące działania:

 • organizuje zjazdy;
 • Zapewnia pomoc w znalezieniu zatrudnienia;
 • informuje absolwentów o zmianach i zmian zachodzących na uniwersytecie;
 • udział w szkoleniu studentów.

Opinie o instytucji edukacyjnych

Rostov State University of Economics (Rine) uczestnik może wyglądać i czuć się z powodu obecności dużej ilości pozytywnych opinii. Absolwenci i studenci mówią, że studia na uniwersytecie zapewnia niezbędne teoretyczne wiedzy i umiejętności praktycznych. Doskonała jakość edukacji ze względu na wysoki poziom profesjonalnej kadry nauczycielskiej. Zatrudnia i doktorzy nauk, a kandydaci nauk i docentów.

Studenci i absolwenci w pozytywny sposób powiedzieć o życiu w sporcie szkół. RGEU oferuje kompleks sportowy, w tym 4 gimnazjów. Pierwszym z nich jest wyposażony w różne gry, drugi – do zatrudnienia poprzez kształtowanie, trzeci – do treningu na nowoczesnych symulatorach, czwarty – ćwiczyć z grupy zadaniowej medycznej. HEI wynajmowane również 2 baseny.

VPO „Rostov State University gospodarcza” (Rine) – uniwersytet, przez które można znaleźć cel w życiu, znalezienie sobie drogę do udanej kariery. W celu zrobienia, trzeba skontaktować się ze szkołą przy ul. Bolshaya Sadovaya, d. 69. komisja selekcyjna jest w biurach 108, 106, 101.