325 Shares 6259 views

Zawsze chce napisać: główne przyczyny chorób

Jeżeli dana osoba pije dużo, on zawsze chce napisać. Ale z jakiegoś powodu, takie pragnienie pojawia się tak często, jeśli nie jadł dużo płynów? Rozważyć wszystkie cechy anatomiczne pęcherza przed odpowiadając na pytanie.


Dlaczego zawsze chcesz pisać?

Wiadomym jest, że dana osoba czuje, że pilnie potrzebne w toalecie, gdy jego mózg odbiera sygnał z tej informacji. Wynika to z faktu, że receptory znajdujące się na szyi pęcherza odpowiedzi na rozciąganie mięśni ciała. Czasami te sygnały są fałszywe. Oczywiście, zdrowej osoby takie odchylenie nie powinno być. Ale żeby się ich pozbyć, należy zacząć, aby dowiedzieć się, zawsze chce napisać jakich powodów.

w czasie ciąży

Najczęstszą przyczyną tego odchylenia u kobiet – ciąża. Przy czym pierwszy organizm produkuje miesiące 4-4,5, a zatem swoiste oczyszczania. Cóż, w pozostałej części okresu – tak rozszerzonej pras macicy na pęcherz (moczu), co powoduje chęć znów iść do toalety.

zapalenie pęcherza

W praktyce klinicznej, to określenie odnosi się do zapalenia pęcherza moczowego. Jeśli ta choroba jest nie tylko zawsze chce napisać, ale zdarza się z bólem i ostrym bólem. Również dla zapalenia pęcherza charakteryzuje zmętnienie moczu, uczucie niecałkowitego opróżnienia, nieistotny wzrost temperatury, itd.

Pominięcie pęcherza moczowego (wyłącznie dla kobiet)

Patologia ta może być zdiagnozowane tylko przez ginekologa osobistej inspekcji. W tej chorobie, pęcherza dosłownie wybrzusza się do pochwy. Dlatego zawsze chce napisać, ale również wykazuje oznaki nietrzymania moczu, zwłaszcza gdy śmiech lub kaszel.

Gruczolaka prostaty (u mężczyzn tylko)

Do takich chorób charakteryzuje zapalenie cewki moczowej i szyi pęcherza moczowego. W tym przypadku, tym silniejsza płeć może odczuwać nieodpartą chęć i ostry ból podczas oddawania moczu.

odbieranie diuretyki

Dość często, zawsze chcę z toalety „na trochę” z powodu stosowania moczopędne zioła, a także alkoholu i kofeiny.

reaktywne zapalenie stawów

Ta grupa chorób powodujących zakażenia, takie jak zakażenia chlamydią i mykoplazmozy. Jednym z najwcześniejszych objawów tych odchyleń jest zapalenie cewki moczowej, z powodu której pragnie się zbyt często „jest mała.”

Kamienie i piasek w drogach moczowych

Kamienie utworzone w pęcherzu może czasem utknąć w tylnej części cewki moczowej, dlatego zawsze chce napisać. Co zrobić z tą chorobą powie tylko doświadczonego urologa.

zwężenie cewki moczowej

Z tego charakterystycznego odchylenia zwężonej cewki moczowej (bardzo często zaburzenia wrodzone). Na tej samej osoby bardzo podobne do toalety, ale zaskakująco słaby strumień moczu.

Przedstawiono także przez dane z tymi, którzy doświadczają nietrzymanie moczu z powodu chorób neurologicznych, naruszenie kwasowości i anemii, co powoduje wrażliwość błony śluzowej pęcherza odchylenia.