493 Shares 8685 views

Rękodzieło z sharika- „kiełbasa” własnymi rękami

Jednym z najbardziej interesujących materiałów dla kreatywności dzieci są długie kulki. A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że są one związane z wypoczynku i zabawy, praca nie pozostawi obojętnym żadnego dziecka z nich. A co więcej, nawet dorosłych w takich pracach znajdą wiele ciekawych rzeczy dla siebie.

Gdzie i jak używać

Wyroby z balonów są doskonałą ozdobą dla każdego wakacje. Można sobie tylko wyobrazić partię morze pośród ogromnych drzew zwisały z sufitu ryb i glonów krzewów, umieszczony na podłodze.

Ogromne kwiaty, też nie pozostawi nikogo obojętnym. A wraz z nimi łatwo jest stworzyć fantastyczną atmosferę, nawet w domu. Kolorowe kwitnienia ogród mogą być tworzone bezpośrednio w mieszkaniu, które, oczywiście, nadaje się do dekoracji do świętowania każdego dziecka.

Oprócz biżuterii, rzemiosła sharika- „kiełbasek” może być wspaniałym rozrywki na urodziny dla dzieci, po którym pozostaną one w dziecku jako niezapomniany prezent. Wszystkie rodzaje żyraf, psy, małpy, łabędzie, samolotów i miecz nie pozostawi obojętnym żadnego dziecka. Taka praca przez długi czas zachęcić rebyatnyu, a oni w nagrodę otrzyma oryginalne artykuły wykonane z koralików.

Instrukcje dotyczące produkcji

Najprostsza forma tego materiału – miecz. Do jego wytwarzania z jednej długiej krawędzi nadmuchiwanego balonu wykonać pętlę i jest ustalona, to vdevayut wolną krawędź, tworząc w ten sposób uchwyt produktu. Wynik będzie teraz pirat broni.

Wszystkie teksty sharika- „kiełbasa” wykonana przez zginanie i skręcanie. Na przykład, w celu stworzenia psa, walcowane zawyżone produkt opuszczający dyszę, a następnie utworzenia małych uszach i szyi. Następnie pozostałość kulowy składa się z trzech części. Pierwsza i trzecia część powinna być dłuższa – przyszłość sprzęgła, są one połączone w kręgu i zabezpieczone, a średni pozostaje w organizmie.

Żyrafa robi dokładnie to samo, tylko że jest to konieczne w celu utworzenia dla niego mniejszy nos, nogi i długą szyję.

Aby kwiat, takich jak rumianek, potrzebują dwóch długich piłek. Jednym z nich jest podzielony na 5 części, a każda utworzona z okręgu, który będzie pełnił rolę płatka. A drugi – to łodyga i liść na kwiatek. Płatki są także przymocowane do podstawy poprzez wyginanie, w którym rdzeń piłki należy pozostawić mały stożek równoległym.

Łącząc przyjemne z pożytecznym

Dokonywanie rzemiosła od sharika- „kiełbasa” – bardzo ekscytujące doświadczenie, zwłaszcza jeśli jest to konstrukcja modułowa. Rzemieślnicy zarządzać z małych elementów do tworzenia obiektów prawie rzeczywistych rozmiarów, takie jak krzesła, roweru lub drzewa. I chociaż takie arcydzieła zajmie dużo czasu i materiału, rezultat jest oszałamiający.

Biorąc pod uwagę wartość tych kul, można łatwo eksperymentować i nie bój się marzyć. Wszakże w rzeczywistości, w takich twórczych mękach rodzi wiele sposobów tworzenia ciekawych kształtów. Pomijając fakt, że teksty sharika- „kiełbaski” są w stanie rozwijać wyobraźnię dziecka, jest to bardzo dobra lekcja dla umiejętności motorycznych palców, które są znane przyczynić się do rozwoju umysłowego.