892 Shares 9662 views

Akvadetrim, recenzje


Witamina „Akvadetrim” nie wydaje się w postaci wodnego roztworu podawanego doustnie. Główny składnik aktywny leku – Kolekaltsiferol.

Lek ten jest sprzedawany w butelkach z ciemnego szkła, w objętości 10 ml. Również jest zakraplacz.

„Akvadetrim” opinii potwierdzić to bardzo skuteczne narzędzie służące do zapobiegania i leczenia niedoboru witaminy D, jak również krzywicy, stany rahitopodobnyh, hipokalcemii, tężyczką, osteopatii metabolicznej (niedoczynności przytarczyc i pseudohypoparathyreosis), osteomalacja i osteoporozy (w tym w menopauza).

Krople "Akvadetrim". Przeciwwskazania

Środek farmaceutyczny podlega nie jest zalecane, jeśli są nadwrażliwe składników zawartych w składzie (w tym na alkohol benzylowy) , jak również nadmiar witaminy D w organizmie, w hiperkalcemii i hiperkalcemii, nefrourolitiaze wapnia, niewydolność nerek i sarkoidoza.

Akvadetrim, opinie poinformować o tym, nie należy przyjmować w dużych dawkach, podczas oczekiwania na dziecko, ponieważ może to negatywnie wpływać na rozwój zarodka. Ze szczególną ostrożność ze względu na leki przepisane do karmienia piersią (w potrzebie leczenia najlepiej jest wstrzymać laktację).

Lek „Akvadetrim” opinie mówią, nie powoduje skutków ubocznych, jeśli są prawidłowo stosowane zgodnie z zalecanym dawkowaniu.

Ponieważ ten środek farmaceutyczny stanowi dodatkowe źródło witaminy D, jest konieczne, aby znać objawy wskazujące na nadmiar związków organicznych:

· Pojawienie się bólu głowy, stawów lub mięśni. Pragnienie, suchość w ustach, wahania nastroju, depresja i inne zaburzenia psychiczne.

· Zwapnienie systemu.

· Hiperkalcemia, zaburzeń funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego.

· Zaparcia, wymioty, nudności, brak apetytu – niepowodzenia w pracy przewodu komór.

· Utrata masy ciała i inne zaburzenia metaboliczne.

· Łamanie jak hiperkalcemii, wielomocz, nefrourolitiaz wapnia.

W przypadku przedawkowania „Akvadetrim” sugerują mogą występować objawy takie jak brak apetytu, kolki nerkowej, biegunka, zaparcia, niepokój, suchość w ustach. Ponadto, w rzadkich przypadkach przejawiają zaburzenia psychiczne, otępienie, uczucie dyskomfortu w mięśniach podczas ruchu, bóle głowy, ataksja, szybkiej utraty wagi. awarie nerek zarejestrowanej (albuminuria eritrotsiturii, wielomocz, giperkaliuriya, gipostenuriya, oddawanie moczu w nocy), zwiększenie wskaźników ciśnienia krwi układowej i zwapnień nefrourolitiaza wapnia. Rzadko obserwowane żółtaczkę (cholestatyczne).

W rzadkich przypadkach można spotkać się zmętnienia rogówki, obrzęk brodawki nerwu, zapalenie tęczówki (do powstawania zaćmy).

Zaleca się w takich przypadkach leczenie jest natychmiastowe zniesienie leku pod uwagę, jak również leczenie objawowe i podtrzymujące środki terapeutyczne. Pokazano również wlot płynu w dużej objętości.

Należy zapobiec przedawkowaniu środka farmaceutycznego, a wlot organizmie przez dłuższy czas, zwiększona objętość witaminy A mogą powodować jego nadmiar (przewlekłe hiperwitaminozy).

Specjalna pielęgnacja aktywny lek przepisywany pacjentom unieruchomionych przez dłuższy okres.

Przez cały czas trwania leczenia jest konieczne w celu przeprowadzenia analizy wyboru poziomu wapnia w moczu i krwi.