705 Shares 8906 views

Paragraf – ikona w „Słowie”

W tym artykule będziemy mówić o ust. Ikona ta jest wykorzystywana w całym. Można go zobaczyć najczęściej w książkach. Reprezentuje on nowy rozdział i jest to rodzaj skurczu słowa „sub”. Najczęściej pojawia się ten symbol, na twarz, jak studenci nosić ogromne ilości prac pisemnych.


Ale, niestety, nie wiele osób wie, jak umieścić symbol akapitu w „Słowie”. W tym artykule po prostu omówić ten temat. Wyjaśnić, jak to jest włożony nie tylko w „Słowie”, ale także poza nią. Zbadajmy cztery różne sposoby. wszystkie są różne w swój własny sposób, więc przed podjęciem decyzji, który z nich korzystać, przeczytaj artykuł do końca.

Zastosuj hex

Ikona na odcinku klawiatury nie znajdzie, ale nie neguje faktu, że może on być podawany jest w nim. Teraz możemy tylko powiedzieć, jak to zrobić, i będziemy używać kod szesnastkowy.

Jego stosowanie jest boleśnie prosta. Wszystko, czego potrzebujesz – jest, aby znać ten sam kod. I to jest: 0167. Teraz przejdźmy do rzeczy:

  1. Otwórz dokument, w którym działa.
  2. Umieść kursor w miejscu, w którym chcesz umieścić symbol.
  3. Przytrzymaj wciśnięty klawisz ALT.
  4. Wpisz kod z prawej cyfrowej klawiatury.
  5. Zwolnij klawisz ALT.

To jest to, można umieścić paragraf. ikona instaluje łatwo, jak widać, ale to był tylko jeden sposób. Najważniejsze – jeśli będzie używana, upewnij się, że żarówka spalona Num Lock.

Używamy ALT-kod

Oprócz kodzie szesnastkowym, istnieje ALT-code. Różnica między nimi jest praktycznie nie tylko zmiany samego kodu. Ale większa jasność jest nadal warto zastanowić się przykładem jej użycia.

Pierwszym krokiem jest odczytanie kodu – 21. Teraz, powiedzmy, że chcesz umieścić akapitu w dokumencie. Aby to zrobić, należy przesunąć kursor do wybranej lokalizacji. Po tym, tak samo jak ostatnim razem, przytrzymaj klawisz ALT i przytrzymać go w odpowiednim klawiatury numerycznej, wprowadź 21. Po naciśnięciu klawisza ALT, w miejscu gdzie był kursor pojawia pkt. Ikona jest drukowany w taki sposób absolutnie wszędzie, nie tylko w „Słowie”.

Używamy tablicę symboli

Cóż, teraz porozmawiajmy wprost o „Słowie”. Zastanówmy się, jak umieścić symbol akapitu za pomocą tablicy symboli.

Początkowo uruchomienia samego programu. Wybierz się tam, gdzie powinien być akapit, naciśnij lewy przycisk myszy na nim. Teraz przejdź do zakładki „Wstaw”. W nim trzeba kliknąć na „symbol”, znajduje się po prawej stronie paska narzędzi. wybierz „Inne znaki” z rozwijanego menu.

W wyświetlonym oknie należy nas symbolem. Jednak, aby go odnaleźć wśród wielu, trzeba poświęcić dużo czasu. Będziemy wykorzystywać w inny sposób, po dokonaniu wyszukiwania dla oznaczenia kodowego. Aby wykonać manipulację danych, trzeba tylko zarejestrować się w odpowiednim 00A7 pola. Gdy to zrobisz, że w oknie zaznacz żądany znak.

Pozostaje tylko nacisnąć przycisk „Wstaw”. I do określonej lokalizacji jest drukowany pkt. Ikona w ten sposób, oczywiście, już dawno wstawić, ale jeśli przeszłość wydaje skomplikowane, ta metoda nadaje się do stu procent, ponieważ nie jest graficzny interfejs, który jest łatwiejszy w obsłudze, nawet dla niedoświadczonych użytkowników.