102 Shares 8806 views

ATV Ataman – jeden z najlepszych

ATV są podobne do konwencjonalnego motocykla pojazdu, które w zależności od modelu, może być od dwóch lub więcej kół. Zgodnie z normą są zobowiązane do przestrzegania następujących cech zewnętrznych: mieć opony o niskim ciśnieniu, typ koła rowerowego i wiązać lądowania jazdę kierowcy na siedzeniu. ATV mogą być pojedyncze lub podwójne.

Wszystkie z nich są z kilku rodzajów. Quady na cztery koła o nazwie quady, trójkołowce – trójkołowe lub trzykołowe. Istnieją także wyspecjalizowane 5,6 lub nawet 8-kołowe pojazdy terenowe i na torach.

Tradycyjnie, nadal dzielić sportowych i użytkowych typy.

  • Sporting wykonane na manualną skrzynią biegów i są używane głównie do imprez sportowych i rekreacyjnych wycieczek na drodze.
  • Utylitarne terenowe przeznaczone do użytku w gospodarstwie, i CVT przekładni, napęd na wszystkie koła, reduktor, zaczep. Działają one na wale napędowym.

ATV są uważane za wysoka przepuszczalność pojazdu, aw szczególnych działań są wykorzystywane w armii i przemysłu drzewnego. Zaletą ATV przed skutery śnieżne jest całorocznego użytku.

Istnieje również wpisać quady dwukołowy lub tzw terenowe motocykle. ATV dwukołowy różni się od konwencjonalnych opon motocyklowych szerokimi, głębokim bieżnikiem na nich i nisko zawieszone jeźdźca.

Jeden z najlepszych małych rozmiarów pojazdów tego typu jest model ATV Ataman TRIKE. Jest to bardzo niezawodna technologia, która może być stosowana praktycznie dowolny cel – połowów lub polowań lub do pracy w ogrodzie. ATV Ataman może wziąć na wszelkich drogach lub zaspy i podbić żadnych chodników. Łatwo przechodzi na miękkim podłożu, wąskich ścieżek, i utknęły w każdych warunkach pogodowych. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, jak skuter – gazu i hamulca. Nie wymaga rejestracji.

ATV Ataman jest bardzo potężna technika. Jest on ustawiony na 150 cc czterosuwowym silnikiem, który nie obiecuje zawieść nawet w najtrudniejszej sytuacji. Moc silnika 9,5 KM

zużycie paliwa jest niewielka – 2,5 l / godzinę, a objętość zbiornika wynosi 5 litrów, tak boi braku benzyny nie warto. ATV Ataman pozwala prędkości do 60 km / h, a pokonanie maksymalny kąt podnoszenia 60 stopni. ATV może być używany z poziomu fording do 50 cm. Technika lekki, waży tylko 75 kg, a trudności może zostać wyciągnięty z otworu bez problemów. Mimo, pomimo niskich obciążeniach wagi ATV wynosi 180 kg, a masa przyczepy może wynosić do 250 kg.

Ponadto, kompaktowy rozmiar tej techniki pozwalają transportować go w samochodzie, SUV, minivan. Po ATV Ataman jest szybki i łatwy do demontażu i montażu ponownie w razie potrzeby. A to oznacza – dużo miejsca, że nie wymaga.

ATV opinie Ataman jest po prostu oszałamiające. Według nich, ta maszyna jest najlepszy zarówno pod względem ceny i wydajności dla wielu miłośników i otwiera nowe, niezbadane perspektywy przed nimi. Dzięki niemu można stworzyć coś, co zostanie usunięte z właścicielami innych rodzajów transportu, – do wyścigu po nierównym terenie i rozmieszczone z przyjaciółmi, aby pokonać przeszkody konkursu.