579 Shares 7195 views

Alarm samochodowy „Panther” – niezawodna ochrona Twojego samochodu

W dzisiejszym świecie technologii najczęstszą autoalarm antykradzieżowe jest uważany za „Panther”. Różnorodność funkcji tego systemu obrony jest tak wielka, że będzie odpowiadał nawet najbardziej wymagających klientów. Lata doświadczenia wykazały nie tylko jakość, ale także jego wspaniałe funkcje zabezpieczeń. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że zarządzanie AvtoVAZ podpisał oficjalną opinię techniczną, że alarm samochodowy „Panther” jest zalecany do instalacji na wszystkich gwarancji maszyn.

W mowie potocznej wielu kierowców nazywają to „sygnalizacja przy starcie”. Funkcja ta pozwala nie tylko uruchomić silnik zdalnie, ale także zaprogramować go do pracy w określonych warunkach. Na przykład, w okresie zimowym, można ustawić żądaną temperaturę, po osiągnięciu której zostanie automatycznie włączyć tryb nagrzewania. Zgadzam się, jest zawsze przyjemne siedzieć rano do ogrzania samochód i iść, zamiast próbować zrobić to sam, a następnie zamrozić aż się rozgrzeje.

Ponadto, autoalarm „Panther” ma jeszcze wiele zalet:

– zabezpieczenie przed kradzieżą i zapewniają trzy zewnętrzne immobiliser, blokada silnika;

– System Anti-Hijack – funkcja, która pozwala zdalnie wyłączyć silnik automatycznie po rabunek lub konfiskatę pojazdu;

– możliwość podłączenia dodatkowych czujników PIN / objętość ;

– ochrona przed przegrzaniem rozrusznika podczas rozruchu;

– Połączenie szeregowe z wstępnego podgrzewania silnika wysokoprężnego ;

– na pokładzie czujnik napięcia zasilania nie pozwoli rozładowania akumulatora podczas długiego parkingu;

– funkcja „turbo timer” pomaga przedłużyć żywotność łożysk turbiny.

Oczywiście, autoalarm „Panther” ma inne funkcje lub opcje, ale to wszystko zależy od konkretnego modelu i jego wartości. W większości przypadków wszystkie one mają następujące elementy:

1. główny system sterowania urządzenia.

2. Syrena.

3. Wyłącznik krańcowy bagażnika i maski.

4. diody.

5. Przełącznik samochodu.

6. Shock Sensor.

7. Zewnętrzny moduł z anteną.

W przypadku urządzenia, takie jak alarm Pantera, instrukcje zawarte, niezależnie od konfiguracji. Jest w pełni przetłumaczone na język rosyjski. Podjąwszy ustanowienie tego systemu ochrony, to najlepiej zwrócić się do specjalistów, którzy nie tylko szybka, co wybrać, ale również w celu ustalenia go, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse.

Mówi się, że alarm samochodowy „Panther” istnieje na rynku rosyjskim od ponad dwudziestu lat. Ona, podobnie jak każdy inny system, ma swoich fanów i przeciwników. Oczywiście, nikt nie rzecz nie działa doskonale przez cały czas, coś pójdzie nie tak i szkody, jak również w każdym innym systemie, ale zanim o tym mówić, trzeba sprawdzić prawidłowość ustawienia alarmu, a następnie wątpić w jakość produktów. Zwolennicy tej sygnalizacji są przekonani, że ma pełny zestaw funkcji w stosunkowo przystępnej cenie, a jego łatwość obsługi eliminuje dodatkowe koszty przez cały czas użytkowania.