746 Shares 7594 views

Walk bez reguł. Kto jest najsilniejszym wojownikiem na świecie?

Walka bez reguł – walce sportowej, umożliwiając stosowanie różnych metod i technik z różnych sztuk walki. Największe uznanie sport otrzymał w Rosji, Japonii, Holandii, USA, Brazylii.

Kto jest silniejszy: Dzheki Chan lub Bryus Li?

Walki bez reguł często nazywane MMA – Mixed Martial Arts. W ostatnich latach, kilku fanów klasyczny boks nudzić. W tym sporcie najsilniejszym wojownikiem na świecie – rodem z Ukrainy Witalij Kliczko. Wraz z bratem Władimirem, że posiadają wiodące pozycje w wadze ciężkiej od wielu lat. W MMA, przeciwnie, zawsze są nowe gwiazdy. Tak więc, oceny rozgłasza MMA w Stanach Zjednoczonych już daleko z ocen nadaje klasyczny boks. A widzowie są zainteresowani nie tylko, kto jest najsilniejszym wojownikiem na świecie, ale także jakiego rodzaju sztuk walki „wygrać” ten czas.

Było wiele organizacji, organizować konkursy i do zawierania umów z zawodnikami, a także różne wersje i tytuły. Dlatego pojęcie „najpotężniejszego wojownika bez reguł” jest bardzo subiektywne. I często kontrakt z sportowca zabrania go do udziału w otwartych mistrzostwach

Funkcje MMA

W sportowców MMA można używać żadnych technik rzutów, grappling i zatrzymajcie się w dłoni, stóp, łokci, kolan. Ale walka nie wygląda jak krwawa scena z filmu. W przeciwieństwie do nazwy, to walka bez reguł ma swoje zasady, a mianowicie: jest to niemożliwe, aby pokonać w pachwinie, szyi, kręgosłupa i karku, a także zabronione zgasić (squeeze) oka. Konkurują ze sobą nie są mordercami i sportowców. Śmierć w walce – bardzo rzadkie zjawisko, które występuje się raczej z powodu zaniedbania lekarzy sportowych, którzy wydanych sportowca pierścieniową z problemami zdrowotnymi. W rzadkich przypadkach, w normalnych dla sportowców i ich fanów nokautem może prowadzić do nagłej śmierci, na przykład, z krwotokiem mózgowym.

Jako ochrona sportowców płci męskiej są ustnik, pachwina bandaż i zaprojektowane specjalnie dla rękawice MMA, dzięki czemu palce poruszać się swobodnie. Tułów jednocześnie nagi, a na nogach ma buty. Pozwoliło bandażowania golenie elastyczny bandaż. Kobiety, w uzupełnieniu do powyższego, należy biustonosze ochronną.

Najsilniejszym wojownikiem w historii MMA

I choć obiektywnie nazywa absolutny mistrz MMA jest trudne, mało polemizować z faktem, że najsilniejszym wojownikiem na świecie – Anderson da Silva. Urodził się w 1975 roku w Brazylii. Silva Wzrost 188 cm, a on stoi w kategorii wagi średniej. Przed rozpoczęciem walki na walkę pierścienia bez zasad, udał się długą drogę, miał znakomitą karierę. Silva zdobył czarny pas w taekwondo i jiu-jitsu, a on ma wielki boks tajski. W środowisku sportowym, jest znany jako Spider. Anderson da Silva miał szczęście do zaciągania organizację MMA UFC. Jako zawodnik MMA, poniósł tylko 4 porażki i spędził 35 walk.

Najsilniejszy wojownik na świecie jest też trochę showmanem. Walki z jego udziałem jest zawsze bardzo spektakularne, jak scena z filmu, ale zwycięstwo jest bardzo spektakularny. Fani uwielbiają Silva o niepowtarzalnym stylu. Walki Pająk zawsze zapowiada się spektakularny pokaz.

Inni wybitni sportowcy

W MMA istnieją inne gwiazdy. Tak więc, na przykład, nie schodzić z Olimpu przez ostatnie 10 lat, holenderski Kickboxer Alister Overim. W sporo przedstawicieli boks MMA. Jeden z nich – brazylijski wagi ciężkiej Junior dos Santos. Piękne sportowiec, który gra dla Rosji „wagi ciężkiej”, Sergei Kharitonov, spędził 24 walki, z których 19 wygrał.

Najmłodszy zdobywca mistrzostwa UFC wagi półciężkiej – ciemnoskóry wojownik, amerykański Dzhon Dzhons. Jest znany z doskonałego połączenia zapasach w stylu klasycznym, tajskiego boksu i judo.

MMA Fight – jest to piękny widok, pokazując odwagę i siłę, piękno i wdzięk ludzkiego ciała, wytrwałości i odwagi, a także spektakularne połączenie elementów różnych sztuk walki.