222 Shares 3003 views

Mutlu baterii: zalety, różnorodność i zakres

Turecka firma Mutlu ( „Mutlu”), założona w 1945 roku, jest jednym z najbardziej znanych producentów baterii na świecie. To dziś produkuje ponad 3 miliony tych produktów rocznie.


Największymi zagranicznymi samochodów Ford, Fiat, Toyota, Renault, Opel, Mercedes-Benz ustawić baterię marki w oryginalnego wyposażenia swoich samochodów. Mutlu-akumulator posiada następujące certyfikaty: QS 900, ISO 14001, ISO 9001. W produkcji baterii, powiedział firma danych zapewnia zastosowanie nowoczesnych technologii, które zapewniają znaczne zwiększenie żywotności urządzenia i umożliwiają uzyskanie wysokich poziomów prąd wyjściowy, natomiast nie zmienia wymiarów płytek , Rosyjscy konsumenci są zaznajomieni z tych produktów od lat osiemdziesiątych. Więcej niż jedno pokolenie kierowców w praktyce mogli docenić jego doskonałe charakterystyki technicznej, jakości i trwałości.

Mutlu baterii. godność

Baterie te posiadają następujące zalety:

  • Kraty w nich wykonane są ze stopu srebra. To zwiększa żywotność i eliminuje konserwacji.
  • Cechy jakościowe wafli produktów siły prądu uzyskuje się za pomocą separatorów w postaci kopert, chronić przed zwarciem.
  • Bateria Mutlu powlekane polipropylen wytrzymuje niskie temperatury i uderzenia.
  • Pokrywa labirynt konstrukcja pochłania nadmiar produktów wymianę gazową pomiędzy baterią a środowiskiem zewnętrznym.
  • Zastosowanie nowej technologii o nazwie „expander” dozwolone, aby elektrody tych produktów cieńsze, aby zwiększyć liczbę płyt i uzyskać więcej prądu rozruchowego.

Zakres zastosowania

Stałe właściwości elektryczne (nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych) pozwalają Mutlu-baterię maszyn rolniczych, autobusów i pojazdów wielofunkcyjnych. Wysoki poziom bieżącej zimnej danych początek CRA cieszy się zasłużoną popularnością wśród lokalnych kierowców.

Tak więc, dla samochodu Mutlu bateria jest bardzo wygodne dla osób, które znają wartość czasu.

Różnorodność produktów

Firma ta produkuje serię Mutlu Bateria Srebrny Evolution i wapń srebra. Nadają się do wszystkich typów samochodów europejskich i azjatyckich, wystarczy podnieść niezbędnej pojemności. Srebrna powłoka zabezpiecza elektrody przed korozją i tworzy stabilne właściwości wyjściu baterii i technologii produkcji wapnia zmniejsza poziom samorozładowanie i utraty wody umożliwia przechowywanie bez ładowania akumulatora do 1,5 lat. Na obu zestawów baterii są objęte gwarancją przez okres 36 miesięcy. Mówi o ich wysokiej jakości.

wniosek

Po przeczytaniu powyższego, możemy powiedzieć z pewnością, że baterie tej marki są niezawodne i wydajne, ponieważ mają różne charakterystyki. Dlatego dla właścicieli różnych samochodów pomóc bude zakupu produktów takich jak Mutlu-baterii, których cena jest bardzo rozsądne i przystępne dla każdego (od 2300 do 12 000 rubli., W zależności od typu i pojemności baterii).