628 Shares 8537 views

Hortensja z foamirana: klasy mistrzowskiej na dokonanie kwiat

Kwiaty z foamirana, lub tworzywa sztucznego zamszu, mają jedną ważną cechę: kiedy zgniotu szybko przywrócić pierwotny kształt. Dlatego ten materiał produkty są często wykorzystywane do tworzenia felgi do włosów, broszki i inne akcesoria, które mogą być łatwo usunięte i umieszczone w torebce, nie martwiąc się, że straci akcesorium atrakcyjny wygląd. , выполненные опытными мастерами, выглядят очень натурально и часто неотличимы от настоящих. Pąki tworzywa sztucznego zamszu wykonane przez doświadczonych rzemieślników, wyglądają bardzo naturalnie i są często nie do odróżnienia od prawdziwych. Dowiedz się, jak zrobić hortensji foamirana z rękami, z master-klasy w sprawie utworzenia tego kwiatu.

Przygotowujemy niezbędne materiały

Aby wyprodukować jeden kwiatostan, musimy:

 • dwa arkusze tworzywa sztucznego zamszu różowym lub niebieskim kolorze dla kwiatów i oliwek – na liściach;
 • Żelazko do podgrzewania materiału;
 • MDL jak hortensja liści;
 • wykałaczka;
 • sztuczne pręcik do różowych kwiatach;
 • Dwa płytkie tonu pastelowe olej w materiale;
 • szczotka;
 • cienkiego drutu;
 • Kwiatowy taśmy;
 • stykowe;
 • duże i małe nożyczki;
 • piana przezroczysty klej.

Master-class na tworzeniu hortensje foamirana

W pierwszym etapie, możemy oznaczyć podstawy płatków. Aby skorzystać z tej plastikowy arkusz zamszu różowy lub niebieski kolor i zaznaczyć swoją wykałaczkę na kwadraty 2 x 2 cm, a następnie pokroić w detalu. Następnie za pomocą szpilki zaznacza środek każdego płatka. nożyczki do paznokci dokonać cięć w środku to samo ze wszystkich stron, nie osiągając około 2 mm do środka. Mamy pozycję dla jednego kwiatka.

Nadal warsztacie „Hortensja z foamirana”. Teraz trzeba zrobić każdy płatek bardziej naturalne, zaokrąglone krawędzie i stonowanych środku zielonego kredowych pasteli po obu stronach. Ewentualnie zrobić kwiaty idealnie gładka – tak będą wyglądać bardziej naturalnie. można ją odciąć tylko krawędzie lub dokonać falistą krawędź, przy użyciu kręcone nożyczek. Nie ma żadnych ograniczeń dla wyobraźni, można bezpiecznie eksperymentować, tworząc kwiaty o różnych kształtach.

Następnym krokiem w naszej klasie mistrzowskiej „Hortensja foamirana” – preparatu żelaza. Podgrzać do temperatury takiej, że palce można łatwo dotknąć podeszwy. Teraz robimy żyły w kolorach: Podgrzewane płatki i zastosować je do Molde cztery razy, każdy liść z osobna, aby wydrukować obraz. Praktykowanie trzem płatki rękę, że nie są ogrzewane, a czwarty jest oddanie do Molde. Krawędzie kwiaty w pastelowym różu pokryć dwukrotnie. Po raz drugi ogrzewa się do malowania żelaza, a następnie włókna będą leżeć płaski i krawędź liścia staje się bardziej elastyczna.

Pręciki dla hortensji z foamirana: Robi swoje ręce

Konieczne jest, aby przebić się przez środek każdego zarodku i umieścić go pręcików, a następnie przymocować do tylnej części kwiatu za pomocą kleju i pędzla. Jest bardziej wygodny w użyciu gotowy – to oszczędza czas na tworzenie kwiatów, ale pręciki mogą być wykonywane w inny sposób, za pomocą plastikowej zamszu. Aby to zrobić, należy odciąć mały pasek materiału 2-5 mm długości, odcięty kawałek tej wielkości, to było wygodne do pracy z nim. W środku działce kroplę kleju i stosowania drutu i zakola foamiran szlifowania. Odciąć nadmiar i przewijać wstępnej między palcami, formując pręcik.

Realizujemy klasy mistrzowskie na hortensje od foamirana inny sposób tworzenia seredinok: wykorzystanie styropianowych kulek i przykleić gumę piankową. Konwencjonalnymi powleczeniami stopu. Do barwienia pręciki potrzebować akrylu. Półprodukty klej do przewodu, a następnie mieszać farby daje przyjemne odcień koloru w płatkach, zanurza się w górnej części pręcików lub barwiące szczotki. Połączyć z centralnym kwiat też trzeba użyć pianki klejącej.

montaż produktów

Nowy etap w klasie mistrzowskiej „Hortensja foamirana” rozpoczyna się montaż poszczególnych kwiatów w kwiatostanie 5-7 sztuk. Umieszczając je w pęczek, używając florystyczny zielone taśmy i drutu. Nadszedł czas, aby podjąć liści. Wyciąć plastik preform zamszu oliwka dwie ulotki. Wzdłuż krawędzi każdego arkusza zadaje wycięcia. Pozostaje do ogrzania je na żelazo i nadać kształt wciśnięty do Molde i zagiętych krawędziach. Przyklej drut florystyczny do tyłu i zbierać kwiatostan hortensji w pełni zabezpieczające wiązanki kwiatów kwiatowy taśmy. Gotowe! Stworzyliśmy hortensja z foamirana własnymi rękami.