155 Shares 9319 views

Razor – uzasadnione oczekiwania wynalazcy

Myślę, że maszynka do golenia, według popularności, można porównać z mydłem i szamponem lub z chlebem i solą. Ogólnie rzecz biorąc, w porządku, bez którego ludzie teraz nie może żyć. Kilkaset lat temu – tak, ale teraz – nie.


Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tej prostej procedury usuwania włosów, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jedyną rzeczą, która dramatycznie dzieli wszystkim pozbyć się roślinność na ciele, jest to sposób. Niektórzy ludzie wolą tylko brzytwa, są tacy, którzy nie mogą żyć bez golarek, dobrze i nadal ma sposobu na usunięcie włosów za pomocą wosku lub pochodzenia roślinnego.

brzytwa nie był urodzony tak dawno temu, tylko około sto lat temu. Nieco wcześniej, pod koniec 19 wieku wynaleziono z cienkim ostrzem stalowym. Wynalazca nazwie K.K.Zhilett. W 1904 roku otrzymał patent na swój wynalazek: brzytwa łatwo i szybko wymienne ostrza, którego cena została znikoma. Jest to niuans był cel jego wynalazku. Zapotrzebowanie na produkt, aby stać się na stałe.

I tak się stało. Nabywców na całym świecie doceniło innowacyjną ideę Gillette, a ponieważ jest to najbardziej znana marka, która produkuje maszyny jako przedmioty jednorazowego i wielokrotnego użytku. Maszynka do golenia Gillette stała się najpopularniejszym towarem zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.

Firmie Zakłady Gillette dokonał jakości ostrza i rozwój związane z ergonomią konstrukcji. W rezultacie, były przypadki z dwoma ostrzami, a w 1977 roku – z pływającą głowy. W tym momencie nie jest maszynka do golenia z pięcioma ostrzami, tryb wibracyjny, z mikrogrebnyami i żel, środek wspomagający golenie.

Jest to seria specjalnie produkowane dla kobiet z łagodnym usposobieniu i rodzaju. Wśród nich są klasyczne Sensor Excel, różne uchwyty projektowania i Embrace z pięcioma ostrzami. na światowym rynku jest również reprezentowana przez linii żeńskiej Wenus, która jest analogiczna do Mach3. Seria obejmuje cztery wersje narzędzi wielokrotnego użytku.

Trudno jest powiedzieć, który model Gillette Company jest najbardziej popularne, ponieważ niektóre z nich nie wychodzą z linii montażowej więcej niż dwadzieścia lat. Na przykład słynne Mach3 maszyny ujrzał światło w 1998 roku. Od tego czasu kilkakrotnie poddane zmian lub modyfikacji, ale miłość konsumentów stała się silniejsza.

W uzupełnieniu do brzytew, firma produkuje wszystkie podobne produkty do golenia, którego jakość jest zawsze na wierzchu. Firma produkuje i pianki do golenia żele, balsamy po goleniu. Wszystkie produkty firmy są zgodne jako instancje dla delikatnej i wrażliwej skóry i normalnych. Polityka cenowa wystarczająco lojalny. Są bardzo drogie, innowacyjne modele, podczas gdy w tym samym czasie, aby wprowadzić rzeczy rynek klasy ekonomicznej, których jakość jest porównywalna do jakości towarów elitarnej klasy innych marek.

Jednorazowe maszynki będzie doskonałym dodatkiem do rdzenia. Jest to wygodne, aby wybrać się na wycieczkę, lub jeśli z jakiegoś powodu zapomniał zabrać maszynę z domu, jednorazowa będzie dobrym zamiennikiem dla niego, których cena nie pozwala na długi lament o zmarnowanych pieniędzy.