198 Shares 7404 views

„Jump” klub dla dzieci – zabawa, ciekawe, ekscytujące!

Jeśli twoje dziecko lubi czat, gry mobilne, zadań i labiryntów, a następnie Club „skok” – co trzeba. Nie powinniśmy obawiać się o bezpieczeństwo: najnowsze technologie, silne przywiązanie, doświadczeni instruktorzy zapewnią, że dziecko nie jest rannych. Masa zabawy, pozytywny, dobry nastrój – to emocje, które się dzieci, zwiedzanie miejsc rozrywki.


Że może być zainteresowany w centrum rozrywki?

Leisure Club „Jump” – to idealne miejsce dla dzieci. Taki kompleks tego typu trudno jest znaleźć w Sankt-Petersburgu. Dlatego też, jeśli podróżujesz w północnej stolicy, należy odwiedzić klub.

Wiele osób pyta: „Co kompleks usług?” Natychmiast należy zwrócić uwagę na unikalny trampolinie z kostkami pianki. Skakać na nim nie tylko ciekawe, ale również całkowicie bezpieczne. Istnieją specjalne siatki ogrodzeniowej.

W różnych ośrodkach można często do czynienia z podobną sytuacją: bardzo małe i starsze dzieci są w tym samym czasie na trampolinie, powodując obrażenia. Lub na sprzęcie sportowym w tym samym czasie istnieje ogromna liczba dzieci. Oczywiście, w takich sytuacjach, bez łez i siniaki nie może zrobić. „Jump” klub instruktorów powinny dopilnować, aby takie incydenty się nie stało.

Labirynt jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. Małe pagórki, miękkie dmuchane figurki, basen z plastikowymi kulkami, mini-trampolina – to jest takie wspaniałe i interesujący obszar oferuje klub „Jump”.

Być może Twoje dziecko cieszy wyścigu kolarskiego? Wtedy jeździć z rowerami – dla niego. Szeroka gama modeli, łatwy w obsłudze – co jest potrzebne do szczęścia młody sportowiec?

Klub dla dzieci „skok” oferuje wyjątkowe „pit”, w którym dzieci znajdują się po wysokim skoku na trampolinie. Wszystko jest pozostawione przypadkowi, szkoda jest wykluczona.

Czy to możliwe, aby świętować urodziny tutaj?

Klub „Jump” oferuje do świętowania urodzin dzieci w jego murach. I wszystkie warunki zostały stworzone do tego celu. Dzieci uciekają oczy i oddech od tego, co widział. Labirynty, trampoliny, place zabaw, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, cymbergaja oraz wiele innych rozrywek nie pozostawi obojętnym dzieci.

Ponadto, w ramach instytucji znajduje się kawiarnia. Dla dzieci składa się oddzielne menu, które zawiera tylko najsmaczniejsze i najbardziej użytecznych produktów. Ceny będą mile zaskoczy i zachwyci. Dla dorosłych istnieją także pokarm dla duszy.

A co najważniejsze, nie ma limitu wieku. Klub dla „skok” dzieci mogą uczestniczyć zarówno dla małych i starszych dzieci. I proszę mi wierzyć, że każdy otrzyma maksimum przyjemności.

wycena learning

Chcielibyśmy poruszyć ceny emisyjnej. Zgadzam się, w naszych czasach, to jest całkiem naciskając pytanie. Każdy rodzic powinien wiedzieć, czego się spodziewać podczas wizyty w podobnej instytucji.

Klub „skok” na Glory Avenue posiada następujące warunki:

 1. NL na cały dzień kosztuje 500 rubli w ciągu tygodnia. W weekendy i święta cena wzrasta do 800 rubli. Jednocześnie dziecko może korzystać absolutnie żadnych atrakcji i sprzętu sportowego.
 2. Istnieje osobny program cenowa dla dzieci, które nie lubią trampolina, albo ze względu na ich wiek nie może skakać na nim. W tym przypadku cena biletu jest w następujący sposób: w dni powszednie – 300 rubli, weekend – 500 rubli.
 3. Jeśli jesteś przyzwyczajony do odwiedzenia centrum handlowego z przyjaciółmi, należy użyć „zespół”. Płatność odbywa się bezpośrednio za czworga dzieci. Dni tygodnia – 1500 rubli weekend – 2400.

Warto zauważyć, że w piątek klub jest również uważany za święto.

Recenzje użytkowników. pozytywne aspekty

Idzie do centrum handlowego po raz pierwszy, chcę wiedzieć z góry wszystkich swoich mocnych i słabych stron. I dowiedzieć się te punkty mogą zapoznać się z gości. Są to w większości pozytywne. można wydzielić z mocnych stron:

 1. Duże pokoje na urodziny. Możliwość przynieść ciasto, słodycze i owoce.
 2. Doskonała przedszkole dla małych dzieci.
 3. Ogromna trampolina.
 4. Kawiarnia z menu dla dzieci i rozsądnych cenach. Goście szczególnie chwalą pizzę i herbatę.
 5. Czystość.
 6. Doświadczeni instruktorzy.
 7. Ławki na całym obwodzie centrum rozrywki dla rodziców, aby móc obserwować dzieci.

Największym plusem jest szczęście w oczach dziecka, które przychodzi po wizycie w klubie.

A czy są wady?

Z minusów można wyróżnić:

 1. Dodatkowy bilet dla drugiej i kolejnej towarzyszącą, która jest wypłacana w wysokości 100 rubli za osobę.
 2. Słaba wentylacja, nieświeże powietrze.
 3. Nie ma miejsca na pierwszej pomocy medycznej.

Uwaga dla rodziców

Jeśli masz zamiar odwiedzić klub dla dzieci, „Jump”, rodzice powinni znać zasady instytucji:

 1. Przebywa na terytorium kompleksu jest możliwe tylko w odzieży sportowej.
 2. Nie zapomnij, aby uchwycić zmiany wygodne buty bez pięty lub palców.
 3. Jak sportowej nieodpowiednich jeansy i kombinezony.
 4. Do przewozu napojów i żywności z nimi jest zabronione.
 5. Nie można pić alkoholu.
 6. Na odzież nie powinna być szorstka klamry, paski, kolce, masywne ozdoby, które mogłyby zranić dziecko.
 7. Przed skokiem na trampolinie, wskazane jest, aby zrobić rozgrzewkę, aby uniknąć skręcenia.

Na zakończenie chciałbym podkreślić, że klub jest „skok” – doskonały obiekt dla aktywnych dzieci, które kochają gry na świeżym powietrzu i sportów. Każdy może znaleźć dla siebie coś dla siebie. Dlaczego jesteś sam stroje sumo lub rozwijanie komputer i może twoje dzieci zainteresowane rowerów i innych podobnych wynalazków? Przyjdź, a będziesz rozkoszować się w oczach dziecka z wizytą do tego ośrodka.