560 Shares 4369 views

trawa chopper

Trawa rośnie wszędzie pod dostatkiem, może być doskonałym dodatkiem do diety drobiu i zwierząt gospodarskich. Jednak bez specjalnego urządzenia nie można zrobić tutaj. Znacznie uprościć tę procedurę pracochłonną może Chopper trawę, która również poprawić jakość produktu końcowego, znacznie ułatwić żmudny proces szlifowania.

W sektorze gospodarczym, jednostka ta jest potrzebna do mielenia suszonych ziół, zamiar zwabić zwierzęta. Dlatego wielu rolników, którzy mają małe gospodarstwo, wolą mieć pewność, aby mieć pod ręką tego użytecznego urządzenia – chopper trawę na paszę dla zwierząt.

Zasada jego działania jest bardzo podobna do malakserze. Ostre noże zamontowane w cylindryczny korpus obraca się z dużą prędkością, oświetlenie szlifowania słoma, siano, trawa.

Przepływający trawy sobie z dowolnego materiału wyjściowego w sekundach.

Słoma lub suchej trawy, chcesz szlifować, są wprowadzane do zbiornika, znajduje się na górze, a otrzymaną śmieci wychodzi znajduje się na dnie otworu, który jest zamknięte pudełko.

Wiele prywatnych właścicieli, którzy mają niewielką liczbę zwierząt lub drobiu, wolą budować chopper trawę dłońmi. W tym celu wszystko, co jest pod ręką, na przykład, w przypadku starego odkurzacza. Jedynym wymogiem – jest obecność otworów w górnej części obudowy. Niektórzy nawet udaje się przystosować stary garnek, jak długo był cylindryczny kształt.

Silnik, który jest wkładany do niszczarki trawie powinny mieć pojemność nie mniej niż 180 watów. Tylko w tym przypadku będzie to skutecznie radzić sobie z pracą.

Od koła pasowe powinny być oddzielone, co nie jest wymagane, a następnie silnik dołączony do dolnej części zbiornika za pomocą kołków, które będą jej wyciągnąć.

Rękaw, który zostanie dołączony do łopatek, mogą być wykonane na tokarce. Najważniejszą rzeczą jest to, że ma kształt cylindryczny i wysokość nie więcej niż czterdzieści centymetrów.

Noże tnące są zamocowane przez konwencjonalną średnicę wody orzechów do 32 mm.

W cylindrze jest gwintowany nakrętki. W celu zabezpieczenia wału silnika było wywiercić w cylindrze semimillimetrovyh dwa otwory, wewnątrz której są wkręcone śruby zabezpieczające.

Noże produkowane z użyciem szlifierki z tarczy, są wprowadzane do kwadratu, który otrzymuje się przez usunięcie w górę powierzchni walca, aby utworzyć kwadrat. Ich szerokość są wybrane, w zależności od stopnia sztywności tkaniny zginaniu został wyłączony podczas pracy. Kształt noży nie jest krytyczny, o ile są one zlokalizowane jak najbliżej dna zbiornika, w odległości około dziesięciu milimetrów.

Platforma zespół nośny ma profile prostokątne, które jest piramidy o ściętym górze. Jego wymiary są określane na podstawie wielkości zbiornika, który zbiera gotowego produktu.

Niszczarka trawa, domowe lub kupić w specjalistycznych sklepach, można zgnieść i szlifować nie tylko trawę, ale także różne inne odpady, w tym roślin okopowych inwentarskich. Najważniejsze – korelują moc silnika, wytrzymałość ostrza z materiałem jest ziemia.