854 Shares 8396 views

Tylda cat: wzór, materiał, szycie

Zabawki tylda są dość popularne od kilku lat. W tym stylu, że ludzie, aniołów i bestie. Dziś proponujemy, aby dowiedzieć się, jak zrobić kocie tyldy, wzór w razie potrzeby, czy nie, i jak do dywersyfikacji zabawkę.

Zwłaszcza koty, tyldy

Pluszak kot tylda wyróżnia się ładnym wyglądem. Aby utworzyć takie wykorzystanie rzemieślniczy jako zaszczepił, żywych i naturalnych tkanin. W rezultacie, gdy zabawka okazuje się nie tylko piękne, ale również miękka i przyjemna w dotyku.

Składa się Cat-tyldy małej liczby części. Dość często tors, nogi, ogon i głowa są przedstawiane w jednym kawałku. Czasami pewne szczegóły mogą przyszyte oddzielnie (np ogona).

Dobór materiałów i narzędzi

Jak omówiono powyżej, te zabawki słodkie wybrany naturalnych materiałów. Często korzystają z bawełny lub lnu. Czasami kot tylda wykonane są konopie. Ale co do zasady, ten materiał jest przyszyte jedynym organem, który jest następnie ozdobione kolorowe ubrania. Mimo to, można wybrać miękkiej flaneli.

Wypełniacz wybrany jest hollofayber lub Watolina. Jej wysokość zależy od wielkości zabawki. Fill nie trzeba zbyt mocno, ale tak, że ona ciągle ten wee głośności.

Dodatkowe materiały, które mogą być przydatne do tworzenia kotka i tyldę:

 • zabawki i figurki małego formatu z drewna lub tworzywa sztucznego;
 • Przyciski kręcone i konwencjonalne;
 • Taśma koronki;
 • Taśma satynowa;
 • perełki cyrkonie, cekinów;
 • inne akcesoria.

Narzędzi potrzebnych tylko parę nożyczek i igły i nici. Aby dołączyć jakąś dekorację, czasami umieścić pistolet do kleju. Potrzebny będzie również kij lub ołówek z ziemi. Korzystanie z tej wygodne narzędzie do dystrybucji Sintepon zabawki.

Tylda cat: Wzór

Bez szablonu będzie bardzo trudno zrobić piękną zabawkę. Zwłaszcza, uzależniając obrabiany raz na tekturze lub ceratą, może być stosowany do następnego rzemiosła.

Wzór kot tylda tkaniny z twoich rękach jest dość prosta. Jak omówiono powyżej, zabawka składa się z co najmniej części, a w związku z tym, szablon jest mała ilość części.

Aby rozpocząć, zdecydować, jak będzie wyglądał Twój tyldy. Będzie ona stanąć na dwóch lub czterech nogach, to będzie jak człowiek, czy nie, i tak dalej. Można nawet zrobić szkic. Następnie spróbuj dowiedzieć się, ile części będą szyte. Oznacza to, że gdy głowica jest organem, ogon i nogi w jednym kawałku lub nie. Gdy stało się jasne, pomysł, konieczne jest, aby przynieść na kartce papieru. Narysować kontur kot, który chcesz.

Wyróżnić różne szczegóły kolorów, które mocują oddzielnie. Teraz podzielić wzór na kawałki. W przykładzie na rysunku powyżej widać, że tyldy kot składa się z następujących elementów: ciała, głowy, nogi, nogi, stopy, uchwyt, ogona, uszu. Każdy element musi być cięte w ilości dwóch sztuk, ale uszy i łapy potrzebują cztery.

Najprostszym zabawka

Jeśli nie są silne w budownictwie i szycia wzorów, proponujemy zrobić prostą zabawkę. Ten kot tylda jest wszystko z następujących elementów:

 • tylną część ciała z głowy;
 • Dwie łapy;
 • Dwa ogona;
 • korpus;
 • Obie części głowicy.

Ponadto, nasz warsztat pokaże, jak uszyć tyldy:

 1. Obróć wzór na tkaninie. Pamiętaj, że do wyrobu zabawek płóciennych trzeba wyciąć odrobić (tułowia i głowy), dwie połówki przedniej części głowy i ogona, jak również czterech nogach.
 2. Szyć par łap, ogon i pół głowy, pozostawiając niewielki otwór o szczegóły mogą okazać się.
 3. Szyć przednią część głowy do ciała.
 4. Usuń zszyty dane i wypełnić w swoim pojeździe, uważnie rozprowadzenie fragmentaryczne.
 5. Przymocować nogi do tyłu zabawek z pomocą szpilek. Top, stosuje przednią część i uszyć je razem, upewniając się, aby zostawić mały otwór.
 6. Usuń zabawki i nadziewane wewnątrz pojazdu.
 7. Szyć ogona.
 8. Podłączenia stopki używając dekoracyjny (na przykład, poduszki lub wiązki).
 9. Zrób pysk. Aby to zrobić, należy gwintu (wyszywania oczu, nosa i jamy ustnej) lub gładką powierzchnię małych kulek.

