90 Shares 9887 views

Mitsubishi Carisma, opinie i funkcje

Mitsubishi Carisma – japoński samochód produkowany przez Mitsubishi od 1994 roku. W 2004 roku jego produkcja została przerwana, natomiast koncern rozpoczął produkcję samochodów Mitsubishi Lancer. Według typu budowy ciała , wszystkie modele można podzielić na pięć-drzwi, pięć-osobowa hatchback i czterodrzwiowy sedan pięć-osobowym.

Mitsubishi Carisma: Dane techniczne

W maszynie modyfikacja tylnej klapy ma następujące wymiary :. długości 444.5 cm, szerokość 171 cm i wysokość 140,5 cm, minimalna objętość rozruchu wynosi 430 litrów, ze złożonym tylnego siedzenia, to zwiększa się do 660 litrów. Bezpieczna wysokość 15 cm. Całkowity ciężar pojazdu z ładunkiem i ludzi wynosi 1660 kg. Pojemność zbiornika paliwa maszyny – 60 l. Od 0 do 100 kilometrów na godzinę samochód jest rozproszona na 13,9 sekundy. W tym przypadku 180 km / h – maksymalna prędkość , która może rozwijać ten model. Na każde 100 km pustej maszyny toru spędza 6,8 litra paliwa, w tym wzrosła do 11 litrów. w 4 wykończeniem "Classic", "Comfort", "Sport" i "elegans" istnieje pojazdu. Modyfikacja „elegance” – „bogaci”. Oprócz podstawowych funkcji, jest wyposażony w klimatyzację z bocznymi poduszkami powietrznymi i kontroli klimatu.


Mitsubishi Carisma: Opinie

Pomimo faktu, że produkcja samochodów została przerwana dziewięć lat temu, konstrukcja maszyn wcale nie jest staromodny. Modele wygląd są bardzo eleganckie i stylowe, zaokrąglone kształty i płynne linie ciała przyciągają wzrok. Oprócz wyglądu, do pozytywnych cech samochodu obejmują przestronną kabinę Mitsubishi Carisma. Opinie wskazują, że mają wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich pasażerów. Wystarczająco wysokie sufity – kierowcy o wzroście 190 cm i nie trzeba usiąść, spoczywała na głowie. Wielu powie, wygodne siedzenie samochodu Mitsubishi Carisma. Opinie wskazują, że siedzenie jest dobre podparcie po bokach iz tyłu, pozwalając kierowcy i pasażerowie nie znudzi po kilku godzinach podróży. materiał przylgni można łatwo umyć i oczyszczone.

Wśród korzyści wynikających z pojazdem zawiera pojemną bagażnika Mitsubishi Carisma. Opinie wskazują, że wystarczy na standardy sedan i hatchback duży, choć nie największy w swojej klasie. Camping akcesoria, AGD średnich góra paczek ze sklepu znajdują się w nim bez trudu.


Urządzenie jest łatwe w obsłudze i reaguje natychmiast na kierownicy, droga idzie jak rękawiczka, bez banków i waggings. Samochód dobrze jest umieścić na zimno, ale niektórzy twierdzą, że w pierwszych stoisk samochodowych i dopiero zaczyna się druga próba. Przyzwoity prześwit dotyczy również pojazdów Mitsubishi Karizma zalet. Opinii pokazują, że nie miał żadnych trudności jazdy na zaśnieżonych drogach, łatwo przekracza granice i nie wahać się przed wiosennych roztopów.

Samochód ten – dość wiarygodne. Z poważniejszych awarii właściciele rzadko spotykane, nawet wiele lat po rozpoczęciu pracy, ale drobne usterki plaga je regularnie. Ponadto, nie mogą być problemy z częściami zamiennymi, ponieważ model nie jest bardzo powszechne na rynku i mało zbadany. Dobrze oświetlone piec – w kabinie szybko nagrzewa. Na poziomie kabinie izolacji hałasu , ten samochód jest gorszy europejskich marek. Karoseria jest ocynkowana, więc właściciele nie mogą bać się rdzy.

Kierowcy mogą drażnić hałasu ulicznego i ryk silnika, szczególnie przy dużych prędkościach. Kolejny minus – sztywniejsze zawieszenie Mitsubishi Carisma. Opinie wskazują, że kabina jest dość podane jeździć na dziuplach i uderzeniami. Wiele osób skarży się, że na nierównych drogach jeździć bardzo niewygodne. Również wśród wad są niskiej jakości tworzywa sztucznego, który skrzypi i trzeszczy okresowo podczas jazdy. Prawdopodobnie główną wadą maszyny – wiek większości nowych modeli w tej serii od ponad dziewięciu lat.

Ogólnie rzecz biorąc, model Mitsubishi Carisma można opisać jako wysokiej jakości i skromny, jest idealny jako samochód rodzinny.