720 Shares 1442 views

Ściana szwedzkiego domu – zastaw dobrego rozwoju dziecka

Wielu rodziców wielką wagę do rozwoju intelektualnego dziecka i trudno wpłynąć fizyczna, biorąc pod uwagę były ważniejsze. Ale każdy musi rozwijać się harmonijnie, to nic dziwnego, że mądrość mówi, że zdrowe ciało – zdrowy duch. Jednym z najprostszych i ekonomicznych sposobów wychowania fizycznego dziecka jest szwedzki mur, który ma za długi czas zyskał tylko na pozytywne strony.


Ale zacznijmy od historii. Ten sprzęt sportowy został wymyślony, jak sama nazwa wskazuje, w Szwecji na początku XIX wieku. Jej twórcą jest lekarzem i naukowcem Per Henrik Ling, który opracował system gimnastyki medycznych. To właśnie w ramach programu ćwiczeń terapeutycznych po raz pierwszy i to symulator został wykorzystany. Z biegiem czasu, szwedzki mur został aktywnie wykorzystywane w halach sportowych, a następnie – w domu. Dziś jest jednym z najbardziej powszechnych elementów w obszarze sportu domowych.

Szwedzki ściana jest zaprojektowany jako rama z poprzeczkami, bardzo podobnej do drabiny. Wysokość Symulator jest w zakresie od 210 do 260 cm. Liczba belek wynosi od 7 do 16 jednostek. I przedostatni szczebel zwykle lekko popchnął do ściany, a drugi wręcz przeciwnie, pogłębiany.

Klasyczny szwedzki mur wykonany jest z buku i klonu. Dziś najczęstsze drewna i metalu symulatory. Jeśli zdecydujesz się na ścianie pręty dla dzieci, to lepiej rozważyć opcje materiałów drewnianych, t. I. Są one bezpieczniejsze. Ale to powinno być dokładnie sprawdzone zakupione przez model na jakość elementów przyłączeniowych i brak drzazg.

Współczesna ściany różni się od swojego historycznego pierwowzoru tak, że może być uzupełniony z różnych elementów, które nie tylko zwiększają jego funkcjonalność, ale również być w stanie zainteresować dziecko. Wśród dodatkowe moduły, takie jak liny, drabinka sznurowa, koszykówki pierścień gimnastyczne pierścienia ławki, prętów, poziomym pasku. Oznacza to, że po stronie szwedzkiej, których cena jest dość małe, stopniowe dodawanie modułów może zawsze wzbudzają zainteresowanie dziecka i stać się prawdziwym kompleks sportowy domu.

Ale szwedzki ściana jest dobre dla rozwoju dzieci i czy to będzie rzeczywiście przydatne? To bardzo proste. Szkolenie na symulatorze pomaga wzmocnić kręgosłup i mięśnie dziecka rozwijać. Oba te czynniki są bardzo ważne. Ściana może być stosowany do prasy treningowego, wiele linek i innych ćwiczeń. Ale dla wszystkich jego obfitej funkcjonalności zajmuje bardzo mało miejsca, które w warunkach mieszkania – bardzo ważnym czynnikiem. I to pozwala fizycznie rozwijać dziecko, jeśli nie mogą odwiedzić siłownię, że współczesne życie – jest również bardzo ważnym czynnikiem, który wielu są zmuszeni do zwrócenia uwagi.