Hack gotowy! Podobnie można zrobić koci anioł. Tylko trzeba szyć kolejne tylne skrzydła i przód – Heart.

śpiący kot

Podobnie jak kot tylda klasy głównego większa staje senny-cat. Aby utworzyć konieczność wykonania takich części tkanki: tylną część korpusu z głowicą, przednią część nadwozia, dwie połówki głowy, dwie połówki ogona, czterech nogach.

Cięcia wszystkie „części” i uszyć siebie dane ogona, pyska i ogona. Następnie uszyć „twarzą” do ciała. Połącz przednią i tylną część ciała, pozostawiając otwór.

Zgaś wszystkie szczegóły i wypełnić w swoim pojeździe. Teraz cholernie dziur. Szyć ogona do ciała i nóg. Haftować Kufa: zamknięte oczy, usta i nos. Patchwork inną sprawę, zrobić małą poduszkę i przyszyć do nóg zabawki.

uszczelki zimowe

Bardzo ładny pluszak kot tylda wyjdzie w stylu Bożego Narodzenia.

Aby to zrobić, należy wyciąć z dwóch identycznych części, z których każda ma korpus, głowy i ogona u kota. Szyć je razem i wepchnięto wypełniacza. Wylotowy takie zamknięcia mogą być wykonane za pomocą igły i nici, kulki lub markera oraz zmianę. Marker narysować oczy i wąsy, cienie i rumieniec policzki Zaznacz i nos kawałek kleju tkankowego.

Weź starą skarpetkę i starannie wyciąć gumę. Fix na uszczelnienie szyi za pomocą przycisków dekoracyjnych. Tum mogą być ozdobione aplikacja sercach. Aby to zrobić, należy wyciąć niektóre kształty. Każdy kolejny fałszywy być trochę mniej niż poprzedni. Skleić za pomocą pistoletu do kleju lub szyć serca w kolejności malejącej na szczycie siebie.

Rzemiosło nie tylko udekorować pokój, ale także być stosowany jako noworoczny zabawki, jeśli dodać na górze wstążką.

Kotek na klamce

Udekoruj klamkę może być przy pomocy cute rzemiosła.

Instrukcje rasskadzhem Cię jak uszyć tyldy:

 1. Z wzorami dokonać dwóch tkanin twarze i części ciała.
 2. Szyć pomiędzy korpusem a głowicą, pozostawiając niewielki otwór.
 3. Wyjąć wewnątrz szczegóły i wypełnić w swoim pojeździe. Zabawka powinna być elastyczna, ale zachować płaskiego widoku.
 4. Nasheyte głowa na ciele. Dla wygody, można użyć pistoletu do kleju.
 5. Zrób Kufa: oczy, nos, usta i anteny.
 6. Udekorować zabawki łuku.

Ta przeróbka jest nie tylko oryginalna, ale także użyteczne. Będzie to chronić przed uszkodzeniem ściany w miejscu, gdzie klamka styka się z pokryciem (np tapety).

Kot i gołąbków

Zabawki Tilda może służyć nie tylko jako dekoracja, ale również symbolem miłości. Przykład – te koty są gołąbków.

W rzeczywistości, istnieje wiele pomysłów tworzenia takich jednostek, ale ich główną cechą – składają się one z dwóch zabawek soedeniny.

Dodać do nich nie jest trudne. Trzeba tylko wybrać wzór samotny kot z minimum części i wyciągnąć dokładnie tej samej sekundzie, ale nieco mniejsze. Zazwyczaj koty gołąbków tulenie reprezentowany jako para, jest zatem wzór z ciałem pochylonej.

Po pierwsze, trzeba zrobić uszczelkę, a następnie dokładnie takie same sekundy. Zazwyczaj dwa różne kolory wybrany (np szare i zielone), wizualnie odróżnić chłopca i dziewczynki. Konieczne jest również, aby dwie różne twarze – zabawka-girl dodać rzęski.

Uszczelki Decor powinna być nieco inna, ale mają być wykonane w tym samym stylu. Na przykład, kot – różowe szpilki, a chłopiec – różowy krawat.

Różne warianty dekoracji i wykonanie

Jak wspomniano na początku, można zrobić jeden wzorzec i szyć różne zabawki. Często jest to niemożliwe, aby stworzyć całą rodzinę kotów, tyldami, używając szmatki różnych kolorach.

Zabawki pomóc zdywersyfikować i różne akcesoria. Różne przykłady zabawki cat:

 • Aby utworzyć kota dziewczyny używać koronki, kokardy, cekinów i dżetów.
 • Tworzenie-Boys koty, użyj przycisków kręcone, aplikacje motyla i krawat.
 • Angażować dodatkowych elementów. Na przykład, jedna i ta sama zabawka może trzymać nogi w różnych przedmiotów: bukiet kwiatów, dekoracyjne Konewka, torebkę, samochód i tak dalej. W ten sposób mogli tworzyć różne koty.
 • Dokonać rzemiosła ubrania: szorty, spódnice lub sukienki, i tak dalej.

Nie bój się eksperymentować i łączyć różne przedmioty i materiały. Być może to dlatego, że będziesz miał niepowtarzalną zabawkę tylda.