304 Shares 4617 views

iTunes alternatywa – wygodniej, szybciej, łatwiej

Apple – światowy lider w dziedzinie IT w tej chwili. Jej produkty mają imponującą ilość fanów na wszystkich kontynentach, a nawet niektórzy ludzie zwrócili się z tą firmą i jej produktów w sekcie. Właściciele urządzeń mobilnych dokonywanych przez Apple, zawsze wyróżniać.


firma wydała specjalną uniwersalną aplikację iTunes dla użytkowników do interakcji z urządzeniami Apple „jabłko”. Jednak jest to uciążliwe i trudne do wykorzystania, więc wielu właścicieli iPhone, iPad i iPod wymaga iTunes alternatywy. Następnie spojrzeć na niektóre z popularnych i bardzo niezawodne oprogramowanie przeznaczone do zastąpienia iTunes i posiada dodatkową funkcjonalność.

iTunes alternatywa

winyle

Jest to program od producenta Green & Slimy różni ergonomiczny i minimalistyczny design. Zamiast zwykłego interfejsu, który składa się z odtwarzacza i wyszukiwania, aplikacja została przedstawiona w kilku nietradycyjny sposób. Wszystkie kompozycje są podzielone na podcastów i wyświetlane jako 12-calowym winylu. Ponadto retro wyświetlacz zawiera również autouzupełniania. Oznacza to, że muzyka jest automatycznie dodawane do listy odtwarzania, jeśli staje się pusta. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy są stale chodzić z słuchawkami i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. W przypadku funkcji bezużyteczność Autouzupełnianie można wyłączyć za naciśnięciem jednego przycisku, a program daje pełną swobodę działania. Winyle opłata Program, kosztuje 15 dolarów.

Sonora

Ta aplikacja wchłonął wszystkie świeże pomysły wdrażane w iTunes. Alternatywą dla standardowej aplikacji jeszcze istnieje tylko w wersji beta, ale nawet w tej formie ma wystarczającą funkcjonalność, która może zaskoczyć doświadczonego użytkownika. Ma bardziej ergonomiczną konstrukcję, która jest uwzględniona w postaci dużych wielu przycisków funkcyjnych. Sonora automatycznie sortowane w porządku chronologicznym wszystkie swoje albumy. To jest tak wygodne, że z pewnością docenią tę opcję przy pierwszym uruchomieniu Sonora. Jednocześnie na tym etapie nie było bez błędów, ponieważ jest to wersja beta programu. Jednakże, Sonora, która jest w fazie testów – jest to znaczący wynik. Fani social networking spodoba funkcję, która pozwala, aby wiedzieć, co Twoi znajomi słuchania z Facebook lub Twitter. Sonora w tej chwili jest darmową aplikacją. To, według wielu, najlepsza alternatywa dla iTunes dla iPhone.

doubleTwist

Inną alternatywą dla iTunes dla iPhone, iPad i iPod jest znany wszystkim użytkownikom platformy Android. Ta aplikacja zyskała popularność ze względu na doskonałą i intuicyjny interfejs, wystarczającej liczby przydatnych i praktycznych funkcji. W wersji Mac App jego możliwości są ograniczone nie tylko do funkcji odtwarzacza, aplikacja może służyć jako menedżera zadań. W tej chwili doubleTwist w niektórych przypadkach wyjątkowego do iTunes. Na przykład, będziesz miał dostęp do biblioteki multimediów i uzyskać możliwość pobrania materiałów ze sklepów internetowych Amazon mp3 i Google Play. Na doubleTwist obsługuje również podcasty. Jeśli szukasz nie ma zbyt dużych załączników, z którą słuchać muzyki, następnie doubleTwist – zdecydowanie godna alternatywa dla iTunes.

738 shares 8949 views
Jeśli dźwięk nie działa
651 shares 8072 views
367 shares 4662 views