581 Shares 1586 views

Velasquez, Werdum – Fight of the Year

Dla większości fanów MMA nazwami takimi jak keyn Velaskes i Fabricio Werdum. Mówią, że bardzo dużo. Jeśli spojrzeć obiektywnie, do tej pory te dwa myśliwce są tytani ciężki klasa waga w UFC. Zabytkowe konfrontacja Velasquez-Werdum, który wystąpił w 2015 roku, było określenie najsilniejsze w pionie i zamknąć całą dyskusję o tym, jak Werdum zasługuje lub nie zasługuje, aby być mistrzem.

Brazylijska gwiazda MMA

Fabrizio – bardzo doświadczonym zawodnikiem. Poza bogatym bagażem prowadzone przez profesjonalnych walczy MMA w różnych promocji i organizacji, jest także dwukrotnym mistrzem świata na europejskim mistrzem jiu-jitsu ciężkiej jest czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Mexican amerykański

Z kolei Velasquez jest również bardzo niebezpieczne i szlachetnym wojownikiem. Uważany jest za najlepszego zawodnika w wadze ciężkiej w trakcie istnienia organizacji UFC. Dlatego klatka mecz Velasquez, Werdum było mile widziane, ponieważ dodatkowo naładowana była nawet walka i konkurencja korespondencja Brazylijczycy i Amerykanie, która powstała w latach mieszanych sztuk walki.

Walka tytanów

14 czerwca 2015 w turnieju UFC 188 Velasquez-Werdum nie było sensacją. Tak, to prawda, ponieważ brazylijski zawodnik został uznany za słabszego przed meczem. Jednak od samego początku walki o amerykańskim mistrzem walki zaczął pojawiać się pomyślnie. W pierwszym pięciominutowym Kane pobiera cięcie tuż poniżej lewego oka. Werdum nie tylko wytrzymać wymianę ciosów, ale również bardziej opłacalna spojrzał na ziemi.

Druga runda została oznaczona przez fakt, że Fabrizio był w stanie całkowicie oczyścić inicjatywę do ich rąk, a na koniec niemal wysłał przeciwnika w nokaut. W trzeciej rundzie, stało się jasne, że Velasquez całkowicie wyczerpany iz wielkim trudem utrzymuje bardzo ważną walkę o niego. Postanowił przetłumaczyć Brazilian na ziemię i złapał ssania o nazwie „gilotyna”. W wyniku walki, Velasquez Werdum Skończyło wczesne i bardzo przekonywujące zwycięstwo Brazylii Challenger.

Po walce Kane powiedział, że popełnił błąd, dając trochę czasu szkolenia w dużych wysokościach i nie są w wystarczającym stopniu przeszły aklimatyzację. Według niego, to odegrało kluczową rolę.

Tak więc, obecnie Honorowy publiczność w oczekiwaniu na rewanż, którego imię będzie „Fabricio Werdum Velazquez”.