450 Shares 9477 views

Samochodowy tuning samochodów L200

Historia Mitsubishi L200 ma 5 pokoleń. Pierwsza seria produkcji seryjnej (1978-1986) została zaprezentowana w postaci kompaktowej ciężarówki z dwoma drzwiami. Jego wymiary są niewielkie: 4690х1650х1560 mm. Jednakże wysokość może zmieniać się w granicach 85 mm w zależności od rynków zbytu. Pierwszy tuning L200 przetrwał w 1982 roku. To niezwykłe, że przełączył się na napęd na cztery koła. Wygląd przeszedł niewielkie zmiany. Nie znaleziono oryginalnego montażu Mitsubishi L200 w Rosji, maszyny te były przeznaczone na rynek krajowy i amerykański.


Drugie pokolenie

W 1986 roku firma podjęła decyzję o głębokim tuningu. Wyniki przekroczyły wszystkie oczekiwania. Uaktualniony samochód teraz, w zależności od konfiguracji, miał ciało z dwoma i czterema drzwiami. Choć wnętrze okazało się nieatrakcyjne, ale w off-road w Mitsubishi L200 konkurenci nie. Dobra ładowność, solidna konstrukcja, zawieszenie o długim zawieszeniu pomogły poprawić osiągi. Drugie pokolenie zostało wyprodukowane przed rokiem 1996.

Trzecie pokolenie

W trzecim pokoleniu Mitsubishi L200 tuning przewyższył wszystkie oczekiwania. Zbierając nabytą linię nadwozia, zmodernizowany silnik, wnętrze stało się bardziej komfortowe. Maszyna była produkowana z 2, 3 i 4 drzwi. Klasyfikacja pozostała taka sama – kompaktowa ciężarówka. Produkcja seryjna generacji Mitsubishi L200 III trwała 9 lat (1996-2005).

Czwarte pokolenie

Produkcja IV generacji rozpoczęła się w 2005 r., Ale samochód pojawił się na rynku rosyjskim dopiero w 2014 r. Tuning L200 zadowolony z nowych pomysłów. Przednia część samochodu uległa całkowitej zmianie, jest dostępna w dwóch wersjach najwyższej. Spadek cen doprowadził do przejawu zainteresowania ze strony nabywcy krajowego. Producent znacząco poprawił parametry techniczne, dzięki czemu przetwornik przechodzi przez najtrudniejsze odcinki drogi. Czwarta generacja została usunięta z produkcji w 2014 roku.

Piąte pokolenie

W 2015 roku firma wprowadziła na rynek nową generację Mitsubishi L200. Tu dbali nie tylko o cechy techniczne, ale także o komfort pasażerów. Prawie wszystko się zmieniło, ale postanowiono zostawić kilka elementów charakterystycznych dla Japończyków. Mogą być nazywane wizytówką samochodu.

Chociaż ciało ciężarówki w Rosji nie jest potrzebne, ale nie dotyczy to Mitsubishi L200. Dzięki liczbie sprzedawanych samochodów lepiej niż niektóre modele samochodów. Dziś Mitsubishi jest aktualne i świeże. Prowadzenie strojenia Л200 zyskało zarówno na znaczeniu estetycznym, jak i technicznym.

Zmiany zewnętrzne

Linie boczne kabiny pozostały niezmienione, ponieważ ten projekt pozwala uzyskać jak najwięcej wnętrza w kabinie. Kąt nachylenia tylnego fotelika pozostaje w 25 ° . Tylne okno nie ma możliwości otwarcia. Ale przestrzeń na dodatkowe przydatne ładunki została wydana. Narzędzia można tam swobodnie układać.

Natychmiast uderza w powiększony tylny profil korpusu. Platforma towarowa stała się większa o kilka centymetrów szerokości, a nawet długości. Otwarta klapa tylna może wytrzymać ciężar nie większy niż 200 kilogramów.

Konwersja salonu

Wnętrze nabrało nowoczesnych funkcji, a wygląd stał się piękniejszy. Poprzednia wersja projektu była znacznie prostsza. Chociaż tworzywo jest czyste i dobrze dopasowane, ale materiały są niedrogie. Kierownice są wielofunkcyjne. Panel przyrządów jest ergonomiczny, posiada system multimedialny, 7-calowy monitor, klimatyzację, ogrzewanie i wiele więcej. Jedyną wadą, jaką można zauważyć, jest twardy plastik na torpedzie.

