211 Shares 4529 views

Wzór dżinsy opis pracy. Wzory torby ze starych dżinsów

Wiadomym jest, że każdy stara rzecz, można łatwo nadać nowy świeży wygląd. Na przykład, oryginalna torebka, można zrobić ze starych dżinsów z rękami. Wzory – jest to jedyna przeszkoda, które można napotkać w swoich twórczych.

Ale w naszym świecie, gdzie wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w ciągu kilku sekund, żadnych problemów na ramieniu. Aide w przekształcając swoją szafę i będzie ten artykuł. dżinsy i torebki Pattern – głównym tematem tej pracy. Więc przejdźmy do studiowania go.

Jaki jest wzór?

Wzór – wzór do cięcia tkaniny. Innymi słowy, wzór jest pusty następny produkt tkanek. Na jego jakość i dokładność zależy na wyglądzie rzeczy szyte. Zakładając, że tylko kilka błędów w obliczeniach i pomiarach, można nie tylko zepsuć zebrany materiał jest drogie, ale też stracić chęć do pracy z maszyną do szycia.

Wzór jeans – najprostszym sposobem, aby nauczyć się rzemiosła projektanta. Dlatego początkujący powinien zacząć się z nim, a dopiero później można rozpocząć modelowanie skomplikowanych, ale niezwykle piękne bluzki, sukienki i garnitury. Specjalnie dla lekcji próbnych trzeba maszynę do szycia, a lwią entuzjazmu tylko. Po tym wszystkim, jeden z odcinków tego artykułu jest „ Wzory toreb starych dżinsów”, a oni na pewno, cicho utknął w głębi szafy.

stanie rozwoju metody

Istnieją cztery sposoby opracowania wzoru wysokiej jakości. Oznacza to, że każdy może wybrać najbardziej dogodny sposób jego budowy. Opracowanie metod wzoru obejmują:

 • Schemat budowy za pomocą specjalnych wzorów;
 • wzór Rozwój metod symulacji próbny;
 • tworzenie szablonu za pomocą makiety moulage;
 • symulacja komputerowa.

Schemat konstrukcji za pomocą specjalnych preparatów z dużą dokładnością obliczyć wszystkie wymagane parametry przedmiotu. Zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami produktów, w oparciu o dokładne wzory szyte są idealne dopasowanie modelu, zadbanej wygląd.

Drugi sposób, mianowicie sposób próbny symulacja oparta na wykorzystaniu struktury podstawowej. Jest to dość łatwe do zgrywania produkt, aby uzyskać nowe wzory starych dżinsów. Wadą tej metody jest to, że lądowanie w tym przypadku nie będzie tak dokładny jak przy użyciu specjalnych formuł i obliczeń.

Schemat konstrukcji za pomocą makiety moulage reprezentuje wzorzec rozwojowy na standardowym manekinie. Taka metoda jest specyficzna konstrukcja profesjonalnym studio i do domu.

Ostateczna metoda high-tech świata – symulacja komputerowa. Specjalnie zaprojektowany program może automatycznie wykonać wszystkie niezbędne obliczenia na podstawie danych wprowadzonych przez użytkownika. Ale nie budują fałszywe oczekiwania. Ten program jest w stanie pokazać imponujący wynik, tylko wtedy, gdy użytkownik w pełni opanowali go.

Wzór dżinsów: czy środki podjęte

Pierwszym krokiem w konstrukcji wzór usunięcie środków. Bardziej dokładne pomiary zostaną podjęte, tym lepsze dopasowanie produktu. Aby szyć dżinsy ręce wzór powinien opierać się na osiem standardowych wymiarach. To nazwa pomiarów i jego symbolu:

 • talii poluobhvat (POT);
 • poluobhvat ud użytkownika (UE);
 • wysokość siedziska (BC);
 • wysokości bioder (WB);
 • Głębokość pasa 2 (GT2);
 • Długość linii kątowej (BR);
 • wybrzuszenie brzucha (PL);
 • Długość spodni (DBR);

Na przykład, rozmiar dżinsy standardowy wzór 46 ma następujące parametry: pot – 38 cm, UE – 52 cm, Ni – 28 cm, Wb – 20 cm, GT2 – 3 cm, DK – 60 cm, VZ – 1 cm DBR – 100 cm . Ale pomiary standard powinien być stosowany z ostrożnością, gdyż wszystkie parametry są bardzo indywidualne ciało.

