893 Shares 7294 views

Samochód terenowy Honda CR-V: charakterystyka techniczna, komplet. "Honda SRV" (2015): opinia właściciela

Honda przedstawiła nowy model w 2014 r. Na wystawie w Paryżu, a już w 2015 r. Konsument stał się dostępny dla zaktualizowanego modelu samochodu Honda Provision z 2015 r. Opinie właścicieli stały się doskonałą reklamą maszyny, co przyczyniło się do szybkiego wzrostu sprzedaży modelu.

Restyling Honda przeszła dramatyczne zewnętrzne zmiany i ulepszenia wnętrza samochodu. Modyfikacje dotykały zderzaka, kraty i optyki w ogóle. Kiedy wnętrze salonu zaczęło używać wysokiej jakości materiałów. Zewnętrzna część nowego SUV "SRV" 2015 staje się jeszcze bardziej nowoczesna i ma bardzo stylowy wygląd.

Model CR-V jest produkowany od 1995 roku, a przez cały okres SUV przeszedł cztery generacje zmian. Podstawą samochodu była platforma z mniej popularnym Honda Civic. Głównym rynkiem, który kładł nacisk, były Stany Zjednoczone, gdzie sprzedano 280 tysięcy przejazdów tylko na okres 2012 roku. Wychodząc z tego faktu, przy projektowaniu samochodu inżynierowie firmy zadecydowali, aby zadowolić amerykańskiego kierowcę.

Jakie są cechy techniczne Honda SRV

Charakterystyczne cechy tego kompaktowego skrzyżowania z 2015 r. Spodobają się nawet najbardziej wymagającym kierowcom. Samochód okazał się dość oszczędny pod względem paliwa, co osiągnięto dzięki zastosowaniu skutecznej sześciobiegowej mechaniki i dziewięciu zakresów automatycznych.

W tym samym czasie automatyczna skrzynia może zmniejszyć zużycie paliwa o 20%, a mechanicznie – średnio o 10%.

W Unii Europejskiej samochód jest sprzedawany w dwóch wersjach: napędzanym przednim kołem i napędem na wszystkie koła. Na terenie krajów WNP off-roader trafia do sprzedaży tylko z napędem na cztery koła, co jest bardzo wygodne, biorąc pod uwagę warunki klimatyczne i jakość nawierzchni drogi.

Silniki, które są kompletnymi samochodami, są również przeznaczone do pewnego rynku motoryzacyjnego. O tym, co ma silnik "Honda SRV", opiszemy poniżej.

Pod okapem

Tak więc europejski nabywca oferuje opcje kompletnego zestawu dwóch nowych silników Diesla o objętości roboczej 1,6 litra, ale z różnymi wskaźnikami mocy i kompletem.

Na wersji napędu na przednią oś SUV znajduje się silnik o pojemności 120 "koni trakcyjnych", a na wersji na wszystkie koła zainstalowano silnik o mocy 160 KM.

W naszym regionie skrzynia biegów "SRV" jest sprzedawana wyłącznie jako komplet jednostek benzynowych i ma do wyboru dwie możliwości. Pierwsze – dwulitrowe wskaźniki ekonomiczne i cechy charakterystyczne, które właściciele słusznie oszacowali; Drugi – 2,4 litra objętości roboczej. Silniki rozwijają moc 150 i 190 koni i współpracują z sześciobiegową manualną i pięciobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Ogólnie wydajność Honda SRV

W tym rozdziale opisano cechy samochodu z 2015 roku, które w wyniku aktualizacji modelu nie zmieniły się znacznie.

