694 Shares 5069 views

Cios w krocze: historię i techniki uderzające, efekty i możliwości

Podstawowym celem w walce wręcz, gdy potrzeba szybkiej likwidacji atakującego są oczy i genitalia. Chodzi o wpływ w obszarze moszny zostaną omówione w niniejszym materiale.

Silne niespodziewany impuls w obszarze krokowym natychmiast hamuje agresję wroga, aw niektórych przypadkach może prowadzić do śmierci. Jak pokazuje praktyka, nawet niewielki guz w pachwinie atakujący jest w stanie pozbawić przytomności z powodu szybkiego rozwoju silnego bólu. Dlaczego? Postaramy się dowiedzieć, co jest tak niebezpieczny cios w krocze.

historia

W ostatnim stuleciu kopnięcie w krocze uznano, aby umożliwić odbiór niektórych sztukach walki, który oferuje możliwość walki w stylu wolnym. Dziś jednak takie działania są kwalifikowane w profesjonalnym środowisku sportowym jako brudnych, nielegalnych technik, a zatem jest zabronione. Podobnie sytuacja w nowoczesnej boks, karate, judo i innych popularnych dyscyplin.

Z powodu zastosowanych okładzin zabezpieczających, które są wykorzystywane do ochrony krocza zawodników, wielu z nich nie wie, jak prawidłowo odzwierciedlają cios w krocze. Wada ta została po raz pierwszy poważnie aktor i mistrz sztuk walki Bruce'a Lee, który w rzeczywistości, opracowali technikę zniszczenia i chronić okolicę narządów płciowych. Zwłaszcza prawa do strajku rozważy dalej.

Dlaczego uderzenie w krocze tak skuteczne?

W przeciwieństwie do innych punktów na ciele, które mogą służyć celowi ludzkiego pummel'a, moszny ma naturalną ochronę w postaci tkanki tłuszczowej, mięśni i szkieletu. Genitalia zasadzie to zestaw gruczołów, pokryta skórą. Dlatego reprezentacja ciała całkowicie pochłania siłę uderzenia.

W okolicy pachwinowej się wielką różnorodnością nadwrażliwość zakończeń nerwowych. Pozwala to mężczyźni niepowtarzalnych wrażeń w warunkach intymnych, ale jednocześnie sprawia, że genitalia najbardziej bolesne miejsca na ciele, gdy uderzające.

Efekty

Po zderzeniu następujące objawy można zaobserwować w pachwinie:

  • mimowolne zgięcie korpusu w wyniku szybkiego rozprzestrzeniania bólu na zakończeniach nerwowych w obrębie miednicy;
  • Wstępnego obciążenia kończyn dolnych, z powodu zmniejszenia masy mięśni;
  • przepięcia tkanki brzusznej;
  • coraz większy ból z genitaliami do klatki piersiowej;
  • Pęknięcie pęcherza, jąder stłuczeniu wspólne skarg bólu (podczas ciężkim urazie moszny).

Wybór pozycji podczas uderzania

Wyprodukowanie cios w krocze może być zarówno ze stanowiska bojowego, a z wolnej pozycji. Ostatni racjonalna decyzja przed rozpoczęciem walki, gdzie ważne jest, aby nie otwierać własne intencje wroga.

Zająć stanowisko, całkiem wyprostowany, umieść stopy szerokości barków, lekko zgięta w kolanie, praca nóg zrobić krok do tyłu. Ręce w tym samym czasie trzeba trzymać na wysokości klatki piersiowej z palmami otwarte albo zaciśnięte pięści.

technika aplikacji

Aby wykonać udane trafienie w pachwinie, ważne jest, aby obliczyć odległość. Jeśli stoisz zbyt daleko lub blisko agresora, Jab może być zbyt słaby lub udać się na co dzień, że nie spowoduje przeciwnikowi nokaut.

Uderz w następujący sposób:

  1. Masa ciała jest przenoszony do podtrzymującego nogi.
  2. Knee kopanie kończyny usunięto przodu. Wznosi się na wysokości pasa. W tym przypadku, biodra w pozycji równoległej do podłogi.
  3. Kopnięcie w krocze dziewczyny stosowana jest do górnej części ciała z powrotem nieznaczne odchylenia. To pozwala utrzymać równowagę, kiedy podniósł nogę i rozszerzony.
  4. Natychmiast po klęsce noga pachwina napastnik gwałtownie wyprostował. A Poke wykonany wierzch stopy. Jeśli nogi sobie obcisłe buty z twardymi podeszwami może pokonać tzw „pyrom” – o skarpetce.

W przypadkach, gdy atak jest zbyt nagły charakter i nie pozostawia czasu na przygotowanie, można zrobić szybki cios kolanem w krocze. Jest wykonana z podobnego stoiska, ale bez prostując nogę.

Jak wypracować cios?

Dla tych celów, należy zasięgnąć pomocy u doświadczonego nauczyciela klubu samoobrony. Szkolenie jest zalecane z partnerem. Aby to zrobić, musimy podjąć zdecydowane ale miękkie wyposażenie ochronne, najlepiej jest oddać makivaru lub sportowy „łapę”. Podczas zrównoważonego poprawna technika uderzające wystarczy partnerskich takich szmat utrzymywanych na poziomie pachwiny w dół swoich miednicy do tyłu.

Wybór taktyki

W niektórych sytuacjach, pojedyncze uderzenie w krocze może być całkowicie niewystarczające, aby zneutralizować wroga, bo zadem nogi wystarczy opłacać ręcznie. Dlatego czasem lepiej pre zdezorientować napastnika, czyniąc go początkowo chronić głowę, ale tylko po klęsce produkujących okolicy pachwiny.

Jeśli dziurkowania genitalia zaplanowano pierwsze uderzenie, pożądane jest, aby przekierować wyglądać wyższy przeciwnika. Alternatywnie, można spojrzeć w oczy atakującego, bawełniane dokonać ręce nad głowę. W czasie, gdy uwaga agresor zostanie przekierowane z nóg, i powinny być zgodne z atakiem celowniczego.

W rzeczywistości, jeśli ofiara ataku robi wszystko, co możliwe, aby zapobiec konfliktowi, ale to nie daje rezultacie samoobrony uderzenie w krocze jest jednym z najbardziej poprawnych decyzji. W takich sytuacjach, w żadnym przypadku nie jest konieczne, aby grać według reguł cudzym, konkurując z umiejętności walki wręcz żadnej miary siły fizycznej przez walki. Gdy istnieje realne niebezpieczeństwo, dokładny wpływ musi być stosowana w pachwinie i ukryć w bezpiecznym miejscu. Szczególnie wybór takich taktyk uważają słabych fizycznie dziewczęta.

Konkludując

Przed kopnięciem w krocze, warto rozważyć konsekwencje i oceniać innych możliwych scenariuszy. Podkreślają wpływ na obszarze narządów płciowych mogą nie tylko poważnie zranić wroga, ale także prowadzić do śmierci. Z tego powodu nie zaleca się uciekać się do takiego szoku, chyba że jest to absolutnie konieczne, gdy nie istnieje realne zagrożenie dla zdrowia i życia.

Entoni Dzhoshua: kariera sportowa
264 shares 1630 views
145 shares 9596 views