142 Shares 7570 views

Cross Stitch: "Osinka" – klub needlewomen

Ostatnio robótki staje się znowu w modzie! Kobiety haftować, robić na drutach, splot, szyć … Aby poprawić umiejętności, podzielić się swoją „hvastushkami” lub po prostu zapytać o radę, przejdź do specjalnych stron. Porozmawiajmy o popularnym portalu ręcznie „Osinka”. Cross Stitch – to drugie pytanie, które analizują dzisiaj.

Zalety i wady portalu „Osinka”

Hafciarki woli porozumiewać się na powyższej stronie z następujących powodów:

  • znaleźć przyjaciół i podobnie myślących;
  • otrzymywać informacje o tego rodzaju robótek ręcznych, jak haftu maszynowego, złotym haftem, koralikami i malarstwa (cekiny, wełna, hafty, wstążki), hafty krzyża;
  • „Osinka” pozwala na udostępnianie i programy doświadczeń;
  • na tej stronie mają oddzielne miejsca do szycia, dziania, w klasach mistrzowskich;
  • Masters nauczył zdalnie lub uczestniczyć w kursach (offline) dla różnego rodzaju robótek ręcznych;
  • odwiedzający witrynę mogą kupić książki i produkty do robótek.

Usługa jest stale aktualizowana i jest mega-market. To właśnie ta różnorodność i zniechęca wielu mistrzów.

Po pierwsze, początkujący prostu tonie w dużej ilości informacji i nie może znaleźć rozwiązanie swojego problemu.

Po drugie, projekt klubu jest niewygodne „Osinka”: systemy haft krzyż wystawiony przed tematem, i „plik został usunięty przez użytkownika” napis jest często wyświetlany po kliknięciu na nich.

Po trzecie, wiele schematów przedstawionych w programie PM, która nie jest w ogóle poręczne ludzie.

Po czwarte, aby uzyskać więcej informacji, wymagana jest rejestracja użytkownika.

Ponownie modzie, poprzecznie ściegu

„Osinka” (Forum) jako informatora jest doskonałym źródłem informacji dla początkujących hafciarek. Tutaj można znaleźć informacje na temat ściegów i modeli, narzędzi i projektantów, historie i błędów rzemiosło mistrzów.

Przybysze szybka, jak haftować, w celu uniknięcia przewlekłej; jak ozdobić obraz bez korzystania z usług sklepu bagietki; za jaką cenę sprzedać swoją pracę; jak stosować haftów do celów praktycznych: ozdobić ubrania, zasłony, obrusy, ręcznie dokonać rzeczy; Co zrobić, jeśli się pomylisz.

Jeśli pójdziesz do sekcji „Cross Stitch”, „Osinka” Bot pozwala tylko na dostęp do informacji niejawnych. Po pierwsze, można pobrać kilka schematów; po drugie, aby komunikować się za pośrednictwem prywatnych wiadomości do konkretnego użytkownika i wymiany informacji niejawnych.

Podczas ładowania programów, wielu początkujących nie wyglądają na linki, a nie od razu dowiedzieć się pobrany plik. Bądź ostrożny, ponieważ moderatorzy nie mają czasu, aby pozbyć się skrupułów ludzi, którzy rzucają zainfekowane linki lub schematy normom.

Jak pracować z od obwodów internetowych, aby zapobiec błędom

Kiedy zacząć hafciarka widzi piękny obraz i schemat do niego, a następnie ładuje go i siada do pracy bez wahania. I tylko kilka miesięcy ciężkiej pracy zauważa bezkształtne plamy szaro-fioletowe gdzie tony śniegu i wilki z zielonym odcieniem. Aby uniknąć smutnego doświadczenia, należy pamiętać o kilku zasadach, aby pracować ze schematem:

  1. Znajdź opinie o tym schemacie, które odrzuciły pracy wykwalifikowanych pracowników.
  2. Pobrany plik należy rozpakować i sprawdzić natychmiast. Porównaj kolor i numer obrazu. Jeśli kolory nici nie będzie pasował do obrazu lub wiele pokoi jedno-, że jest możliwe, aby go uruchomić.
  3. Masz jakieś pytania, po prostu poprosić o tych, którzy pobrać schemat (cross-stitch). „Osinka” i podobne portale – projekty wieloletnie. Starsi użytkownicy opuszczają i pojawiają się nowe, więc trudno po długim czasie, aby znaleźć konkretną osobę.

Jeśli zdecydujesz się zrzucić program prowadzony lub niskiej jakości, to jesteśmy gotowi do nieścisłości. Spróbuj też haftować obraz całkowicie, natomiast warsztat Baguette pomoże zorganizować je w sposób bardziej udane perspektywy.