Opis pracy

Gdy pomiary są usuwane, można zacząć budować sobie za wzór. Wzór dżinsów w oparciu o wzór standardowych spodni, a jedyna różnica polega na tym modelu. Na przykład, silnie zwężone dżinsy będą miały mniejszą długość niż klasyczny.

szablon konstruowania mogą być wykonywane zarówno na tkaninach i papieru. Na przykład, jeżeli nie można dokonać dokładnych obliczeń, można użyć standardowych szablonów, wydrukować na drukarce w domu, a następnie przenieść je do tkaniny. Jeśli jesteś zdecydowany, aby zbudować swój własny model wzoru, korzystać z kilku zaleceń doświadczonych specjalistów:

 • podjęcia wszelkich niezbędnych obliczeń, a następnie dostać się do pracy;
 • pamiętaj, aby znak na wzór;
 • Użyj szablonu;
 • po zakończeniu budowy wzorców, podlać je i przymierzyć.

Ponadto, istnieje jeszcze trzeci sposób, aby w domu – wzór wzór starych dżinsów z rękami. Wzory wykonane ze starych rzeczy, nie gorzej niż drukowane z programu komputerowego. Jedyną nieprzyjemną rzeczą w tworzeniu szablonu starych spodnie lub dżinsy Jest to stawy dystansowe. Jest to proces dość żmudny i długotrwały, ale to zajmie znacznie mniej czasu niż wzór podejmowania rękami. Jak widać wystarczająco dużo opcji, aby wybrać coś dla siebie. W końcu, Twoje wysiłki będą opłacać tak, ponieważ wiele ładniejszy nosić dżinsy, szyte swoje ręce, a nie przyniósł ze sklepu.

Torby starych dżinsów

Po dokonaniu wzór starych dżinsów, nie spiesz się, aby rzucić. Po tym wszystkim, piękna torebka mogą być uzyskane z tkanki. Dlaczego wędrować po sklepach w poszukiwaniu oryginalnych rzeczy, jeśli można to zrobić niezależnie od materiałów pod ręką?

Do tej pory istnieje wiele twórczych i wyszukane wzory toreb, to pozostaje tylko je uszyć. Istnieją dwa warianty klasyczne akcesoria codziennego użytku, które mogą być łatwo wykonane ręcznie będą rozpatrywane.

materiały potrzebne

Klasyczna wersja codziennej torby jest najłatwiejsze dla mistrza nowicjatu. Do zaszywania worków potrzebne będą:

 • stare dżinsy jakiegokolwiek stylu;
 • Okładzina tkaniny;
 • wątku;
 • piorun;
 • nożyczki;
 • maszyna do szycia.

Zestaw materiałów jest dość proste, więc jeśli coś w domu nie wystarczy, można łatwo kupić w sklepie tkanin i akcesoriów.

Wzory torby ze starych dżinsów: klasycznej wersji

Po tym następuje bezpośrednio pracować nad stworzeniem worka. Obejmuje ona kilka etapów:

 1. Stare dżinsy być pocięty na trzy części. Po pierwsze, odciąć większość drogi okazało się, że dżinsy szorty. Cięcia w pozostałej części pola będzie w kolanach. Do szycia worków trzeba pierwszy (górny) i trzecią sekcją (niższy). Drugi mogą być wykorzystywane do zakończenia produkt.
 2. Trzecia część jest konieczne dokonanie kreda dna worka, poprzednio pomiaru szerokości i długości pierwszej części. Następnie wyciąć i uszyć je ręcznie najpierw na środku, potem na brzegach.
 3. Całkowicie szyć dno torby. Po pierwsze, konwencjonalne ścieg, a następnie obrzucania zygzak.
 4. Wycinanie dwóch prostokątnych kawałków tkaniny z długości i szerokości worka z podszewki.
 5. Kawałków tkaniny zrobić „worek” i uszyć je wewnątrz worka. Górna część powinna być pozostawiona jako piorun będzie to ukryć.
 6. Szyjemy pozostałe części: piorun, uprzęże i akcesoria.

torba sportowa

Jeśli szukasz, że można jeszcze dostrzec stare dżinsy, torba sportowa wzór – jedna z najlepszych opcji. Do torby w sportowym stylu będzie potrzebował tych samych materiałów jak na klasycznym stylu. Przystępujemy do poniższych kroków:

 1. Odcięty od jednego dżinsów nóg i pokroić go w wewnętrznym szwie.
 2. Wyciąć dolny szew. Krotnie kawałek tkaniny o połowę i wycięto z niego płaski prostokąt.
 3. Zawijania zgięcie i górną część z dwóch połówek.
 4. Dokonywanie dno torby. Szyć dno skręcić krawędzie na trójkąty i zwolnić czterech centymetrów i przyszyć.
 5. Podszewka wykonana jest w taki sam sposób, tylko musi to być dwa centymetry więcej niż „ramowych” torby uszyć zamek.
 6. Kiedy wszystkie części są gotowe, muszą być zszyte. A jednak, torba jest gotowa.

I tak, w kilku prostych krokach, można zrobić coś oryginalnego autora, dodając swoje akcesoria w nim. Z biegiem czasu, można poprawić swoje umiejętności za pomocą różnych modeli wzorców. Ograniczona tylko kreatywności niż – wyobraźnię.