241 Shares 9499 views

Przyczepa kempingowa własnymi rękami: przygotowanie do długiej podróży!

Zaprawiony podróżnych wiemy, że nie zawsze może być tani i komfortowy sen. Dlatego podczas długich podróży i posiadanie samochodu nie jest grzechem kupić zaczep i podnieść przyczepę-letnią rezydencję. W rzeczywistości, to jest dom na kółkach – rodzaj małe ponumerowane z kuchnią, WC … no, w ogóle, z całą cywilizacją rzeczy. Ten „mini-hotel” nie mogę tak wygodne do spania, ale nawet gotować jedzenie dla kilku osób, w tym samym miejscu, na obiad, a co najważniejsze – całkowicie za darmo! A dziś przyjrzymy się, jak zrobić przyczepy kempingowej własnymi rękami.

Uruchamianie systemu i ramki

Głównym składnikiem jest częścią ramy przyczepy. Że idzie do całego obciążenia metalowym korpusie (szkielet „w domu”), a od spodu dźwigara mostu i kołami. Nawiasem mówiąc, na podwoziu nie będzie miał żadnych trudności pojawiają się, ponieważ projekt przyczepa ma fundamentalne różnice w systemie pojazdu, z wyjątkiem jednostek motorycznych. Dlatego też, gdy odbywa się karawany przyczepa z ich rąk, jak system działa może być całkowicie „wyrwać” z kół, sprężyn zawieszenia i innych elementów z dowolnego starego samochodu. Dla takiego pojazdu może podejść każdego modelu samochodu, czy to jest „Wołga”, „Moskvich” i „Lada”.

Jak to karawana przyczepa własnymi rękami? pokoje projektowanie

A jeśli algorytm projektowania karawanę od konwencjonalnych wersji cargo jest praktycznie identyczna z etapów budowy i prowadzenia jarzma, tutaj z ciałem może być trudne. Fakt, że domowej roboty karawana przyczepa powinna być naprawdę wygodne i praktyczne, więc nawet na rysunku, trzeba opracować plan budowy i układu części. Określić, gdzie znajduje się sypialnia, kuchnia, a jeśli jest to ramka o długości 5 metrów lub więcej, można opcjonalnie zainstalować i łazienka. Jednak należy pamiętać, że każda nowa sala pociąga za sobą dodatkowych odpadów, a tym samym cena gotowego przyczepie będzie niezbędna. Ponadto, w celu legalnie prowadzić w taki szkopuł, trzeba także zarejestrować pojazd w policji drogowej. I to jest co najmniej kilka tysięcy dolarów na górze. Dlatego też, nie zaśmiecania zbędnych urządzeń przyczepy.

opcja ponowniej

Najbardziej praktycznym ucieleśnieniem jest budowa domowej przyczepy, w której rama boczna jest zbudowany pod markizą (myślę o legendarnej radzieckiej „Scythian-”). Gdy jest on w stanie rozłożonym, okazuje się, rodzaj wielkiego namiotu. To znacznie zmniejsza koszty i nakład pracy na nim. Taka przyczepa kempingowa przyczepa, wykonany własnymi rękami, jest bardzo funkcjonalny i jednocześnie łatwy w użyciu.

Zaczep i iluminacje

Na etapie wykańczania, musi być zaniepokojeni jak gotowy projekt zostanie dołączony do zaczepu holowniczego pojazdu. Również domowej roboty karawana przyczepa powinna mieć kilka stoplights i kierunkowskazy. W środku lub z boku strategicznie umieszczone na tablicy rejestracyjnej i przesuń go do podświetlenia, najlepszym LED. Taka przyczepa kempingowa przyczepa na kółkach z pewnością będzie najlepszy hotel dla podróżnego.