527 Shares 3849 views

Dzianiny lalka – i zabawki, a wystrój wnętrz

Pomimo różnych lalek w sklepie z zabawkami, często zdarza się, że żaden z nich nie są odpowiednie dla Twojego dziecka. Ale obie chcą kupić dokładnie to, co on potrzebuje. Z tej sytuacji jest sposób – aby związać lalkę własnymi rękami. Takie rozwiązanie byłoby zabawy dla dziecka nie tylko. Dzianiny lalka może stać się elementem wystroju wnętrz, jak i pokoju dziennego pokoju dziecięcym.

Taka praca jest zazwyczaj wykonywane szydełkowania. Nici są najlepiej stosować wełnę, niestrzępiącą. Najlepiej, powinny one być tej samej grubości i składu. Wielkość zaczep powinien odpowiadać średnicy gwintu. Liczba włókien, które mogą być wymagane, w zależności od wielkości lalki. Przede wszystkim, trzeba wykonać próbkę. Aby to zrobić, wpisz 20 szwów, obrócić i dzianiny 10 rzędów kolumn, bez sc. Próbka może pomóc obliczyć liczbę wątków, które trafi do lalki, a do wyznaczenia gęstości drutach. Tkanina powinna być elastyczna. Jeśli próbka luźny – trzeba wziąć haczyk na mniejszy rozmiar. Jeśli dziania jest zbyt mocno – podejmuje hak więcej. Wypełniacz stosowany watolina, pianki lub wypychania poliestru.

lalki dziewiarskie zaczynają się od głowy. Rekrutowani 3-5 szwów, ich wydrążonej kolumny połączone w pierścień. To jest owinięty kolumny, bez sc. Kolumny powinny być 1,5-2 razy większa niż pętli powietrza. W każdym rzędzie rozwijać równomiernie dodać kolumny bez sc. Kiedy dotarł na środku pętli lalek elementu zaczynają równomiernie zmniejszone tak, aby dostać piłkę. Gdy głowica jest prawie gotowy, a lewy mały otwór, to lepiej, aby wypełnić wypełniacz, to byłoby trudne. W celu kontynuowania dziewiarskich i wykonanie potrzebę ciała w każdym rzędzie jednolitej wzrostem liczby kolumn, bez sc. Run to proste. W kolumnie dolnym rzędzie na kolumnie przeprowadza się przez dwa do bieżącej serii. Aby zmniejszyć – dwa polustolbika współdziałać w jednym zaczepie krowy. Ponieważ lalka ma być dziane z podłużnego korpusu, a nie okrągły, osiągając żądaną średnicę w produkcie, a jeszcze bardziej rzędy działać bez zwiększania liczby kolumn. Płaski dzianiny na żądaną długość, zmniejszenie średnicy korpusu dławnicy wełny i wykończenia, dzianiny kolumna ostatni 3-5 polustolbikov.

Teraz trzeba wykonać lalkę dłoni i stóp. Oni są z dzianiny na tej samej zasadzie jak w głowy do ciała. Po tym wszystkie elementy są montowane stożkowym szwy. Twarzy haftowane oczy, nos, usta. Cięcie na linii długości włosów lalek i stałe. Związać je do słupków niezbędnych do korony i tył głowy. Dzianiny lalka jest gotowa. Teraz trzeba stworzyć ubrania dla niej. Drutach dla lalek jest niezwykłe, że może wykonać jako haczyk i szprychy. Odzież może być połączona z każdej nici. Realizacja takich małych produktów nie zajmuje dużo czasu. Aby uzyskać więcej sootetstviya rzeczywistość drutach ubrania lalka dla wszystkich pór roku. Pozwoli to dziecku na przebranie zabawki podczas odtwarzania, aby rozwijać umiejętności motorycznych palców i jednocześnie poznawać świat.

Jak już wspomniano, dzianiny lalka może ozdobić wnętrze pokoju. Może to być jako zabawka w formie postaci z kreskówek: Mała mysz, szczeniak, kot, lis, a nawet krokodyla Cheburashka. Do dekoracji salonu można przypisać nie tylko lalki lub małego zwierzęcia. Można udekorować salę szydełkowane kwiaty. Duże dzianiny lalki można umieścić na kanapie i używane jako poduszkę, jeśli to konieczne.