Długość 4570 milimetrów, a szerokość i wysokość – 1820 i 1685 mm – to całkowite wymiary Honda SRV 2015. Opinie właścicieli, z uwagi na duże rozmiary samochodów, pozytywnie charakteryzują pojazd w ruchu miejskim i warunki parkingowe. Przecięcie ma masę 1535 kg. Opinie mówią, że przyczynia się to do stabilnej stabilności samochodu podczas jazdy po autostradzie z dużą prędkością, a także nie wpływa na jego dynamiczną wydajność. Maksymalna dopuszczalna waga wynosi 2100 kg, co umożliwia przewożenie nie tylko czterech pasażerów, ale również ciężkich ładunków w kompaktowej SUV Honda SRV 2015. Uwagi właścicieli dotyczące pojemności samochodu i bagażnika brzmią tak samo, a wszystkie pozytywne. Tak, całkowity ładunek w postaci lodówki lub piecu gazowego w bagażniku nie może się zmieścić, ale przy całkowitej objętości (z założonym tylnym siedzeniem) możliwe jest przenoszenie stosunkowo dużych przedmiotów, ponieważ całkowita pojemność bagażnika wynosi teraz 598 litrów.

Podstawa samochodu wynosi 2620 mm, co nie może być określone wizualnie na raz.

SUV jest standardowo wyposaŜony w koła o wymiarach 18,5 cala. Ale dzięki wielkości łuku kół można zainstalować dyski o większych średnicach na SUV Honda SUV 2015. Opinia właścicieli samochodów wskazuje na fakt, że instalacja większych kół zwiększa ponadto ekonomiczną wydajność pod względem zużycia paliwa i zużycia. Jednocześnie znacznie zwiększy się zdolność do przenoszenia samochodu, gdy samozamykacz auta, czyli standardowy wynoszący sto osiemdziesiąt pięć milimetrów, wzrośnie.

Koszt Honda CR-V 2015

W zależności od konfiguracji i warunku, pojazd terenowy Honda SUV 2015 jest wyraźnie inny. Model 2015 z dwulitrową jednostką benzynową, wyposażoną w sześcioprocesową mechanikę, kosztuje od 20 tysięcy dolarów (ogólne wyposażenie standardowe). Z elektrownią, której pojemność przekracza dwa litry, a automatyczna cena przekładni będzie wynosić od 31 tysięcy dolarów. "Honda SRV" 2015, którego cena przekracza 40 tysięcy dolarów, ma pełny zestaw elementów i elektroniki.

Opinie właściciela

Charakterystyczną cechą poprzedników "SVR", jak mówią kierowcy, jest wysoka niezawodność tego rozjazdu. Dlatego często naprawa Honda SRV jest ograniczona do wymiany materiałów eksploatacyjnych, a także wymiany niektórych elektronicznych czujników. Jednocześnie główny nacisk po zaprojektowaniu nowego modelu został położony na niezawodność działania i taniość w naprawach, ale nie kosztem komfortu. Dlatego kupując ten SUV można spokojnie oczekiwać, że nie zawiedzie cię nawet w najtrudniejszych sytuacjach, które mogą się zdarzyć na drodze.

Tuning

Pomimo faktu, że nowość pojawiła się nie tak dawno temu, wiele stacji serwisowych może zaoferować wykonanie tuningu. "Honda SRV" w tym samym czasie na zmianę zewnętrznie. Dzięki takim modyfikacjom możliwe jest zmianę wyglądu samochodu, ponowne skonfigurowanie parametrów układu przeniesienia napędu i przekładni oraz udoskonalenie funkcjonowania parkietu SUV.

Opinie o zawieszeniu

Samochodowe zawieszenie doskonale pochłania wszelkie nieprawidłowości w ruchu drogowym i przyczynia się do dobrego przejazdu zwrotnicy. Prześwit pojazdu umożliwia pokonanie bardzo dużych przeszkód i głębokich wybojów na drogach. Aby zapobiec uszkodzeniu progów, zaleca się, aby kierowcy dodatkowo wyposażyli je w gumowe profile, które można kupić na dowolnym rynku części samochodowych. Wadą, oceniając reakcje właścicieli samochodów, można uznać za plastikową osłonę układu wydechowego i kardanowego, gdyż materiał ma niewielki stopień wytrzymałości, a często odpada podczas pokonywania odcinków dróg.