Pomimo innowacji, salon nie pozbył się prostego utylitaryzmu. Tylne fotele dla wysokiej osoby będą niewygodne podczas długiej podróży. Pasażerowie średniej wielkości mogą zmieścić się w liczbie trzech osób w drugim rzędzie. Jest to ułatwione przez nieobecność w środku tunelu.

Przydatne opcje

Kontrola klimatu przeszła w ten model z Outlanderem. A radio ma teraz ekran dotykowy. Ale ukończenie go w ciężarówce z lakierowanymi panelami nie może być uznane za praktyczne. Istnieje duże prawdopodobieństwo zarysowania. Podstawa posiada złącze USB. Dźwignia skrzyni biegów jest również lakierowanym panelem. Wygląda pięknie, ale niepraktycznie. Transmisja jest teraz kontrolowana przez selektor, który jest obracany ręcznie. Poczucie większej zdolności adaptacyjnej do systemu kontroli punktu kontrolnego.

Jest przestronna komora na rękawiczki. Instrumenty pozostały ze strzałkami mechanicznymi na ekranie monochromatycznym. Kierownica może teraz regulować wysokość i głębokość. Dla lądowania osób wysokich będzie dużo wygodniejsze.

Specyfikacje techniczne

Rama i sprężyny są takie same, co można powiedzieć o płytkich pracach nad modernizacją. Silniki się zmieniły na lepsze. Teraz nowy silnik wysokoprężny wynosi 2,4 litra. Blok aluminiowy jest plastikową pokrywą zaworu. Wymuszenie dla nabywcy przygotowane na 154 i 181 litrów. Z. Skrzynia na sześć biegów, jest mechanik i pistolet maszynowy.

Kto nie lubi proponowanych cech, możesz samemu wyregulować L200. Umożliwi to wyposaŜenie agregatu w turbinę ze zmiennymi fazami dystrybucji gazu. W rezultacie wzrasta moc i inne parametry samochodu.

Podróż do Mitsubishi L200 pozostała znana i twarda. Ale na sprężynach tylnych mocowanie zostało zmienione. Głównym celem tego modelu jest wycieczka na grunt i off-road. Dlatego miękkość udaru nie jest potrzebna. Aby "wstrząsnąć" mniej, konieczne jest dodanie prędkości, co zrekompensuje depresje. Jeśli ładujesz około 200 kg ładunku, dostajesz zauważalną płynną jazdę.

Możliwe jest użycie w blokadzie różnicowej między tylnymi kołami a tylnym międzykołowym, a także elektroniki odpowiedzialnej za oś przednią. Skuteczność dróg dla brudu zwiększa się, jeśli obciążenie jest za plecami, co zapewnia zrównoważenie ciężaru przedniego silnika.

W maksymalnej konfiguracji można uzyskać 181 litrów. Z. Dynamika nie jest wysoka, ale dla tego pickup duża prędkość jest niebezpieczna. Na wycieczki poza miasto samochód będzie niezastąpiony. Zużycie paliwa osiągnie 7,5 litra. Duży margines bezpieczeństwa pozwala na ciągłe korzystanie z modelu na obszarach wiejskich. Cena wzrosła nieznacznie. A podstawa wynosi obecnie 1,350 000 rubli, opcja górna to około 2 mln rubli.

Mitsubishi L200: strojenie własnymi rękami

Jeśli przystosujesz się do strojenia, możesz kupić różne okładki, deflektory, progi, listwy, itp. Zainstaluj podświetlenie LED, zmień reflektory na ksenon. To rozwiązanie pomoże wyróżnić się od ogólnego przepływu samochodów na drodze.

Oczywiście najczęstsze części strojenia to kratka chłodnicy i zderzak. Ten ostatni może być modyfikowany za pomocą różnych nakładek. Kratka chłodnicy jest zasadniczo nowa. Salon w tuningu zmienia się w smak właściciela: wymianę fotele, modernizację tablicy przyrządów,