296 Shares 7671 views

Jak łatwo i szybko uszyć torebkę

Torebka – ważne, mogę nawet powiedzieć, niezbędną rzeczą w życiu codziennym. Gdziekolwiek pójdziemy, to jest prawie zawsze w naszej torbie lub kieszeni. Może stać się nieprzyjemne sytuacja, gdy stojąc przy kasie, zdajesz sobie sprawę, że zapomniał torebkę z pieniędzmi w domu lub w samochodzie.

Portfel, jak ważną rzeczą w życiu codziennym

Torebka Nie musimy tylko do przechowywania pieniędzy, to także repozytorium banku, kart rabatowych i wielu wizytówek.

Istnieje ogromna różnorodność torebki – zarówno męskie i żeńskie modele. Różnią się wielkością, liczby oddziałów, a przede wszystkim materiał. Niektórzy ludzie wolą modeli skórzanych, takich jak wieprzowina skóry, krokodyla, węża lub strusia. Ktoś preferuje tworzyw sztucznych: Opcje kolorów lub tkanki. A niektórzy wolą być twórczy i zrobić własną torebkę ich marzenia. A dlaczego nie? Jest to bardzo przydatna umiejętność – umieć uszyć torebkę, bez uciekania się do usług szwaczka. Najważniejsze – aby zdecydować się na wzór.

Jak wybrać torebkę

W naszych czasach, torebka jest nie tylko przenosi obciążenie funkcjonalne, ale wciąż jasną akcesorium. Portfel może określić preferencje smakowe danej osoby, a także jego sytuacji finansowej. Portfele z najlepszych marek są wykonane z prawdziwej skóry egzotycznych i często są ozdobione cekinami i kamieniami.

W każdym razie, uznanym faktem, że mężczyźni wybrać model, na podstawie jego cech jakościowych, podczas gdy płeć piękna preferują ten model był piękny i dostosowane do ich stylu.

I wiele szwaczka w ogóle zainteresowany jak uszyć torebkę własnymi rękami w domu, bez specjalnych umiejętności szycia. I zrozumieć, zrobić unikalne wzory.

Jak zrobić torebkę z tkaniny w domu

Wspólnie przyjrzyjmy się, jak uszyć torebkę, nie wydając dużo czasu i wysiłku. Przede wszystkim, musimy niezbędne materiały i narzędzia.

Tak więc, zastanowić się, jak uszyć torebkę z tkaniny.

 1. Wyprzedzeniem określić wielkość torebki. W tym przypadku będzie to wielkość klasycznym modelu banknotów (około 10 x 14 centymetrów). Mamy do wyboru tkaniny. Można to satyna, sztruks, aksamit lub dowolny materiał podoba Ci się zabarwienie.
 2. Wykonujemy wzór, jak pokazano powyżej. Opcjonalnie można coś zmienić lub dodać inną partycję.
 3. Wziąć materiał bazowy oraz kroim wszystkie szczegóły. Dodać pół centymetra i na każdej stronie.
 4. Teraz wycięte części, tylko bez dodatku okładziny i Dublerin (gęsty kleju tkankowego). Dublerin osadzona na tkaninie podstawowej.
 5. Szyć górną i wyściółkę, pozostawiając niewielki otwór, aby móc obracać się. Odwrócone części na części zewnętrznej, ukrytej szwu zaszywa dziurę. Dobry żelazo żelazo. My odłożyć urządzenie wzdłuż krawędzi wzmocnienie około 2 mm.
 6. Mały zawór (strefy) stosuje się do podstawy, pokrywa całą okładzinę i zszywane w zastrzeżeniem boczna nienaruszone.
 7. Gut-bolesnym całość. Zaszyć dziurę i wyprasować żelazkiem. Otstrachivaem krawędzi. Kładziemy wzór, przynosząc wszystkie ślady na tkaninie.
 8. Łączymy piętno na części podstawowej i na środku, i je naprawić. Najprostszym sposobem, aby to zrobić za pomocą kołków, dokładnie tak, jak kołki kłute tak gruby materiał nie jest bardzo wygodne.
 9. Szyć wzdłuż zaznaczonych linii.
 10. Podnieść boczną z jednej strony, jest przypinanie ich do środka. Po drugiej stronie.
 11. Umieść przycisk i wygodny w użyciu magnesów.

To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak łatwo i szybko uszyć torebkę. Można stosować inne wzory, wówczas model będzie inna.

Torebka wykonana ze skóry z rękami

Jak uszyć torebkę ze skóry? Portfele skórzane są trwałe i długotrwałe. Dlatego też wybór skóry traktować poważnie, to lepiej skonsultować sklepach.

Trzeba będzie maszynę do szycia, dzięki czemu skóra – dość gęsty materiał i zrobić gładki szew ręcznie jest problematyczne. Nici mają także do wyboru do koloru materiału bazowego. Dokonywanie wzór, dostać się do pracy.

Szew jest pożądane, aby małe, to portfel będzie neater wygląd. Co zrobić, jeśli nie masz maszynę do szycia? Będzie to skomplikować, w tym sensie, że będzie trzeba ćwiczyć, aby zrobić ładny schludny szew. Może pracować na dodatkowych kawałków skóry.

Ponadto, czas potrwa trochę dłużej, jak palce znudzi pracy z ciężkimi materiałami.

Portfel bez szwów

Alternatywnie, możemy zaoferować Państwu taką właśnie twórczego model stworzenia, które na ogół nie trzeba szyć. Będziesz w stanie dokonać takiej torebce bardzo szybko, a będzie wyglądać bardzo interesująco.

Wystarczy wyobrazić sobie, że robisz kopertę papieru, a teraz robi to samo ze skórą i przycisk przyczepić.

inne materiały

Materiały te mogą być połączone, jak to jest często wykonywane prowadzące marki. Na przykład, aby uczynić wkładkę wykonaną z naturalnej wełny lub sierści w skóry opartych lub łączenie różnych typów skóry. Będzie to wyglądało bardzo imponujące.

Pamiętaj, że materiały naturalne są zawsze bardziej trwałe i wytrzymałe, w przeciwieństwie do sztucznych.

Oto kolejny przykład ładnej torebce.

Spróbuj, eksperyment, az czasem będzie zrozumieć, jak uszyć torebkę własnymi rękami. Wzory mogą myśleć samodzielnie, bez ograniczania lot fantazji, masz wszelkie szanse, aby stać się właścicielem niezwykłej, oryginalnej torebce.